Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

figurka.m
16. feb 2010

caute

cisielko, najprv mi robili HSG, ci su priechodne vajcovody, to bolo v poriadku, laparo mi robili az neskor, ked sa stale nedarilo

minka, ahoj

denis, ved nieje nic krajsie ako stastna tehula, tak si ta musia vsimat 😎

sanris
16. feb 2010

cukotka držím palce aj ja 🙂 nech to výde 😉

guginenka
16. feb 2010

ahojte baby,tak už máme doma krpcov 🙂 jeden 6-bunkoví a druhy 7-bunkoví.Tak že teraz spíme,kakame a cikáme ako také dieta 🙂 🙂 🙂 teraz už len čakat a ... 🙂 🙂 🙂

kajka39
16. feb 2010

guginenka -gratulujem, prosim ta dopis info. nech ta dam do tabulky:
GUGINENKA * BA - ISC ** EMB. 2 * OPU 13.2.** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK: ?? ** výsledok ?

guginenka
16. feb 2010

kajka - et:16.2., 0 mrazacik, vysledok- o dva tyzdne

sanris
16. feb 2010

guginenka- vitaj v partii 🙂 sme na rovnakej lodi tak teraz už len oddych oddych 🙂 🙂

romy01
16. feb 2010

ahojte dievcata - tak zubara mam uspesne za sebou - dokina bola milo prekvapena ze nemam ziadne problemy, vraj byva casty opuch dasien a pod no zubky mam OK. Tak sme sa dohodli ze druhu prehliadku absolvujem az po porode, lebo jednu preventivku som mala v septembri ( pocas stimulky ) Taka som rada, lebo krpec protestoval ten keby mohol tak sa z brucha odkope prec z čakarne 😀 😀 😀

No a mam za sebou aj anglinu, plna elanu do dalsieho studia, no ako to byva, jned rano ma to prejde 😝

fomarik vitaj. aj mne to v heliose vyslo na prvy krat. Samozrejme ze to nie je pravidlom ale bud optimista, pomoze to tvojmu vnutornemu rozpolozeniu a budu sa ti vorit tie " pozitivne hormony " Co urcite ovplyvnuje aj vysledky. Drzim palce

denis19
16. feb 2010

hezký večer...tak já zubare také za sebou.......dala mi pryč zubní kámen a myslela jsem , že to neprežiju....ale prežila, mela jsem nejak citlivé ty zuby.....
také jsem byla na profylaktice....bylo to konečne o tom odberu pupečníkové krvi a skoro mne omejvali...vy jste vedeli, že kdyžchcete odebrat tuto krev pro své díte do oucna, že za to platíte temer 830€!!!!!!!!!!! skoro jsem omdlela....... 😲 😲 😲

romy01
16. feb 2010

denis co je to " oucna?

denis19
16. feb 2010

to je preklep......jako do budoucna 🙂 🙂 🙂

romy01
16. feb 2010

denis ja viem ze to aj s tym skladnym na prvy rok vraj vychadza az 1000eur, no ked sa rozhodnes tu krv darovat do verejneho labaku tak to robia zdarma. Ja som tiez uvazovala, ze by som pre drobca dala odlozit krv ale podla statistik sa z individualnych bank pouzilo len nejake zanedbatelne percento - resp su to stotiny percenta a ta krv vyjde navnivoč. Takže ak to bude možne tak ja tu krv darujem

denis19
16. feb 2010

Jo..na slovensku je jen jeden prípad, že s darovaná krev použila pro to díte, jehož matka jí darovala, teda použilo vlastní krev a dalších 10 prípadu, kdy se našla krev pro nemocné......i vprípade darovaní pup.krve je to dosti náročné, už se odebralo asi 2000 vzorku a z toho cca 1600 bylo nepoužitelných,tak šli na likvidaci či pokusy...já darovat nemohu a mám po starostech,neboť tolik penez na odber a uskladnení nemám.

denis19
17. feb 2010

Tak dobre, už naše tématko i uzavírám i otevírám...ok, já tuto fci beru 😀 😀
Dnes se vám nemohu príliš venovat holky, tak vás zdravím,posílam úsmev,radost a trpelivost všem.....
kajti .....teším se na foto tvých dvojčátek 😀 😀 😀

cuki...doufám, že NEMA moc nestresuješ 😀 😀
gugi a to platí i o Tobe blahopreji k úspechu....

a jen tak mimochodem, ješte dnes mne bolí dutina ústní od zubare....byl to včera fakt prima nápad tam zajít....
a brmbi....do lekárny jsem už nemela ani energii zajít ☹

romy.....a ty si chováš v domečku asi fotbalistu nebo boxeristu 🙂

brmbolcek
17. feb 2010

pekne ranko . 😉 😉 😉

Denis- to neva ja uz som nasadila pastu sensodyne ale bec floru s takym cervenym obalom , kupila som v lekarni a mali poslednu a je to na krcky..., je super ze si v takych citlivych zubadlach zvladla cistenie zubneho kamena 😉 😉 😉

Romy- a ty si to musela mat zlate ze ta to male kopkalo 😀 😀 😀 aspon si sa na neho v tej chvili sustredila 😀

Cuki- Nemo sa ma ako ?

Gugi- gratulujeme, a tfuj, tfuj.... 🙂 🙂 🙂

dievcence a co poviete na tieto tehotenske pasy ? aky mate nan nazor ? http://www.bess.sk/detske-oblecenie/kategoria/t...

denis19
17. feb 2010

brmbolcek....pásy jsou dle mne super, mám jeden černý a nosím ho na cvičení a i bežne, je mi trochen vetší zatím neboť jsem si koupila XL,ale nevadí...je to velice príjemné na nošení a i Vierka má a také je spokojená 🙂 a ty co jsi našla mají i dobrou cenu!!!

brmbolcek
17. feb 2010

denis- diki moc za nazor, ale vcera som nasla este lepsiu starnu a su tam este lacnejsie a krajsie, len co z toho ze dnes sa uz neda otvorit ☹ ☹ ☹ by som ti ju rada poslala..... ale budem skusat, no mam aj ja zaujem o ne ciernu a bielu kombinaciu, pacia sa mi s nozickami ..... len neviem aku velkost aby to nebolo moc uzke alebo akurat a potom male 😉 😉 😉

denis19
17. feb 2010

ty trička s nožičkama se mi také moc líbí...normálne nad jedním uvažuju...jen si vybrat pošlu ti jednu stránku na pásy...momentík

denis19
17. feb 2010

nedívala jsem se ješte na cenu,ale mrkni i tytok barevné http://www.mabets.sk/?333,hippsy a je jedna stránka a tam je prodávají po párech za velice dobrou cenu,ale tu ted nejdu najít 🙂

brmbolcek
17. feb 2010

akosi tam neviem najst tie teh.pasy 😒 😒 😒

denis19
17. feb 2010

jsou pod názvem hippsy

minka051
17. feb 2010

Ahojte tak ja som pekne v práci. Pomaličky sa pripravujem dúfam že na budúci týžden si pôjdem pre mrazáčika 🙂

denis19
17. feb 2010

ahoj minka....já také v práci , opet po plodné porade a ted nevím co od samé raodsti 😀
no proč by jsi si nešla pro snehuláčka....jasan ,že pujdeš 😀

brmbolcek
17. feb 2010

denis- fakt zaujimave farby , 😉 😉 😉 a dobre sa ti nosia ? , nepada to ? nestahuje ta to ? alebo je to tak ako to ma byt 😉 😉 😉

Minka- takze prestupna stanica na tyzden v praci a potom sup repete ale uz 40tt 🙂 🙂 🙂

denis19
17. feb 2010

no já mám takový co je vytvarované i bríško a je to super, zatím mimuže sloužit i jako korzet 😀 ,ale to nevadí....nestahuje to...já mám černý a tk mne i opticky dotvaruje do dokonalejších tvaru 😀 😀 😀 sestrenice...má z tech barevných ci jsem ti poslla a je spokojená, jen si mela objednat vetší ríkala....takže nevím jestli je tam tabulkový rozmer,ale ona je konfekce S a mela si objednat M...potom nevím co bych si ale mela objednat já 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
17. feb 2010

tak dobre vediet Denis- ja mam velkost uz momentalne asi M tak pre mna bude dobe cislo L 😉 a ty musis objednavat taku velkost aku potrebuje Karolinka 😀 😀 😀

denis19
17. feb 2010

jo tak karolínka....no já se ji teda večer optám......a jaké máte jména vy???? ty kokšo a ted koukám a ty už máš , že 9tt....neuveritelné, čo?????

minka051
17. feb 2010

denis brmbolček tak tomu musím silno veriť že to tak bude.. Teraz drobca už len tak nepustím.. 🙂

Na víkend ideme na chatu na Mýto pod Ďumbierom, tak trochu rýchlejšie ubehne čas. Máme rodinnú oslavu tak ked si niečo dám hádam ničomu neublížim 🙂

cukotka
17. feb 2010

ahojte bojovníčky 🙂 tak ja dúfam, že môj Nemo sa uhniezďuje. Zajtra by som chcela už vyraziť do mesta, a rozmýšľam, že od pondelka by som išla do roboty.

cisielko
17. feb 2010

Ahojte

Minka..budem ti silno držťa palce..a ridne si oddýchni na chate, aj ja idem s priateľmi, potrebujem vypadnúť 😉

Gugi...pfuj pfuj 😉

Figurka...dakujem za info, ja dúfam, že otto a už nič viac nebudem potrebovať 😉

Denis, Romy..kamoška si dala tú puočníkovú krv zamaraziť..naozaj to stojí okolo 1000€, pre mňa je to tiež veľa.. 😝

kajticko
17. feb 2010

ahojte dievčata všetkým oprajem krásny dník a vela štastíčka 🙂

tek mne je strašne stále zle beeee 😠

cukotka si nepoučitelná už si zabudla čo si všetko pre to urobila,aby si to dotiahla až sem a potrebuješ pracovný stres znovu??neviem či by mi to za to stálo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre