Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
21. máj 2010

brm. .......netáraj 😀 😀 😀 😀 akurát mi dnes kamarátka poštárka vraví aka som vitálna a,že mi neni vidno ani bruško 😵 😵 ešte aj kolegyne minuli tyžden nechceli verit ,že som tehulka 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
21. máj 2010

Vierka- ale nekecaj , ved ty si tehula ako sa patri........ 😉 😉 😉 velmi ti to svedci 🙂 🙂 🙂

viera6
21. máj 2010

brb. ......idem sa na teraz rozlučit... dovarím granadir a chcem ist ešte do lekárne si kupit ostružinu malinovu vraj by sa mala začat pit mesiac pred pôrodom 🙂 prajem pekny den 😉

viera6
21. máj 2010

a pozdrav od nas brmbolceka 😉

brmbolcek
21. máj 2010

vierocka- onki donki- potom mi napis preco by sa mala uzivat 😉 😉 😉 pa pa pekny dnik

brmbolcek
21. máj 2010

a ty Sarinku 😀 😀 😀

romy01
21. máj 2010

no musela som ist off z netu, lebo mi mangelik zadal ulohu 😀 Vierka tak sa tam v pondelok zrejme uvidime - ty budes ta najstihlejsia tehula a ja pravy opak, tak ked to spriemerujeme vyjdeme z toho ako hviezdy 😀 😀 😀

cukotka
23. máj 2010

peknú nedeľu prajem 🙂

romy01
23. máj 2010

baby a vy kde ste vsetky? Ja ze si vecer pocitam a nie je co citat. Teda 🙂

pekny zvysok nedele 🙂

brmbolcek
24. máj 2010

pekne ranecko , u nas trosku uprsane

dnes romy a vierocka poprosime info s pasov ako ste sa vybavili a stretli 😉 😉 😉

inak vsetkym pekny den 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
24. máj 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

NOVE TEHULKY po IVF r.2010

04.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.**0 mraz.** VEK: 28 ** výsledok - PK 22tt//1
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.1, * OPU 12.1. ** ET: 18.1.** 0 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok - PK 22tt//1
06. MARIAMARIA * ZAHRA ** EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1.** 1 mraz. ** VEK. ?? ** výsledok- BPK //
07. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1 ** 1 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok –BPK //
08. KAJTICKO *** BA - ISC** EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 7 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok –BPK 19tt //
09. FIGURKA *** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 0 mraz. ** VEK: 37 ** výsledok –BPK 20tt//1
10. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 03.2. ** ET: 08.2. ** 0 mraz. ** VEK:29 ** výsledok – PK //
11. SANRIS *** MT -HEL ** EMB. 1 * OPU 08.2. ** ET: 13.2. ** 4 mraz. ** VEK 35 ** výsledok – PK 17//
12. LEONI **** BA –ISC ** EMB. 2 * OPU 06.2. ** ET: 9.2. ** 0 mraz. ** VEK: 28 **výsledok – BPK 8tt/1
13. MAJAJA75 ** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 28.2. ** ET: 5.3. ** 5 mraz. ** VEK 35 ** výsledok - PK //14tt/1
14.CUKOTKA 17tt
15.ZUZANABB ---MT-HEL-- EMB.1-OPU 23.4--ET 28:4--0 mraz.--VEK 32--vysledok- PK // 3tt-4tt

NASE POKROCILE TEHULKY po IVF r.2009

1T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mraz. ** VEK: 33 ** výsledok –BPK 36tt //1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU 2.10. ** ET: 8.10. ** 3 mraz. ** VEK: 32 ** výsledok - PK 36tt //1

NASE MAMICKY po IVF r.2009 narodene v r.2010

01.DENIS- dievčatko KAROLINKA 14.5 2010 o 11.45h.

PO IVF r.2010 - NEGATIVNE

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 1 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok- PK =neg.
02. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok- PK =neg.
03. KAJKA ***** MT- HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mraz. ** VEK: 39 ** výsledok- PK =neg.
04. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mraz. ** VEK: 43 ** výsledok- PK =neg.
05. MIRM ******* BA - ISC ** EMB.2,* OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mraz. ** VEK: 26 ** výsledok- PK =neg.
06. CISIELKO *** MT- HEL** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mraz. **VEK: 29 ** výsledok- PK= neg.
07. DEMIZON*** *BA - GF ** EMB. 2 * OPU 04.2 ** ET: 09.2.** 9 mraz.** VEK:29 ** výsledok- PK =neg.
08. GUGINENKA * BA -ISC ** EMB. 2 * OPU 13.2.** ET: 16.2 ** 0 mraz. ** VEK: ?? ** výsledok-BPK =neg.
09. LUKO ******** BA - GF ** EMB.2 * OPU 4.3. ** ET: 9.3. ** 4 mraz. ** VEK:30 ** výsledok = neg.
10.MARYAH*** MT - HEL*** EMB.1* OPU 23.2.** ET 1.3.** 3 mraz.** VEK 28** výsledok - PK = neg.

krivka5
24. máj 2010

ahojte 🙂
brmbolcek... aky si mala vikend? my sme boli u segri v drahovciach pri PN. zajtra ideme na sono tu v nemocke a 27.5. do heliosu. uz sa tesim. dufam ze to srdiecko bude o.k. a dufam ze maly podrastol 🙂 citis uz pohyby? ja este moc nie 😒 a to co sem tam citim ani neviem ci pohyby su.
a tu chatku by sme chceli tu v okoli ZA ,ale tak niekde kde by nam ju nevykradali. 🙂
romy...brusko mas krasne. este ze si tu, inac by som si myslela ze len ja tolko priberam.( aj ked ty mas ovela menej kg ako ja 🙂 )

krivka5
24. máj 2010

brmbolcek...ako tak kukam do tej tabulky, ked romy a vierka porodia sme na rade my dve 🙂 ako sa nam to krasne krati.akurat som dnes muzovi hovorila ze uz iba par mesiacikov budeme sami. a to uz ma aj synator po mature tak uz bude domka.

brmbolcek
24. máj 2010

ahoj krivuska 🙂 🙂 🙂

super sa ti to uz blizi akurat sa dnes rano divam na datum ze kedy bude 27..... 🙂 🙂 🙂 tak ta asi rano stukalo , som na teba myslela sa tesim co a ako na sone ... a zajtra mas poradnu ?

mi sme riesili domcek, krb -sklo sme cistili, kupili sme vinaren do kuchyne uz len ta nam tam chybala.... boli sme na zmrzke v bytci 6 kopckov sa do mna zmestilo.... a v nedelu sme riesili niku zo sadrokartona ako to bude vyzerat ...... no a varila som zem.kasu ,rezne ,broskyn.kompot, poobede som urobila cokoladovy puding s bananom 🙂 🙂 🙂

krivka5
24. máj 2010

brmbolcek...nie poradnu mam v stredu, ale zajtra ideme na to sono este tu v nemocke, lebo minule nevidela srdiecko 🙂
to sme uz ani nechceli ist ked sme sa objednali do heliosu, ale sme na maleho zase hrozne zvedavi 🙂
inac ja som teraz v tehu na zmrzke zavisla 😀 vybornu robia v maxe.nove druhy zmrzlinky,mnam 😝 teeda pestry vikendik ste mali 🙂

brmbolcek
24. máj 2010

aha...... dufajme,ze vsetko dobre dopadne a srdiecko bude byt ako zvon
vy ste mali cestovny vikendik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

krivka5
24. máj 2010

veru cestovny, prisli sme az dnes rano a muzicek musel utekat do roboty 🙂
uz munule sme srdiecko poculi pekne bit, ale nebolo ho vidno tak ho nemohla ta dokina skontrolovat. vobec vsetko zle videla, ze mam este vela vody tak kazala prist o dva tyzdne znova. esteze nam aspon pipika ukazal 😀

brmbolcek
24. máj 2010

ale to je fajn, ze ste mali vela vody, vtedy je to ok, lebo babetko sa ma fajn v plodovej vode ked je jej dostatocne 😉 😉 😉

krivka5
24. máj 2010

aspon si tam pekne poplava 😀 .mozno aj preto tie pohyby este necitim 😒

krivka5
24. máj 2010

no idem uz pomaly zacat nieco robit 🙂
pekny dnik brmbolcek 🙂

brmbolcek
24. máj 2010

Krivka- moc sa nenamahaj ved sebastianko potrebuje klud 😉 😉 😉 mna uz od vcera mimino kopka a je to velmi zlate 😉 😉 😉 take jemne az dokonca sa bojim ze ci sa mu nieco nerobi 😀 😀 😀 tebe tie pohyby pridu cochvilka nebojkaj ani sa nenazdas a zrazu taka rana 😀 😀 😀 a to maly sebastianko sa ohlasi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 aj tebe zelam pekny dnik

sanris
24. máj 2010

ahojte 🙂

tak mne je už druhý den trochu lepšie 🙂 hádam to už prechádza

brmb aj ja chcem vidiet domček

krivka zdravím ta 🙂

denis...super len tak dalej držím palce 🙂

ostatné pozdravujem

romy01
24. máj 2010

ahojte dievcence.

Krivka dakujem za pochvalu - neboj nic, vsetky priberame, niektore viac ine menej. Ja som dnes stretla vierku a sme si pokecali. Ona ma male brusko ako ja v 5 tom mesiaci - to ja pri nej vypadam ze tam mam aspon dve deti 😀 Ale vseobecne som spokojna lebo som nebola v tej cakarni najvačšia gula - aj ked som patrila do tej " hornej desiatky " 😀 😀 😀
Inak na pasoch to bezalo ako na beziacom pase 😀 😀 😀 Ja som tam lezala asi len 10 min - velmi rychlo to ubehlo, maly asi posluchal. To bude tou coca colou co som mu rano dopriala. 🙂 Ale som bola dost prekvapena z toho ze v podstate ziadna komunikacia - ani sestra ani lekarka mi nepovedali ani buuu ani muuu. Dali mi podpisat lajster ale mi ho nedali ani precitat, ale v podstate mi to bolo jedno, lebo uz som mala po pasoch. Keby existovala nejaka " kniha zelani alebo staznosti L tak by som im napisala, nech tieto veci daju tehulkam precitat est v cakarni - tam som cakala dobru hodinu a pol. A nie az po tom co nieco urobia a pritom to ani nedaju precitat, lebo nemaju cas. NAbuduce sa ozvem. Tiez ma zarazilo, ze mi strcili papier s vysledkom do ruky a vykopli doslova z ordinacie, a ani nepovedali ze ci je to ok alebo nie, musela som si tu spravu nastudovat. Vierke aspon na chodbe povedala sestricka ze je to ok. Ale jej tu spravu robil iny lekar a mna si vzala jedna lekarka a davala mi uplne divne otazky - že ci su moji rodicia a surodenci živy a zdravy a že či ja netrpim nejakou vaznou chorobou. Po tychto otazkach mi sklapla sanka dole tak som urcite vypadala ako dementna 😀 😀 😀 Takze sa nedivim tym otazkam

krivka5
24. máj 2010

romy...tak to je sila tie pasy. no myslim ze keby to nebolo o.k. tak ti to hned povedia. ja som tiez taka, ze si rada precitam co podpisujem. to asi vsetci 😀 no divne 😒 ja idem zajtra este raz ku nam do nemocky na sono a uz teraz si pripravujem otazky, lebo ked sa neopytam nic mi nepovedia 🙂
brmbolcek...ved aj ja si myslim ze kazdu chvilku zacne kopkat drobcek moj.mozno uz aj kopka, len to citim tak kazde tri dni a neviem ci to nie su len crievka moje 😀 moj muz mi stale pocuva a drzi brusko, ale stale tam pocuje len skvrkanie 😀
sanris...neboj uz ti bude fajn stale.aj ja sa uz citim v pohode, len vecer mam problemy so zaludkom, ale nieje to az take zle ako to bolo 🙂

wodanka
24. máj 2010

ahojte holky... neviete ako sa ma cisielko? Uz som ju tu daaaavno nevidela ☹

krivka5
24. máj 2010

@wodanka ahojky 🙂 nie ciselko tu dlho nebola...

lenkace
24. máj 2010

tuzim sa nám nejako vyparila, pýtala som sa ťa akú máš v CARe doktorku, tak ked budeš in, napíš

brmbolcek
25. máj 2010

pekne utorkove ranecko, ako sme sa vyhajali ? 🙂 🙂 🙂

Romy tak to je teda fakt,ze sila 😠 😠 😠 , ved nie ste handry na pase ....strcia vam papier do ruky a dovidenia .... och joj ale ako pise krivka keby nebolo nieco v poriadku tak by sa ozvali..... Viem, ze si si to predstavovala inak trosku pochopenia vysvetlenia, usmevu a hned je ten den krajsi ale ved aj na takych musi svietit slnko.uvidis ked pojdes ku svojej co ti povie 🙂 🙂 🙂
Clovek sa tesi na pasy ci na sono a dopadne ozaj fakt ze dovi-dopo.Romy nic si z toho nerob a nabuduce sa nedaj ! 😉 😉 😉

Krivka- je to tak je to Sebastianko kazdy treti den ti dava znamenie ze co a ako 😉 😉 😉 uz su to veru crievka neni, to som si aj ja yslela az pokym som nevidela taky kopcek cez moje brusko 😉 😉 😉 zachytila som moment ked si vystieralo nozicku 😀 😀 😀

zdravime denisku a nasu Karolinku 🙂 🙂 🙂

Wodanka- ahoj ako sa mas ?

ostatne zdravime , a Vierka tu vcera nebola asi ju zmohli tie pasy 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
25. máj 2010

tak ja pomaly ale isto idem do mesta povybavovat co mi treba a este sa ukazem zatial prajem pekny dnik 🙂 🙂 🙂

kuspitka
25. máj 2010

Ahojte dievcata.
ako sa mi mate brmbolcek,ale ti to pekne ide.
romy aky kocik budete mat?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre