Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
8. okt 2009

treba sa vykašlať na takýchto idiotov, a sústrediť sa na naše mláďatka 😉 Romy máte už vybraté mená?

cisielko
8. okt 2009

Romy..to ma mrzí 😠 to je ako naschval..a máš niečo iné alebo si hľadáš?

Cukotka..a ty máš mená?

cukotka
8. okt 2009

cisielko jasné my ich už máme dávno 🙂

cisielko
8. okt 2009

Aj my 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sú to jediné dve mená na, krých sme sa dohodli..takže to musí byť clapec a dievča 😀

cukotka
8. okt 2009

no tak daj cisielko 😉

cisielko
8. okt 2009

Ale potom dáš aj ty?

cukotka
8. okt 2009

no my máme naďu a ninu a nelu , alebo peťko a palko, alebo matuš a tomáš 😉

cisielko
8. okt 2009

Fíha ale ich máte..my máme Danielu a Filipa..to sú naozaj jediní mená, ak to bude inak tak sme v prdeli 😀

cukotka
8. okt 2009

Daniela sa aj mne páči a aj Veronika, no a páči sa mi aj Michal, ale tých už máme v okolí veľa

romy01
8. okt 2009

my mame vanesku, simonku a jakubka
ale momentalne tu moju situaciu neriesim, nevzala som uz tri ponuky lebo som nechcela byt nefer a hned sa hodit na PN - takze ak to vyjde budem musiet nieco vymysliet

cisielko
8. okt 2009

Ja už iné neviem, kedď som bola malá tak som vždy chcela Angeliku ale to už na prešlo..a ak bude ešte jednna baba tak bude Jana a hotovo..Michal sa páči aj mne 🙂

cukotka
8. okt 2009

romy a neplatíš si to dobrovoľné pripoistenie? 🙂

cisielko
8. okt 2009

Romy..pekné..len okolo mňáa je zase plno Jakubov..chápem ťa, že to nieje fér..a do kedy tam teda pracuješ?

romy01
8. okt 2009

cukotka to staci platit 6 mesiacov pred nastupom na matersku takze ak to vyjde tak si to dam, ale ktovie co bude po novom zakone, vraj to chce zatrhnut tak potom uz ostava len podvod a niekde sa proforma zamestnat len na par dni

cisielko
8. okt 2009

Romy..pozor..nie 6 mesiaciv 270 dní..ja som si to bola včera vybaviť 😉

cukotka
8. okt 2009

áno je to 270 dní, a s tým zákonom je to už v pohode, včera bola o tom špeciálna príloha v hospodárskych novinách

cisielko
8. okt 2009

No ja sa lúčim divčatá..prajem vám pekný večer a sladké sny 🙂

cukotka
8. okt 2009

dobrú noc cisielko

romy01
8. okt 2009

nie ciselko 270 dni za dva roky pred materskou a to splnam lebo som bola zamestnana ale potom je tam este jeden paragraf ktory uz nesplnam - musime splnat vraj oba paragrafy ale pri DNP je to presne 26 týždnov, nie 270dni

cukotka
8. okt 2009

romy no neviem neviem, ja som bola na sociálke osobne a povedali mi úplne niečo iné

romy01
8. okt 2009

ja som tiez bola na socialke a je treba rozlisovat bezne nemocenske a DNP pri oboch je to inak. DNP mozes čerpat ak si ho platis min 6 mesiacov ale oni to zrejme aj tak zrusia, takze mne nic ine neostane len prerusit Pnku, zamestnat sa a hned zas zacat PNku - potom budem pocas PN vedena ako platitelka nemocenskeho a b udem mat narok na matersku a zaroven mi nudu pocitat tych 270 dni aj z predchadzajuceho zamestnania

cukotka
8. okt 2009

tak ja už neviem 😉

cukotka
8. okt 2009

no nič idem sa venovať manželovi 😉

romy01
8. okt 2009

dobru noc baby 🙂

denis19
9. okt 2009

Dobré ráno devčata, vidím , že včera jste se hješte hzky rozkecaly 😀 A nastolily problematiku jmen, no paráda. já s jménama zatím ješte bojuji, mám favority,ael ne jistotu 😀
Preji vámvšem hezký den.
VIERKA tak jak se cítíš první den po ET???

gall
9. okt 2009

Dobré ráno a pekný dníček ... ste sa všera nejak rozkecali 🙂

denis19
9. okt 2009

Ahoj Gall, ano včera tu byo rušno!!!
Jak se máš,nejako osobnostní zmeny???? 🙂

gall
9. okt 2009

Síce sa chorobne sledujem, ale zatiaľ žiadne zmeny ... je to o nervy ... v podrušku ma od včera už nebolí akurát sa mi trochu zväčšili prsia ... cítim sa podobne ako v normálnom cykle týždeň pred menzes ... A čo ty ? Užívaš si to?

denis19
9. okt 2009

Gall 🙂
jsi zábavná,ano užívám si to, podobne jako Ty!!! Sleduji se jako magor, už mne tké absolutne nic nebolí, prsa jako pred mnz,ale to už mám asi 10 dní v takovém stavu 🙂 a jinak nic obzvláštního,nejradeji bych byla, kdyby mi ta sympatická sestrička uť vzala krev a Krajko mi delal sono!!! 😀 Kdyby byl nekde aspoň popis jak se cítí tehotná na 4 den po ET!!!!! 😀 Ale to se nikde nedočteš, je to mrzuté 😝

gall
9. okt 2009

Jo, jo ... je to šialené, ale neostáva nám nič iné iba čakať. Ja som v práci, ale vôbec sa neviem sústrediť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre