Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
5. sep 2009

denis a ak budeš chcieť tak kukni www.babymarket.sk

kajticko
5. sep 2009

wodanka aj mne bude samozrejme stačiť len jedno ,ale pri umelom je to nevyspitatelne 😉 ten kočík j fakt pekný aj farba sa mi páči. jedine čo má na týchto nových kočíkochh odrádza je tá mala vanička

denis19
5. sep 2009

No malá vanička je fakt,koho potkám tak se stežuje na malou vaničkum,tak nechápu proč to tak ti výrobci vyrábejí,podle mne to každého odradí.
ale zase co dvojčata,že ty musí mít malou vaničku 🙂

cukotka
5. sep 2009

kajticko a kvôli malej vaničke je treba mať bábo v zime,

denis19
5. sep 2009

cukotka, trochu mi tuto úvahu objesni,jako že se bnarodí malinkatý zajíček a do té vaničky se vejde tak či onak????

cukotka
5. sep 2009

no keď sa bábo narodí v zime je maličké, to vieme všetci, takže tá vanička mu je super, a na ďalšiu zimu, keď je už väčšie, tak vaničku nepoužívaš

denis19
5. sep 2009

tak jsem to dobre pochopila 🙂 no mám takový pocit, že nejdrív počkám až otehotním a potom se pustím do hledání kočárku 🙂 🙂

kajticko
5. sep 2009

jaj kiež by sme boli už pri nakupovaní vecičiek a kočárov 🙂

wodanka
5. sep 2009

aj to bude kajticko.. neboj.. 🙂
ja sa s Vami pre dnes lucim.. idem k nasim a potom asi aj k svokrovcom..

denis19
5. sep 2009

Podobne holky, jdu na zahradu chystat na gril a mrknout ce delá ten muj povedený mužík s mojim tatem,je to dvojka, to vám reknu, mat a pat jsou brídilové 😀

cukotka
5. sep 2009

wodanka tak sa zabav, pa

cukotka
5. sep 2009

ja idem pozrieť tie rifle, práčka doprala

kajticko
5. sep 2009

majte sa krásne ste úžastne 😉 🙂 dnes tu už asi nebudem. pa pekný večer

denis19
5. sep 2009

Hezký večer všem,asi sem ješte večer mrknu. Zatím ahoj, 🙂

sasko25579
autor
5. sep 2009

Caute baby
KTO JE ON?CITALA SOM SI TIE dve strany co ste napisali poobede ale uz nemam v tom prehlad.DENIS si tu?mam na teba nejake otazky.....

sasko25579
autor
5. sep 2009

BABY kto tu zhanal kocik?Denis ty?

romy01
5. sep 2009

ahojte babenky

hahaha ja sa z teba denis picnem a vieš že ja som dnes ráno kukala to isté? HAHAHa - kočíky sú na nete pekné a fakt je tam velký výber ale ja to budem asi kupovať v obchode, nech si ho poriadne " primeriam " aby sa mi hodil - hehe 😀 😀 😀
Ale ostala som uchvátená z jedného prebalovacieho pultu aj s vanickou- no na to vsetko pockam az budem tehu aspon 3 mesiace.
Inak Denis ja mam z pondelka dosť strach, moj ide ráno do roboty a pichanie ostane len na mne. Pocuj ako si to robila? Vytlacila si tu bublinku alebo si to urobila ako povedala koordinatorka - nechat tak, ona tam ostane? Lebo sa bojim ze ona sa mozno nepresunie hore a ja si ju vpichnem

denis19
5. sep 2009

sasko,jsem tu a Ty?

denis19
5. sep 2009

romy,žádná bublina tam nebyla,až po vytažení. byla to prča,dostala jsem u toho záchvat smíchu,ale potom to šlo, vrazila jsem si to do bríška a potom mi to tam manžel vpíchla nakonec jen zustala malá kapička roztoku na bríšku 😀

denis19
5. sep 2009

sasko, jen jsem koukala nejakou kočárkovou inspiraci, máš typa,????

sasko25579
autor
5. sep 2009

DENIS
nie nemam,len ma to prekvapilo.ale ja som si zase minule bola kupit v terranove tricko a pri pokladni mali zlacnene male ponozticky.tak som ich kupila 😀

sasko25579
autor
5. sep 2009

DENIS
dnes mame na seba nejake stastie vsak???????????????????

denis19
5. sep 2009

Ahoj Sasko, tak malé ponožtičky už máš doma???? nekde začít musíme?????

sasko25579
autor
5. sep 2009

DENIS
kedze tu evidentne nie si,idem off,skocim k nasim na strudlu a budem tu o 21h?ok
:::::: 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
5. sep 2009

já jsem tu,ale klidne jdi na štrudl....

denis19
5. sep 2009

sasko, štrudlik je asi moc dobrý, tak já to dnes balím a jdu sčučnout TV,tak zítra,ok?

romy01
6. sep 2009

Dobré ránko
už ste hore? 🙂

denis19
6. sep 2009

Já ano,ale nikde nikdo 🙂 Také preji dobré ráno.

romy01
6. sep 2009

ahoj denis, ty si moja spriaznená duša 😀 😀 😀 Pocuj do kedy budeme brat ten dekac? V pokynoch je ze podla informácii lenze na krv a konzultaciu pojdem az ked dostamen ms resp na 32 dc, takze to budeme brat aj tie prve dni ms?

denis19
6. sep 2009

ahoj romy, pokud beres proveru tak decapeptyl by jsi mela zacit brat na sedmý den od prvního podání provery.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre