Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
28. okt 2009

katti77
vidím, že sršíš nerozvážným optimisme, budu šťastná jako blecha když zvládneme tuto jednu naši bublinku a uvidíme jak pujde na VŠ, jak si vezme toho nejlepšího chlapa na svete, či ožení se s tou nejúžasnejší ženskou,hned po mne a pokud vesmír dá , tak se dožijeme i vnoučat 😎 to je ale budoucnost,co???? ani jsem netušila ,jaké mám prání,až ted jak jsem to napsala

katti77
28. okt 2009

denis až mám zimomriavky, aj ja chcem toto všetko, a tiež mi stačí jedna jediná bublinka...ale zase no keď sa zadarí ešte jedno, tak plakať neudeš...
a potimizmus musí byť, čo by som bez neho robila, veď by som sa zrútila 😀 😀

denis19
28. okt 2009

to je pravda i má je to denní strava,jako opt...my ses mnž smejem, že určite se nám podarí privést na svet naši bublinku a určitesemi i potom otehotnet prirozene 😀 ale co už.....nevadilo by!
a dobre to chápu, že jdeš ješte naIUI a chystáš zároveň IVF,či mi neco ušlo???

katti77
28. okt 2009

nie 2x IUI nevyšlo tak od 10.11. začínam s proverou na IVF, no asi je to nezrozumiteľne, tak to skúsim prepísať..
ty si mala 5,10. ET?

denis19
28. okt 2009

Ano, 30/09 jsem mela OPu a 05/10 ET

denis19
28. okt 2009

tak ale to ti vychází OPU tesne pred vánocema???? že?

katti77
28. okt 2009

tak ti prajem krásne tehulkovské obdobie, bez mráčika na oblohe a o 33tt pekný pokladík

ja si idem trošku čítať, mám rozčítanú super knižku takže zajtra sa na vás teším

pa pa

denis19
28. okt 2009

ahoj a hezké čtení a co čteš?

katti77
28. okt 2009

denis ja čítam hlavne skutočné príbehy zo života arabských žien, tak to je fakt brutal život, takže teraz mám rozčítanú Závoj strachu...

cisielko
28. okt 2009

Kajtičko..75kg no teda kde si ich nechala doma v skrini?

Denis...nebudeš sama čo sa bude usmievať ako debílek, to nás bude viac, že Kati 😀

Katka..ďakujem, tak už viem čo je Gonal 😀

denis19
28. okt 2009

😲 tak jsem si práve prečetla urývek z té knihy a myslím, že já zustanu u svého vesmíru

katti77
28. okt 2009

a ešte denis OPU mi vychádza 5-6.12. testovať budem 24.12. lebo vklad by mal byť ak sa nič nestane a nezmení, ako že sa môže, ale zatiaľ plán 10.12....takže 14 deň je presne na vianoce...

ale už fakt padám čaute babulky

denis19
28. okt 2009

bude to super dáreček!!!!! padaj a čti! 😝

denis19
28. okt 2009

cisielko a co jsi si myslela , že je gonal😝
už se teším jak budeme debílkovat 😀

cisielko
28. okt 2009

Ja drhám z práce..ale večer kuknem pa

Denis..ani neviem čo som si myslela, ja už debílkujem teraz 😀

denis19
28. okt 2009

Tak to jsi potom úplne v porádku a co tak dlouho v práci?????

kajticko
28. okt 2009

ha baby dakujem na fotke mám len tvár a denis mám len 160 cm 😀 😀 😀

denis19
28. okt 2009

kajticko, vidím, že žádná nehýríme baketbalovou výškou, romy má cca 162, já 165, takové akorát baby!!!

minka051
28. okt 2009

tak baby ja mám 161 tak sme tu úplná basketbalová skupina. 😀 😀

cisielko
28. okt 2009

Tak ja sa pridávam 165 😀 sme tu riadne dlhane ale ako sa hovorí malého, dobrého nieje nikdy veľa 😀 😀 😀

Denis..my máme sezónu, všetci prezúvajú gunmy na zimné tak preto 😎

denis19
29. okt 2009

Ahoj basketbalový týme 😀
jak se vede??????

Minka,
tak co , už?????????????????

cisielko,
tak se moc neprepracuj, to asi delašv jedné z tech vetších pneu společností co tu máme,že??

katti77
29. okt 2009

ahojte babulky

tak ja mám tak okolo 164 cm, už som sa nemerala poriadne dlho 😀

denis ty si už dodebilíkovala, teraz sme na rade my, ja už som začala asi do 1. IUI a teraz len pokračujem a stupňuje to... 😀

denis19
29. okt 2009

no nejsem si jista s dodebilkováním 😀 ale nevadí, jsem spokojená i tak 😀
už jsi v práci?

katti77
29. okt 2009

no už makám 😉
a ty čo nemôžeš spávať?

denis19
29. okt 2009

ani ne,jsem ranní ptáče, mnž vstává po páté do práce, tak já vstávám s ním a potom už nezalehnu, tak se trousím po byte jako keks a v deset už nevím co se sebou a dnes jak prší asi ani ven nepujdu!

katti77
29. okt 2009

no to nie je zase bohviečo...nuda je hrozná, kámošky sú asi všetky v práci, do telky čumieť sa ti tiež už nechce...vonku ani psa nevyhodíš...tak čo s tým...ešte že je mk, čo?

denis19
29. okt 2009

jo závislost na koníkovi je hrozná 😀 ,ale jak ríkáš TV mne moc nebaví a prečetla sjem už celou domácí knihovnu, tak udržuji aspoň takto sociální vazby,ale pokud vše dobre pujde, už koncem mesíce pujdu do práce,huráááá

katti77
29. okt 2009

a čo robíš?

denis19
29. okt 2009

jako když chodím do práce???

katti77
29. okt 2009

hej
ja som účtovníčka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre