Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

wodanka
8. nov 2009

pekný večer 🙂
cisielko ja už ani neviem koľko čakám.. ale myslím, že je to niečo cez dva týždne

kajticko
8. nov 2009

ahojte už ste všetky preč?,

wodanka
8. nov 2009

ahoj kajticko ja som este tu

kajticko
8. nov 2009

no super čo išli všetky spať. hrozné toto čakanie že?? už ba som si rada pichala 😠

wodanka
8. nov 2009

a kedy začínaš?

kajticko
8. nov 2009

19.nov mám termín u lekára povedal mi že si ma pripravý kym nedostanem ms tu ma mať 24.nov a druhý den ms začínam pichať.

mirm
8. nov 2009

ahoj kajticko
a ako si ta pripravy? nevies?

wodanka
8. nov 2009

tak to je už za chvíľku..nabudúci týždeň

kajticko
8. nov 2009

no ale mám pocit ,že to trvá večne. som rada,že ma tu baby posunuli do predu a volala som do poistovne a myslím,že sa to pohlo trošku.aku máš poisťovnu,?

kajticko
8. nov 2009

ahoj neviem myslím,že myslel tabletkami pred pichaním

wodanka
8. nov 2009

no to sa riadny kus pohlo dopredu, veď už ideš "do finále".. ja mám všeobecnú

mirm
8. nov 2009

kajticko a ty mas aku?
vseobecna zevraj nerbi s tym vobec problem

kajticko
8. nov 2009

mám doveru.,ale trvalo to tiež cca mesiac. povedali mi že záleži kolko majú práce. wodanka neskušala si tam volať. ja som tej pani hovorile ,že ked tam stratim napr 1-2 dni možu mi to presunuť o mesiac a to budu vianoce tak až na január. za päť min mi volala späť a všetko mala pozistované

mirm
8. nov 2009

ja mam apollo a chcem zajtra tam volat, kedze tento tyzden mam dostat MS a o mesiac su vianoce a to myslim, ze ma presunu na januar az ☹
Kamaratka ma vseobecnu a mala do 2 tyzdnov schvalenu ziadost

wodanka
8. nov 2009

kajticko ja som tam volala a pani vravela, ze by s tym nemal byt problem.. tak cakam, chcem tam opat volat az koncom tyzdna, nakolko stretnutie v Heliose mam mat 20.
ja by som mala mat dlhy protokol, takze to znamena ze budem zacinat so stimulaciou 15DC a ten mam az 23.

wodanka
8. nov 2009

mirm, nic si z toho nerob.. aj mne to asi presunu az na januar.. ale ved to sa da este nejako vydrzat 😉

mirm
8. nov 2009

da sa, len zaciatkom roka uzavierka atd. takze stres ako vysity 😒 preto by sme to chceli stihnut este tento rok.

kajticko
8. nov 2009

ja som volala 3 krát treba ich asi trošku otravovať ale boli zlaté.ja mám 16 dc dnes preto ked mi to schválili rovno som zavolala lekarovi na mobil. nech mi na rovinu povie či to stíham ešte tento rok. opýtal sa kedy mám ms a to mám 23-24.nov povedal,že super to stíhame vtedy nasadi gonal

mirm
8. nov 2009

co znamena dlhy a kratky protokol?

wodanka
8. nov 2009

mirim a čo robíš, keď ťa čaká uzávierka? ja som na tom podobne, robím na controllingu a začiatky mesiacov jednoducho "milujem"
rozdiel medzi dlhým a krátkym protokolom je v tom kedy sa začínaš so stimulkou..

mirm
8. nov 2009

ja som len vedela ze stinulka zacina v druhy den MS to je aky protokol?
ja robim na uctarni. Koniec roka resp zaciatok bude fakt zabava!

kajticko
8. nov 2009

ani ja nerozumiem prečo dajú niekomu dlhý a niekomu krátky protokol

kajticko
8. nov 2009

nebojte baby možno sa to ešte rozbehne ked Vám to schváli tento týžden ide sa na vec.prajem Vánm aby to bolo čo najskôr. ja som bola z toho uplne nervozna nič ma nebavilo a na všetko som ma la nervy

wodanka
8. nov 2009

druhy DC zacina zvycajne kratky protokol a hned sa zacina s injekciami.. dlhy sa zacina 15DC a na zaciatku sa beru lieky a az potom sa prejde na injekcie.. a zavisi to podla toho ako vam vyde hormonalny profil..
neviem ci tie dni cyklu su uplne presne ale takto to bolo pisane na stranke jedneho caru

kajticko
8. nov 2009

no ved uvidíme ja som bola len raz na krvi a hned mi dr. povedal ,že profil je ok. ja som len zvedavá ako to bude pokračovaťl 🙂 už sa neviem dočkať.hned napíšte ked Vám to schvália.

wodanka
8. nov 2009

no kajticko už to budú len samé dobré správy a krásne // ako darček pod vianočný stromček 😀

mirm
8. nov 2009

ahaa
a kedy vam robili hormonalny profil?
Lebo mne v Caru brali len raz krv a to na genetike

mirm
8. nov 2009

no jasne, len dobre spravy 🙂 ako inak 🙂

wodanka
8. nov 2009

mne robili hormonálny profil ešte niekedy v septembri.. dvakrát mi brali krv v care a raz som bola u svojej dokiny a vysledky som im doniesla

kajticko
8. nov 2009

ja som bola na prvom pohovore potom sme čakali na ms a vtedy mi brali krv a mužovi spermiogram všetko bolo v poriadku a potom sme čakali na poistovnu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre