Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
4. dec 2009

jaj ano aj tu su pekne vecičky,samozrejme počkam.
Nejaka som zase unavená, ako som vysala tak ma bere únava u rodičov sa tažko vysavaju tie koberce mi mame viac drevene podlahy tak to je an cvaj ,ale tie koberce uf.

kuspitka
4. dec 2009

uz som to dala do albumu kuk.

viera6
4. dec 2009

jej...tie su krásne a velmi pekne maš aj to bledučke so sloníkom a čiapočka.

kuspitka
4. dec 2009

vierka dakujem.to mi dnes prislo pekne je to velmi.tak sa tesim.

viera6
4. dec 2009

ti verim a v kutiku zavidim samozrejme v dobrom 😉 ja pokukujem po vecičkach ,ale pravdu povediac hned by som niečo kupila.

kuspitka
4. dec 2009

vierka ja som bola len 6tt a uz som mala nieco domka.len kocik postielku som nechcela kupovat tak skoro, podla mna je to dobre kupit len mesiac pred porodom.

wodanka
4. dec 2009

ahojte kočandy 🙂
cisielko, katka, viktoria - uz sa vam to blizi, drzim vasm silno prsty, aby to vsetko dobre dopadlo a ako darcek pod vianocny stromcek ste si nasli //

tehulky - romy, denis, viera - dufam, ze drobci pekne vo vas rastu 🙂

kuspitka - prajem pevne nervy, aby si to este chvilku vydrzala, lebo odmenou ti bude to najkrajsie babo 🙂

Ja som dnes bola u dokiny ohladom mojej trombozy a mam super spravu.. zaicnam cca o 10 dni pichat skor ako som prepokladala 😀 len to nebudu lieky na stimulku ale fraxiparin proti zrazaniu krvi.. z mojho manzela na konci tohto vsetkeho bude ten najlepsi "pichac".. ja si totiz sama tie injekcie neviem dat, takze to bude vsetko na nom..

kuspitka
4. dec 2009

wonda to je super moja.aspon mas super spravy

viera6
4. dec 2009

wodanka aspon super spravy na vikend.

kuspitka tak ja sa ti priznám dnes prišiel aj mne balíček proste neodola som.Dufam,že s tím niečo nepokazím.

romy01
4. dec 2009

jeej kuspitka si urobila novy albumik

mne sa teda rataju tie vecicky a najviac 4 4,6 a 17
Vierka tak aj ty? a co si si objednala?

viera6
4. dec 2009

snažila som sa niečo neutralne a aj ty romy?

romy01
4. dec 2009

vierka ja mam iba plienky - hahahaha - su v albume. Inak mam par bodyniek ale tie som naivne kupila pred rokmi ked som si myslela ze otehotniem na prvy sup. To sa nerata. Moj prvy tehulkovsky nakup su plienocky. A Potom sa chystam zacat az po novom roku. Jednak budu super zlavy v tescu - nedam teraz za budy 5 eur ked potom budu po 1 eure. a tiez sa v januari planujem vybrat do polska . kupim tam nejake tie hadricky a obkuknem postielky a kociky. Ked som tam bola pred polrokom a kupovala som neteri - tak huggies plienky vysli o 25% lacnejsie ako tu ked su v akcii a body vychadzali na 1 euro v akcii a na 2 eura bez akcie.

romy01
4. dec 2009

baby idem si kupit nieco na zyhraznutie, tak sa pre dnesok lucim. Prajem pekny vikendik. papa

viera6
4. dec 2009

aj tebe romy pekny vikend
slniečko sa nam konečne trošku ukazalo. 😵

kuspitka
4. dec 2009

romy ano mam novy album..

dievcata strasne ma boli spodok.normalne ,ked som isla po schodoch som citila take cudne pichanie dole,ako keby mala chcela ist von

kajticko
4. dec 2009

čaute babulky nechce sa mi to čítať do zadu ,ale zdá sa mi ,že steuž každá na dobrej ceste a máte už trošku krajšie problémiky ako my niektoré 🙂 🙂 ja som ms nedostala dnes mám42 DC dr mi robil sono povedal,že graviditu nevylučuje ,ale ked dostanem ms ideme na to v januári a ak nie buduci týžden idem na krv a bude pátrať kde mám ms? 😉

kuspitka
4. dec 2009

kajticko a etse sa aj dozvies na vianoce,ze cakate babo a nemusis ist ani na IVF.

kajticko
4. dec 2009

to by ma asi moc potešilo 🙂 🙂 len ked si predstavím kolko vína som za tieto dva týždne vipila a horucej vody dala len aby som dostala a teraz takto - no som sama zvedava na osud 😎

kuspitka
4. dec 2009

kajticko a test si si nerobila?

denis19
4. dec 2009

ahoj holky,
kuspi jdu kouknout ten album a
kajticko
pokud by jsi byla//, tak máš odolné mimčo 😀 😀 😀

figurka.m
4. dec 2009

caute bambulky 😀 teda vy ste toho nacarbali 😉 nestiham citat tak vas hlavne vsetky pozdravujem a drzkam palusteky tehulkam aj pichackam aj cakackam 😀 😀 😀 ja cakam mrchu dnes alebo zajtra tak uvidime 😕
Kajticko a teba ani nenapadlo spravit testik? teda mne keby meskala tolko tak testikujem len taky fukot, inac aj doki ti mohol zobrat krv na HCG a bolo by jasno 😉

kuspitka
4. dec 2009

co dievcata uz mate vikend?
ja uz sa neviem dockat ,kedy mi pride muuz

carole
4. dec 2009

Ahoj ,
tak už je po OPU , měla jsem 11 folíků , z toho 5 použitelných k oplodnění . Manžel se předvedl , měl spermiogram takový , že jsem se nemusela před spolupacientkami stydět 🙂

Bohužel to nebylo bez komplikací , to bych asi nebyla já . Po odběru jsem málem vykrvácela , všchni museli kolem mne lítat , ale po 3 tamponádách to ustalo. Takže jsem si pobyt do 11 h prodloužila do 14 h 😠

Doufám ,že přežiju víkend, zítra ráno se dozvím , kolik z 5-ti se oplodnilo.

Přeji všem krásný večer a celý víkend plný pohody 🙂

kuspitka
4. dec 2009

carole to mi je luto,ze sa ti to stalo.
ale mas velmi peknu urodicku.
budem drzat palce.
mozno to je znamenie,ze vsetko bude dobre

wodanka
4. dec 2009

kajticko, sup-sup testovat..

figurka, tak nech uz mrcha dorazi aby sme sa spolu mohli stretnut na OPU v Heliose.. ta moja tu uz je 😉

carole, celkom slusna zbierka, drzim prsty nech to dopadne co najlepsie

carole
4. dec 2009

Kuspitko , Wodanko , díky, opatrujte se 🙂

cisielko
4. dec 2009

Viktoria..no tak že sa tam stretnete..ja poznám z koníka Ktaku a Takynu z inej tíémy..a Katku spoznáš v nedelu ak sa posznáme..len ja asi ja zabudenm do nedele čo budeš mať oblečené 😝 no ja mám klasickú kontrolu tak bude hádam aj sono aj krv a potom pohovor s embryologičkou tak neviem 😖 mám nápad..budem držať v ruke mobil a drž ho aj ty a sa už hdam nejako spoznáme 😀

Romy..teda..ty sa nezdáš..nechceš prísť aj kumne poraidiť..síce mne riadi setrsa ale by uvítala pomoc 😀

Kupsi..mám dobrú prácu len občas na nervy tak sa snažím byť v klude ale môj šéf je expert..vytočí ma behom páer sekúnd 😠 a videla som večičky..krása 🙂

Wodanka..tak super správy..mužo bude teda riadny pichač 😀

Kajtičko..tebe tak dlho mešká M a neurobila si si test? tak si ho urob, ty to by bolo fakt super..urobíš si ho?

Carole..je mi ľúto čo sa tsalo ale hlavne, že si v poriadku..držím aplce aby bulbiknky krásen rástli 🙂

Figurka..a ty sa ko máš?

Denis..kde si zmizla?

wodanka
4. dec 2009

cisielko, to teda bude 😀 len neviem kam si to budem pichat.. v poslednej faze to budu tri injekcie v jeden den 😝

cisielko
4. dec 2009

wodanka, no pojdeš pekne rad radom a ptom do okola ako ja..neboj, zvládneš to lebo musíš a ptom príde šťastie v podobe // 🙂

wodanka
4. dec 2009

aj vies cisielko kedy pojdes na OPU?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre