Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
8. sep 2009

neviem je to u nás také dosť napäte kvôli tomu dieťatu a je z toho viac nervozny ako ja. ☹ za poslednáý týžden sa dosť hádame. možno je to aj tou oslavou čo nás čaká 😠

romy01
8. sep 2009

denis vies ak budem tehu tak mi vobec nebude vadit ostat doma ale ak nie bolo by fajn najst si pracu, mozno by som mala zacat si hladat zadne dvierka

denis19
8. sep 2009

Žádná zadní vrátka nehledej!!!! Nevyjde to na ET,pujdeš na KET a ta,ale to nám nehrozí!!!!
Oli, muže být, že máte tak trochu napjatou sitaci se vším všudy,jen to prekonat!!!! A muž se Ti do stává do stredního veku a to sumarizuje, tak ho nech v klídku a to prejde!!!!!

kajticko
8. sep 2009

baby je tu s vami ssuper!! ale žial musím ísť. ☹ pekný dník tak večer 🙂 idem kamarátke a potom sa stretnem po obede s cukotkou 😉 😉

romy01
8. sep 2009

tak Oli zatial papa

denis19
8. sep 2009

Ty máš rande s cukotkou???POzdravuj!!!!!

kajticko
8. sep 2009

halo baby kde ste?,

vidíš deni ja som si neuvedomila ved on stárne 😀 ešte pracuješ?,

wodanka
8. sep 2009

ahojte holky.. tieto dva dni sa mi vobec nedalo pisat.. v praci to bolo na porazenie 😠
vcera som bola u svojej dokiny a ta ked si precitala ake ma manzel vysledky zo spermiogramu, tak mi len zazelala vela stastia v Heliose ☹ takze mi moc na nalade nepridala a ani moj tehotensky test, ktory som si dnes robila.. som straaaasne zvedava, co nam vo stvrtok povedia, ake alternativy budu pre nas vhodne..

chcela som sa spytat, ci ste o tom niekomu hovorili, znamym, v praci? my sme zatial nic nevraveli nikomu.. neviem si predstavit, ze v praci poviem, ze idem na umele oplodnenie a ze budem stale niekde behat po lekaroch.. moj sef ma uplny dnes z toho, ze mu niektora z nas (sme 4 na oddeleni) pojde na matersku.. 😒 vobec neviem aky postoj mam k tomu zaujat..

denis19
8. sep 2009

Wodanka, rozhodne to v práci neríkej a pokud jste ješte soukmá firma!!! Je to vyložene rodinná záležitost, maximálne z hlediska ohleduplnosti a loajality naznač, že máš malé zdrav. prob. a budeš asi muset trochu zapracovat na svém zdraví a budoucnosti,alejinak bych nic neríkala. Já to také nerekla, jen jsem jim oznámila, že začaté projekty dokončím,ale žebudu muset na pát týdnu na PN. A s IVF se nemusí ani nekdo vyrovnat a ješte na tebe pošle negativní energii a to rozhodne nepotrebuješ!!!
Jinak ve čtvrtek držím co se držet má a neboj ICSI zabere!!!!!!

Halo je tu nekdo????? Jsem závislák, nevíte jak to léčit??????

wodanka
8. sep 2009

asi mas pravdu denis.. ale u mna je to trocha komplikovanejsie.. ja som tento rok uz dost vynechavala v praci.. v maji som bola na laparoskopii av ramci predoperacnych vysetreni mi zistili anemiu.. takze najskor som chodila mesiac dva krat do tyzdna na hematologiu na infuzie. potom som behala na dalsie predoperacne, potom som bola dva tyzdne PN.. a teraz toto.. vsetci su uz nervozni a podrazdeni z toho, ked poviem, ze zasa budem chodit po lekaroch ☹

romy01
8. sep 2009

a navyse xodanka, mysli na to ze ak by to nahodou nevyslo, bude sa ti tahsie vracat do roboty, takze tam rodinné veci netahaj, to urcite nie- aj ked samozrejme ze ti to vyjde ale je lepsie ich potom postavit pred hotovu vec 😀

denis19
8. sep 2009

Souhlasím v dodatku s Romy. Wodanka nikdo ani z tvých kolegu neví co se mu muže stát! Vím je to náročné,ale pokus se co nejlépe odvádet svou práci a zároven se venovat tehukování,ale o IVF neríkej.Vedí čím si musela letos projít,tak ať mají schovívavost . A když otehulkuješ, není podmínkou zustat na PN 9 mesícu!!

wodanka
8. sep 2009

to mas pravdu romy, ale zasa na druhej strane, ak im to poviem (resp. len nieco naznacim) ak su aspon trocha ludski, tak mi nebudu robit problemy.. zatial co ak nebudu vobec vediet o co ide, tak sa mi moze stat, ze si budem musiet kvoli praci rusit terminy v Heliose, lebo sa vyskytne nieco surne v praci a nikto ma odtial neuvolni 😒

wodanka
8. sep 2009

este to cele zvazim.. a uvidim aj podla toho co mi povedia vo stvrtok..

nachvilu sa s vami lucim, idem trocha pokecat na kavu s kamoskami.. ale vecer som tu spat "ako na koni" 😀

denis19
8. sep 2009

Užij si společnost Wodanka a moc ne neprekombinuj, jako s úvahama o práci 🙂

romy01
8. sep 2009

wodanka, to nie je tak.
Ja som robila 9 rokov v súkromnych firmach vo vyssom manazmente a viem ako to bezi, ale ak potrebujes ist k lekarovi, das si orazit priepustku a nikto ti v tom branit nemoze - preboha aké uvolnovanie ? Ani by som sa nepytala, proste idem k lekarovi ak su v robote normaly, tak im povedz den dopredu a ak nie su normalni ani im nehovor a rovno dones priepustku. Ak su normalni tak toi pb robit nebudu a ak nie su tak ti ta robota a ten kolektiv moze byt ukradnuty, najdi si inu firmu

cukotka
8. sep 2009

ahojte, wodanka chápem Ťa, tiež to tajím v práci. Inak Kajticko je velice milá, dnes sme boli spolu na kávičke. A čas sa nám krátiť, už len dvakrát sa vyspíme a ideme na to 😉

romy01
8. sep 2009

cukotka no toto, vy ste si dali rande? takze babulienky vitajte v klube
takze sme sa tu zisli
denis, kati, cukotka a ja co budeme takmer naraz tehulkovať 😀 mali by sme nabehnut na tehu vlnu 😀

cukotka
8. sep 2009

no bývame blízko seba 🙂

cukotka
8. sep 2009

romy, a tysi ako ďaleko už? Sorry, ale mne sa to všetko pletie

romy01
8. sep 2009

ja som na tom ako denis - zacala som s dekapeptylom

denis19
8. sep 2009

Tak holky mají za sebou první seznamovací večírek, ak budou o krok vredu na vinobraví! tak povídejte první dojmy. Cukotka neboj nikomu to nereknu 😀 😀 😀

denis19
8. sep 2009

Romy, už abychom tehulkovali!!!Mám pocit, že pribývám na váze i bez toho!!!Tak ať mám duvod!!! 😀 😀 😀

denis19
8. sep 2009

Jen holky nechápu, kdeje Angelika kašpárek???????

romy01
8. sep 2009

veru denis nech mame dovod 😀
inak tie dve kocandy tu uz neboli hodne davno, ze?

denis19
8. sep 2009

No a netuším co se deje????
Jinak Ti Romy povím, že zatím nepocituji nejakou zmenu na sobe,Ty ano???? Až na pár kil!!!!!

cukotka
8. sep 2009

no ako hovorim Oľga alias kajticko je velice milá, a večer sa určit pripojí, ale spomínala, že idú s manželom na večeru. Ja som sama, lebo toho môjho záchranára odvolali na rýchlo do roboty, ale keďže máme tichú domácnosť, tak ani neviem čo sa za tragédiu stalo, že musel nastúpiť do služby. Dievčatá ja Vám tak závidím, že už ste o nejaké tie kroky ďalej.

romy01
8. sep 2009

ani ja nie, nic ma neboli, nemyslim ze by sa mi menila nalada a pod, takze neviem ci si dobre picham - na brusku mam nejaky tuk tak neviem, ci sa to tam dobre rozpusta 😀 😀 😀

cukotka
8. sep 2009

Denis ďakujem za ten email. Ja som to dnes preverovala, tebe môže ísť materská alebo PN z viacerých zdrojov, maximálne je to však tých 567 € .

denis19
8. sep 2009

Romy, práve kvuli tuku se to dobre rozpouští!!!! 😀 😀 😀 Nemáš nekdy pocit návalu v krku na omdlení???? Mne se to stalo včera a nevím jestli kvuli nedostatku vody, či z MHD, či co.....
Cukotka, Tvuj manžel který Te zjevne nasr..... je záchranár???? Co to konkrétyš obnáší?????Je to atraktivní povolání 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre