Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

wodanka
10. dec 2009

pekny vecer vsetkym 🙂

cisielko, katti gratulujem k peknej nadielke, to ste uz len krocik od // 😉

kajticko, tak to yacnes v obdobi kedy aj ja zacenm pichat druhe injekcie, ja tiez cakam mrchu v januari niekedy okolo 4.

co sa tyka Heliosu, tam som bola v stredu.. a proveru zacinam uzivat az buduci tyzden

cisielko
10. dec 2009

Wodanka..dakujeme..uvidíme ako ideme postupovať dalej..a čo si bola včera vlstane v Helíku,

Kajtičko..tak to pôjdeš ako Wodanka, ona má síce dlhý protokol ale to by ste sa mali stretnúť..držím palce 🙂

romy01
10. dec 2009

ciselko, ja ti ani neviem ale dost som sa vcera vecer prejedla tak asi preto

romy01
10. dec 2009

kajticko tak ti drzim na januar palceky a wodanka som si ta s kymsi pomylila. lebo som si myslela ze do heliku idem zajtra.

cisielko
10. dec 2009

Romy..tak o tom prejedení mi hovor..ja žerem ako keby som nikdy nejdela, to je choré za chvílu budem ako knedla 😠

wodanka
10. dec 2009

vcera sme boli v Heliku kvoli mm, isiel odovzdat vzorku na trial wash test 🙂 a nakolko sme dohodnuti, ze tam budeme chodit vzdy spolu, tak som isla s nim.. celkom dobre mi padlo neist do prace

denis19
11. dec 2009

ahoj holky,
dnes obzvlášť zdravím cisielko a katti............zabajovaly jste holky super, ted už jen myslet na embroušky a za 3 dny na ET!!!!!!Huráá

Romy, proč máš posunuté vycházky a neptala jsi se náhodou, jestli se nedají dáti i neomezené??? Holky vČR po IVF mají neomezené vyxházky.....

Wodanka
s mnž jsme meli stejný systém, stále spolu, jen asi dvakrát byl mimo BB, tak jsem šla sama ☹

kajticko
tak krátký protokol, proč? nevíš????

kuspitka
11. dec 2009

Ahojte dievcata.
prajem pekne ranko.

kajticko tak uz nemas vel pred sebov a uz hura do IVF.

denis drzim ti dnes v poradni palce

denis19
11. dec 2009

ahoj kuspi,
no jsem napjatá....stále se mi nechce verit, že jsem tehotná.
včera jsme meli to vánoční posezení, mela jsem nutkání to kolegum ríct,ale nakonec jsem to nerekla, vydržím do pondelí....to bych chtela nastoupit do práce....tak uvidím 😀 😀
a jak se dnes máte vy, co malá?????

cisielko
11. dec 2009

Dobré ránko 🙂

Denis...ďakujeme za pozdrav..bojujeme ako o život, neviem sa dočkať zajtrajšieho rána nech viem ako sa majú moji bojovníčkovia 😀 a čo ty, ako sa máš?drž sa v poradni a budeme čakať infošky 😉

Wodanka..aj my s mm chodíme spolu ale tiež ako Denis, dva krást sme spolu neboli..na tomto teste bol sám a aj ja som bola raz sama lebo bol mimo BB 😉

Kupsi...tak ako, Stanke alebo Kamilke sa ešte nechce ísť k maminke?

kuspitka
11. dec 2009

denis tak to ti verim,ze by si to najradsej vsetkym povedala.

tak my sa mame podla moznosti mala stale kope v noci som mala bolesti,ale este mala je vbrusku tak to bolo len take.
ja idem dnes vonka tesim sa aj nie,ale aspon kus pridem na ine myslienky .

denis19
11. dec 2009

cisielko
ahoj, co ti mám ríst, ty pocit&y znám, nejradeji bych tam volala denne 😀 😀 😀 jsi doma???? neboj to do zítra vydržíš, jen se nejak zabav 😀 😀 mne se potom i jednou podarilo zapomenout volat....tak jsem volalal až kolem pul devát 😀 😀 😀
kolik si jich chceč dát vložit??????

denis19
11. dec 2009

jo venku je fajn a včera mi kkolegyne rekla, že dnes už budou určite na námestí i remesla, tak ti neco mrknu i já si chci neco koupit na stomeček
cisielko nechceš skočit na námestí?????

cisielko
11. dec 2009

Denis..tak kolegovia šte nevedia, a čo rodina, oni vedia? ti verím, že by si to najradšej vykričala celému svetu, veď je to to najkrajšie čo môže ženu postretnúť a ešte keď tak bojuje 🙂 ja ešte neviem, asi len jedno..ale ak budú dvojkové tak dve..ty si dala koľko vložiť, máš aj mrazáčikov?

Kupsi..tak bolesti stále pretrvávajú a maličká stále nič..už to len nejako vydrž a to je dobrý nápad, že ideš von..apsoň trošku vypneš 😉

kuspitka
11. dec 2009

cisielko ahoj.
este sa jej nechce ,ale by uz mohla.
bude Kamilka.

denis tak potom namna velmi nezabudni dobre.
ked kupis poslem ti peniaze moja.

denis19
11. dec 2009

kuspi jasan, nezapomenu 😀 😀 😀

cisielko
dali jsme dve a máme dva snehuláčky, ale jen jednomunás zalíbilo...ješte v den ET cestou do MT jsme nevedeli , že kolik a potom pri sezení s krajkem a embriologičkou jsme dali dve jedno jedničkové a jedno jeden a pulkové, teda jako jedna mínus 😀 😀 , težko rící, které se uvrtalo u nás v domečku,ale je dobre , že se uvrtalo.
rodinka to ví, celá, jen kolegové ne a i má kamarádka odtud z BB to ví.....

kuspitka
11. dec 2009

cisielko hej apson trosku len tu je nanic pocasie.
akos a citis?

my sme vlozili dve chceli sme mat dvojicky a este jedno mame zmrazene.

denis dakujem moja.
tak pondelok do prace to ti nezavidim moja.

cisielko
11. dec 2009

Denis..takže dve..no tak mi sme na tom podobne ako vy, tiež sa asi definitívne rozhodneme až na mieste...fakt neviem ale viac sa prikláňam k jednému ale všetko závisí od toho ako sa im bude dariť..kedy ideš dnes na kontrolu? dnes sa mi nedá, nechcem sa veľmi ukazovať na námestí, lebo som akože srašne chorá tak aby ma niekto nevidel 😕

Kuspi..takže bude Kamilka...kedy ste sa rozhodli?

kuspitka
11. dec 2009

cisielko uz asi 4dni vieme,.ze to bude Kamilka muz ju zacal tak volat, tak ju tak volam aj ja.
kedy budes volat zas do heliosu?

denis ,keby som byvala v B.B tak hned by som isla vonka stebov.

katti77
11. dec 2009

ahojte

cisielko ako?, ja stále myslím na bambuľky a aj sa zajtra bojím volať, ako sa majú aj sa teším aj všetko dokopy

denis19
11. dec 2009

cisielko
jasan chápu.....já byla celé IVF presvedčená, že si dám rozhodne jen jedno, potom tu den pred ET byla kámoška a ríká, že sourozencum je lépe, ona je jedináček, ukázala nám druhý pohled na vec a už jsme doma dumali.....a nakonec to dopadlo dobre...mám kolem sebe hodne holek a to i v rodine.....co si dali dve a mají jedno mimčo doma...

no kuspi
také nevím co si vlastneo pondelku myslím,ale aspoň na pár dní zmena...

kuspitka
11. dec 2009

katti neboj sa podla mna to dopadne velmi dobre moja.

cisielko ved ,ked budes volat a budete vediet kolko prezilo tak staci sa rozhodnut v tedy.

denis hej aspon sa kus odreagujes a ,ked podelok povies si tehu tak vsetci sa budu velmi tesit

cisielko
11. dec 2009

Kati..tak nielen mne hrabká, že nič mi iné nebehá o hlave len naši bojovníci..už mi z toho raidne zahrabáva..ja už chcema by bola sobota..vidíš, že už som hore ani spať sa mi nedá 😠

Kuspi..tak takto ste sa rozholdi..to je zalté..t je celkom dobrý návod ako sa rozhodnúť, vlastne to prišlo samo 😀 do Helíku volám zajtra aj s Kati...toto čakanie je hrozné, ako ste to zvládali?

Denis...no tak to sa ani nedivím, že ste dumali..veď aj my dumáme a nevieme na nič prísť..ono je pekné dve ale po istých veciach čo všetko sa môže stať pri dvojičkách som zase ja začala pochybovať a bola som pred tým rozhodnútá pre dve ale potom som začala pochybovať 😠

denis19
11. dec 2009

jo odreaguji kuspi, to je halavní duvod proč se tam beru a i ta PN mi leze krkem ,jak její výše, teda almužna, tak i omezení volného pohybu.

ahoj katti!!!!

holky, končím, jdu se obléct a hurá na poradnu 🙂

katti77
11. dec 2009

kuspitka ďakujem, ja tiež verím, že všetko dobre dopadne, ale vieš ako to je, nemôžem nič robiť len čakať ako sa im darí, ale inak som v pohode...a tebe možno tá prechádzka tak pomôže, že Kamilka sa začne pýtať na svet, niekedy stačí vyjsť pár schodov a je to 😉

kuspitka
11. dec 2009

cisielko ani neviem ,ako sme to zvladli .
aj som pocitala dni upratovala som ,aby som nebola nato nemyslela,ale velmi som sa bala.

denis potom napis..

cisielko ved aj my sme nato mysleli ,ale podla mna telo vie aj priroda.my sme prisli o nase jedno mimi v 10tt.

katti77
11. dec 2009

cisielko tak to nie si jediná, mne hrabe už od včera 😀 😀, ja zase nemôžem zaspať, bola som hore asi do pol jednej, tak som si ráno trošku viac pospala...

kuspitka
11. dec 2009

katti kazdy pondelok chodim ku kamoske na 5poschodie bez vytahu a nic.
my byvame na 3poschodi a nic.
tak ja uz neviem moja.
skus ist vonka niekde si sadnut.

katti77
11. dec 2009

aj ja sa dnes chystám upratovať, lebo potom sa nemienim ani pohnúť z postele aspoň týždeň, a to už budú vianoce tak aby som tu zase nemala taký hrozný bordel 😀

kuspitka
11. dec 2009

katti ja budem zajtra a na dalsi vikend pridu moji rodiacia budeme prehadzovat skrine a komodu pre malu.
aspon kus pomozu a mam moja uprace vsetko.
mozno aj nedelu dame stromcek ak budem este domka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre