Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
16. dec 2009

Ahojte

Dnes som behala cely den po doktorke a potom po socialke a zdravotke. Nebola by som povedala ako ma to ubije do postele poobede 😀

Denis aby som nezabudla. Chceli by sme ist do BB v Nedelu. Vyhovuje ti to ? Vratim ti tie DVDčka

romy01
16. dec 2009

viktorka, ninajana - je mi luto ze ste mali dnes zle spravicky o bambulkach, ale je tu kopa bab co sa im krpci pozviechali aj na 6ty den a su uspesne tehu.

viktorka, podla toho co pises by som povedala, ze si OK ale ze je problem v tvojej osychike. Ak mas doma situaciu ako pises, tak sa mozes snazit kolko chces, ale si stale v podvedomi v strese a jedine to ma vplyv na kvalitu vajicok. Drzim ti palce aby ste si s mm ujasnili svoju buducnost ci uz spolu alebo oddelene, ale hlavne cim skor.

figurka.m
16. dec 2009

viktorka, ninajana je mi to luto ☹ tak som dufala,ze si precitam dobre spravicky, ale este je sanca ako pise romy, drzim palceky 😉

viktorka, naozaj je u teba problem hlavne ten stres, to vravela aj mne koordinatorka, aby som sa uvolnila a bola v pohode 😒 a ja som cely minuly tyzden stresovala mala som hrozny strach az pocity uzkosti, ustavicne mi bolo do placu aj s mm som sa povadila a ten ma zaklincoval, ked mi povedal ty si nepocula tetu ked ti vravela,ze mas byt v pohode, aby boli kvalitne vajicka? a to som si myslela, ze tam drieme 😠
Ak to teda nevyjde budes mat moznost porozmyslat a ujasnit si ci tvoj mm je naozaj ten s kym chces mat miminko, pretoze to je na cely zivot, drzim palceky 😉

vsetky pozdravujem, co porabate?

wodanka
16. dec 2009

ahojte holky.. ako tak sa mi podarilo vas docitat, ste tu toho veeela popisali..

viktorka, ninajana - urcite to musi byt pre vas tazke, ale jedneho dna opat vyde vase slniecko stastia, ci uz skor alebo neskor a vy sa budete moct tesit zo zivota a vsetkeho co prinasa..

cisielko, katti - stale na vas myslim, aby vam to vyslo, aby sa bublinky udrzali 😉

figurka - tak co kedy zaicnas?

denis19
16. dec 2009

romy, klidne i nedele, pohodička....

wodanka ahoj....jak je ledy se hmuly????

zdravím i ostatní a cisielko do práce se moc nehrň......

wodanka
16. dec 2009

ahoj denis.. neviem ci sa nieco zmenilo.. stale su to len slova a skutky ziadne.. este stale mam dva dni cas tak uvidim..

romy01
16. dec 2009

denis co ty takto cely den sa riadne neukazes.
Tak nedela plati a mozno sa prida aj katti

cisielko
16. dec 2009

Denis..už sa mi aj chce..doma je nuda a nemám až tak náročnú prácu 😉

Wodanka...ďakujeme..a ešte dva dni a ideš pichať??????

Romy...tak si mala vybavovací deň..apso´ň si si vybavila čo si potrebovala?

wodanka
16. dec 2009

ahoj cisielko, nie nejdem pichat, teda este nie k stimulke.. o dva dni zacinam uzivat proveru.. ale uz od zajtra zacinam pichat injekcie na riedenie krvi

cisielko
16. dec 2009

Wodanka..jáj moja hlava deravá..takže už o dva dni začínaš..tešéš sa že je to konečne tu??????

wodanka
16. dec 2009

ani nie.. nejako sa zmenili podmienky doma ☹

cisielko
16. dec 2009

Netešíš sa?????? ved si sa tak tešila, čo sa deje? akchceš môžeš aj do IP...no tak to nieje bohviečo ked sa netešíš, to teda nieje najlepší štart ale tak sa to urovná nie?

wodanka
16. dec 2009

cisielko tesila som sa ale presne ako pises este sa to mozno zmeni.. i ked zatial tomu nic nenasvedcuje..

cisielko
16. dec 2009

Wodanka, no tak to mi je ľúto...ale netýka sa to toho, že by si ty mala pochybnosti či ho už chceš? no základ je mať u manžela podporu a vedieť, že to naozaj chcete, inak by som do toho teda nešla 😖

wodanka
16. dec 2009

mam pochybnosti ci ho chcem.. ale nie to babo ale manzela ☹

denis19
17. dec 2009

dobré ránko!!!!!

wodanka nešil...to je určite jen nejaká krize stredního veku...... 😕 klasika....mám to za sebou 😀 aspoň doufám

romy......byla jsem v práci, včera jsem to tam i oznámila a tak jsme potom sedeli a slavili a tak jsem se na net moc nedostala.....druhý den tu sneží...paráda,ale to asi i u vás,co????
nedele platí, beru každou novou dušičku a čisielko se nepridá?????

viktoria77
17. dec 2009

Ahojte, takže je definitívny koniec. Šiesty deň nič nezmenil. 😢

afrika
17. dec 2009

bože viki je mi to strašne moc ľúto. povedali ti aj nejaký dôvod?

viktoria77
17. dec 2009

..s dokim ešte nehovorila, ale embriologička vyjadrila, že energeticky slabé vajíčka, nemali na to zvládnuť to.

afrika
17. dec 2009

veľmi ma to mrzí, ale musíš byť silná. viem, že hneď to nejde....
mne keď stopli prvú stimulku a povedali, že so mnou to nebude moc dobré nechcela som ísť na ďalšiu. a pozri, dostala som sa pri druhej na ET a aj doki bol prekvapený

viktoria77
17. dec 2009

..hej, je to ťažké a ešte týždeň pred vianocami. Ani sa na ne neteším. A neviem či to ešte skúsim, musím si vyriešiť veľa osobných problémov.

afrika
17. dec 2009

moc ti držím pršteky....

viktoria77
17. dec 2009

dakujem.

denis19
17. dec 2009

viki tak to mne mrzí ☹ ale jak píše afrika, musíš být silná, jsi ženská.......a ono se to vyreší samo, uvidíš, vesmír je silný

romy01
17. dec 2009

viktorka - moja boze je mi to tak ľúto. Ale prosim nevešej hlavu. Viem že si sklamaná, no skús sa odreagovať a aj ked teraz nemas prave chut na vianoce, predsa len je to cas, kedy mozes mysliet na ine veci. Vypadni s mm na dva tri dni niekde do kupelov, alebo chodte vonku na turistiku . v zime v zasnezenej prirode je to super na relax. A znova to skus zas na jar, ked vyjde slnko. Je dokazane, ze na jar, v lete a na jesen su lepsie vysledky, lebo telo ma prijem cerstveho ovocia a zeleniny a kopu vit D zo slniecka. Neboj nabuduce to vyjde, len teraz musite byt s mm silny a podporovat sa

denis od vcera tu mame sneh. Jaaaaaaaaaaaaaaaj tak sa tesim, mam rada sneh. Tesim sa na to ked budeme s mm chodit na prechadzky po okoli - to je vzdy tak super.

denis19
17. dec 2009

romy....sníh...nemohu ríct, že ho miluji...je to součást zimy,ale nesnáším cestování, když je nasneženo a ledovo...mám desný strach...a k našim se jezdí pres kopce...a to je pro mne des!!!!! jInak je to hezké a stále u nás poletuje,mrška.
víš v kolik chcete asi v nedeli prijet?

romy01
17. dec 2009

denis, ako sofer sneh nemusim ale ako turista to hej. Inak v nedelu neviem presne - pocitam ze vyrazime medzi 8 a 9tou ale cesta bude zrejme kvoli snehu trvat dlhsie a teda dufam ze sa tam na ceste neobjavi nejake zaseknute velke auto. Takze dorazime niekedy mozno okolo 11 tej ? plus minus ?
inak kuknite do albumu - mam tam mojho krpca

denis19
17. dec 2009

jaká sranda.....máme malé mimozemšťánky 🙂 nádhera a také se tuším i otočilo, že???? jaká je to sranda, když vidíš jak se to tam hýbe,co????
v nedeli pošli jen sms a je .....romy

cisielko
17. dec 2009

Ahojte 🙂

Viki..je mi to ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale si žena a nevzdáš sa..budeme ti silno držať palce, v prvom rde si to ale doma ujasni či teda naozaj chceš bábo s mužom, ktorého máš doma..posielam ti veľa síl 😉

Afrika.. ty ako?

Denis..no ja neviem...budem tu mať sestru, chystáme sa konečne picť ale chceme ísť aj do obeda dokúpiť nejaké darčeky tak možno apsoň na kávu by som skočila 😀

Romy..krásne..ako to užkrásne vidno ten malý zázrak 😀

Ninajana..a ty ako?

Kajka..drž sa 😉

denis19
17. dec 2009

cisielko, to bude fajn, vezmi klidne i sestru,pohoda...aspoň bude veseleji...také chci potom ješte neco dokupovat, ten muj ježura nejak nestíhá 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre