Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sandy16
31. dec 2009

Čaute babule, môžem sa k vám pridať? Ja som pevne dufala, že ma to IVF nejako obide a budu stačiť iba UIU, keďže som mala jeden vajcovod priechodný. No bohužial po nedávnom mimomaternicovom tehu mi zobrali aj ten a IVF je naša jediná šanca. My ešte nemame ani podanu žiadosť, ale po novom roku hurá do toho. Trochu mám z toho všetkého obavy... ale pre bábo urobim hocičo...

cukotka
31. dec 2009

sandy16 ahoj, noto mi je ľúto, že to takto skončilo, ale treba veriť že IVF bude úspešné 🙂

denis19
31. dec 2009

ahoj cukotka....jak se vede??????? čtu , že se blížíš k cíly, super.......a i kajtičko....holky toto letí.....
cisielko
já vstávám dosti brzo, tak to asi proto,ale chodím spát se slepicema 😀
ted už jsme u našich a čekáme na dobrý obídek...... 😀

Romy......tak kde to vázne??????

romy01
31. dec 2009

ahojte

uz na tom pracujem - inak dnes som bola zase na love v tescu a mam par ulovkov za par supiek

viera6
31. dec 2009

romy tak to by si aj mne mohla niečo kupit 😉 ja keď mam ist do Martina iba koli tomu tak sa mi to nevyplati 😔

cisielko
31. dec 2009

Romy..bodky sú krásne videla som ale čo som nevidela je tvoje bruško, kde to viazne?

Denis..no tak potom sa nedivím, že tak rýchlo vstávaš..tak vy už u vašich..júj ja ešte stále tu, na porazenie 😠

Sandy, vitaj..neboj IVf nieje nič hrozné a bude rada, že to ide aspoň takto..budem ti držať palce averím, že sa ti tu snami bude páčiť 😉

denis19
31. dec 2009

Romy...dobrá byla jsi v tescu...a ted už foť 🙂

sandy ahoj...no vidíš, co te melo počkat te počkalo jako nás a neboj je to paráda a s koníkem je sranda a lépe se to táhne..... 🙂

vierka a máš pravdu ...udeláme Romy naší nákupčí....nejak ji to jde..... 😀

romy01
31. dec 2009

tak uz to tam je - aj to brusko

denis19
31. dec 2009

Romy tak to je super bríško...nevím proč šílíš...je parádní,krásné kulaťounké, jak má být...ne ta moje naboptnalá placička 😀 😀 a i vecičky se ti podarili....

cukotka
31. dec 2009

no ako hovoríš denis, čas sa kráti tak uvidíme ako to všetko dopadne 🙂 puregon sa chladí 🙂

denis19
31. dec 2009

já myslela, že se chladí šampňské a ty puregon...ale také dobrá alternatíva 😀 😀 jé to bude super, jak tu budeme navzájem si očumovat bríška..... 😲

cisielko
31. dec 2009

Romy..krásne bruško a nieje vôbec obrovské, je také akurát..inak toto je už skoro obed nie ráno..ti to trošku trvalo ako denis 😝

denis19
31. dec 2009

cisielko...no dyť počkej až budeš tehul...jak ti to všechno pujde rychle....cestou na WC se zadýcháš, cestou k foťáku te píchne v boku a potom už zase potrebuješe čúrat 😀 😀 😀 😀

romy01
31. dec 2009

ahoj vierka - ak sa spolahnes na moj vkus a neoplieskas mi tie veci o hlavu tak ti kupim, nie je problem mna to bavi a kazdy den tam maju nieco ine. Napr ten set - body, dupacky ponozky ciapocka a podbradnik mali za 4.40 no nekup to aj ked je to modre. No a tie nove dupacky s ciapkou mali za 2.10 no proste super. Tie dve tricka som kupovala este vlani ked som mala IUI a tesila som sa ze to vyjde, no musela som si pockat az doteraz.

Denis dakujem ale mna ani tak nehneva brusko - na to som priam pysna - co ma hneva ze som pribrala na zadku, stehnach a vsade - mam dnes plus 5 kilo a pocas stimulky som nabrala 3 takze spolu uz plus 8 kilo - teda to nie je ziadna sranda.

Sandy vitaj a neboj sa cokolvek opytat. Ak si uz otehotnela aj ked to bolo mimomaternicove, znamena to ze IVF bude pre teba brnkacka. Mas velke sance aby sa ti to podarilo na prvy sup, len sa nesmies bat a stresovat. Pravidelne sem chodievaj aby si mala co najviac informacii. Len Tak sa vyhnes zbytocnym stresom. Prajem vela stastia v novom roku.

A pre snazilky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

romy01
31. dec 2009

ciselko - aj ostatne nieco vam prezradim - ja meskam vzdy a za kazdych okolnosti - denis by vam vedela porozpravat, ze ? Takze ma vzdy berte trosku s rezervou 😀 Aj ked to nie je moja chyba, len ma vzdy mm zdrzuje 😀 😀 😀

denis19
31. dec 2009

Romy.
klid, jak ve vecičkách..vkus mne by vyhovoval...všechny jsou moc hezké a co se týče nárustu váhy...co nadeláme....bríško poroste,ale pokud te mohu uklidnit...prý už se víc jak na začátku tehul do stehen a zadku nepribívá...tak se uklidni 😲 já se také uklidnila...co už nadelám.......mám to také v zadku 😀 i švagrová mi to rekla,až mne to zabolelo....a o prsech ani nemluvím 😀

denis19
31. dec 2009

jo...cisielko...mne také zdržuje manžel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale jinak pohoda Romy.

romy01
31. dec 2009

denis vazne ? ja som to este nepocula ale ak je to pravda tak super, lebo zadok a stehna by mi uz aj stacili

viera6
31. dec 2009

romy čo sa tika vkusu maš dobry vobec ti to neoplieskam o hlavu.
baby ja neviem čo nariekate ohľadom brušiek ved ich mate akurat.
Sandy,vitaj....

denis19
31. dec 2009

no Vierka a tvé bríško je kde?????

Romy, tvrdí mi to sestrenice, co už mají deti,tak jsem tomu uverila a je mi hej!

viera6
31. dec 2009

😵 ha.... denis no predsa tam kde ma byt 🙂

denis19
31. dec 2009

akááá vtipná...a co na koníka s ním????

romy01
31. dec 2009

veru vierka aj ty musis ked ja som musela

cisielko
31. dec 2009

Vierka veru..aj tvoje bruško chceme vidieť 🙂

Romy..tak ty takto..ja som vždy presná..takže ja stýmto problém nemám

Denis..neriešte ktorá koľko priberiete, to po pôrode zhodíte hlvne, že ste zdravé a krásne 🙂

denis19
31. dec 2009

cisielko...jak teda rekneš...nerešíme 😀 😀 a jdu se teda napapat 😀 😀

romy01
31. dec 2009

ja som prave zblajzla zase tanier kapustnice a idem si schrupnut , zatial papa

cisielko
31. dec 2009

Do nového roku veľa splnených snov Vám prajem. Nech Vaše srdce pre vernú lásku denne bije a štastie na duši Vám radostne žije. Hm, a aké predsavzatie do nového roku si treba dať? .. No predsa aspoň 24 hodín denne sa milo usmievať...

Štastný nový rok vám želá cisielko

sandy16
31. dec 2009

Vďaka za pekné privítanie... romy okrem toho mimomaternicového som bola tehotná uz dva krát po UIU ale obidva razy to skoncilo potratom v 6 tt ☹ . Vraj mi ale môže pomôcť fraxiparin ale aj tak sa bojim ze ak sa to aj podari tak to bude len nakrátko 😢 ale musim veriť...

sandy16
31. dec 2009

Inak snazim sa to tu citat uplne od zaciatku. Bude to fuska, ale chcem sa dozvediet co najviac nech viem do coho leziem 😉

denis19
31. dec 2009

holka už jsi vlezla, tak to je jedno.ale takové silvestrovské počteníčko to muže být super 😀
klidne se s námi obeznam a piš a piš....... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre