Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
6. jan 2010

no zatiaľ nič, stále čakám 🙂 nezabrala ani thajská masáž 😒 ja pre likvidujem vianočný stromček a akékoľvek predmety súvisiace s vianocami, už mi to ide na nervy 🙂

denis19
6. jan 2010

jo , to jsme už také udelali, jako likvidaci vánoc....a ted začalo snežit 😕 jako naschvál!!!!!
ta tvá mrška ,ale zkouší tvoji trpelivost????? 😕

cisielko
6. jan 2010

Ahojte

Aj ja tu, dúfam, že ste mi nezdrhli 😖

Cuki..tak stále nič, prečo ti idú na nervy vianoce? ja ich zbižnujem, tieto síce neboli podľa mojich predstáv aj ked som sa veľmi sbažila ale inak sú fajn 😉

Denis..tak ty ešte u vašich, no sa nedivím, že si ušla, viem si predstaviť ako to tam vyzerá 😝

Kajka..takže ideš pomaly nato, ako ti je?

cukotka
6. jan 2010

no to je zákon schválnosti 🙂 ale už som objednaná aj na predoperačné vyšetrenia 🙂 takže pomaly to ide ďalej, ale naozaj len pomaly. Ja si pamätám, keď ste si začali s Romy ešte len pichať, a teraz ty si už 17 tt 🙂

denis19
6. jan 2010

ahoj cisielko...
jo je to tu na kolabs a to se ješte psi rozhodli delat ze sebe blbce a motají se pod nohama na terase, kam vynáší starou linku....no des bes holky!!!!! ta moje malinkatá bublinka už určite také chytla paniku!!!!!
cukotka...neboj ona svinka dorazí....jen si to načasovává,aby k vám prišla ta správná dušička!!!! 🙂

cisielko
6. jan 2010

Cuki..musíš to už nejako vydržať, ona príde aj ked si ako naschval dáva na čas..to poznám,...ja som tiež na nu čakala svinu, stále chodila presne a zrazu sa jeje nechcelo a ked prišla tak zase nechcela odísť a bola 9 dní išlo ma poraziť 😠

Denis..musí to byť hrôza, tak ty sa len drž niekde bokom...šatočky si už pofotila?

Kajka..kukám to video čo si dala link, je to krásne..čumím a ko púčik 🙂

cukotka
6. jan 2010

cisielko, no tiež tieto vianoce neboli bohviečo, nejako som si ich neužila a hlavne chcem aby už bola jar, a potom leto 😉

cisielko
6. jan 2010

Cuki..ja by som už tiež chcela leto alebo aspoň teplo,pôsobí to aj na duši tak lepšejšie a krajšie ako táto zima..ale zono to rýchlo prejde ani sa nenazdáš a bude to tu 😉

kajka39
6. jan 2010

denis-,ked ta prepadne chut pomahat, sadni stranou a pockaj kym ta to prejde 😀 😀 radsej konikuj 😀 😀

cisielko - uz mi je trocha blééééé a pobolieva hlava, takze mrcha sa blizi. Pojdem to rozhybat, poobede ideme lyzovat jupi-jupi jajaj 😀

cukotka-nevadi, ako sa hovori pomyly dalej zajdes. . . 🙂

denis19
6. jan 2010

šatičky jsem ješte nefotila,ale včera jsem si koupila i super riflovou minisukni...když už mám čižmičky a tak to určite nafotím,ale asi až v BB.
jdu dolu, je to tam nejak perné...ale nebojte ješte príjdu,dlouho tam nevydržím....holky já bych chtela mít v šedesátce tolik energie co moji rodiče!!!!!!

kajka39
6. jan 2010

cisielko - kedy ides do KET??

cisielko
6. jan 2010

Denis..opatrne aby ťa ta neporazilo..som zvedavá na tie šatičky..a kde máš vlastne vašich, daleko od BB?

Kajka..takže mrcha sa blíži, to je super apsoň sa pustíš do boja...a celé ti to ubehne ani nebudeš vedieť ako 😉

cukotka
6. jan 2010

dievčatká moje krásne na chvíľu sa odmlčím, ideme na obed so známymi 🙂 tak zatím a držte sa 😉

cisielko
6. jan 2010

Kajka..ak všetko pôjde ako má, hlavne ak sa ten náš jeden bojovníček rozmrazí tak ku koncu januára...ale kto vie ako to všetko dopadne...chcem to už mať hlacvne za sebou 😉 a čo ty, máš krátky protokol?

kajka39
6. jan 2010

cisielko- mam kratky protokol, tak ako 1x aj teraz. Dufam, ze to zbehne rychlo, tiez okolo 22-24 by mal byt OPU a o dalsich 5dni ET /26-28.januara/ mozno nam to vyjde narovnako. 😉

denis19
6. jan 2010

🙂 cisielko rodiče mám v Partizánskom,cca sto km od BB.
kajka a máš všechny léky???? musela jsi hodne platit?????

cisielko
6. jan 2010

Kajka..aha už si posmínam...tak to nám možno aj spolu výde, kde chodíš do centra?

Denis sa nám vrátila, vzdala si to?

denis19
6. jan 2010

jo vzdala, jsem asi nejak citlivá na paniku a stres ☹
tady s váma mi bude daleko lépe!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

cisielko
6. jan 2010

Not o bude, vždy lepiše ako sa zdržiavať v hluku a strese..ja byť tebou tak sa idem von niekam prejsť aby som tam nebola..je celkom fajn aj ked slniečko nikde 😉

denis19
6. jan 2010

jo ven, mne to samotnou nebaví a brácha se vytratil polehoučku za frajerkou a muj milovaný dre s tátou 🙂 mamča to jako vždy organizuje...tak já lofím za PC a hledám vhodný kočárek, což vám reknu je porádná drina!!!!!
ale milá starustka... 🙂
ted jsem si dala nealko pivko a je mi hej 🙂 🙂
co deláte vy?????

wodanka
6. jan 2010

ahojte babule 🙂 prisla som vas na chvilu pozriet.. a potom sa idem s mm prejst von, nech sa nadycham cerstveho vzduchu.

denis, radsej sa na to len zdialky pozeraj, aby si sa zbytocne nestresovala 😉

ahojte cisielko, cukotka, kajka - vyzera to tak, ze Vam to vychadza priblizne rovnako.. verim, ze Vam to vyde, januar bude uspesny mesiac 😉

denis19
6. jan 2010

ahoj wodanka!!! deláš dobre i s mnž,procházka venku bude supere a také u vás sneží???

wodanka
6. jan 2010

denis ja uz mam kociky vybraty 🙂 pozri sem: http://www.hartan.de/produkte/kinderwagen.php?m...

wodanka
6. jan 2010

uz prestalo snezit, ale stihlo napdat teda dost.. a to mame ist zajtra do MT 😒 som zvedava ake budu cesty

denis19
6. jan 2010

tak ti reknu, že se dosti približuje našemu vkusu, jen musím ješte mrknout jestli má prehazovací sportovní sedačku a z čeho jsou kola,ale jinak fajn.....jdu to ješte omrknout 🙂

wodanka
6. jan 2010

tak to ma tesi.. ja som sa dostala k nemu uplne nahodou, bola o tom reportaz na ceskej televizii, ze v Nemecku robili test kocikov (ci su pouzite materialy vhodne aj pre deti, bezpecnost atd.) a toto bol jeden zo styroch, ktore v teste obstali.. vsetky ostatne boli pre deti nevyhovujuce

denis19
6. jan 2010

no tak to je ješte jedno jeho plus, jen mne mrzí, že nemá nafukovací kola, podle všeho

mariamaria
6. jan 2010

ahojte zienky..prepacte ,ze sa ozyvam az teraz..ale akosi bolo maaalo praaamaaalo casu...dnes som bola na hormonalny profil a na sono...dali mi prvu inj.Puregon ci puregol ?nechce sa mi bezat do chladnicky 😀 jupiiiiii sa tesim...10.1:cize v nedelu zase na krv..a 11.1.opat sono...sa tesim ako mala..len sa mi hlava toci a boli ma...je to ok???musim si vas precitat..prajem pekny den🙂

cukotka
6. jan 2010

mariamaria, ahoj ty máš puregon?

cisielko
6. jan 2010

Denis..som ti zdrhla lebo som si išla halušky robiť, mám..už si doma?

Wodanka..pekný kočík, vyzerá aj prakticjky, ja uprednostujem ale pestré farby...aspoň toto viem aký nemám ani šajnu ale to je ešte daleko 😉

Mariamaria..ahoj stimuluješ na IVF?mňa tiež pritom bolela hlava, je to tými hormónmi 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre