Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
8. jan 2010

Denis..to je ok xixi som sa musela zasmiať ale pršila si nato..ja som len povedala, že ak budem musieť ísť na 2IVf čo samozrejme neprichádza do úvahy tak už si nedám PK 🙂 no tak ja čakám...

Romy sa kde zabudla?

Afrika..stále na teba myslím a verím, že ti je už apsoň trošku lepšie 😉

Kuspi..ako sa máš, maličká spinká? ak pán boh dá tak ku koncu januáraa 😉

cukotka
8. jan 2010

dobré ránky dievčatá 😉 takže ja ani dnes nič, ms nikde. Takže stále čakám 😖

kuspitka
8. jan 2010

denis tak mame sa dobre musime byt kazdy den vonku.
tak teraz mame zastavene vetry.vahu uz mame peknu 3160g pribrali sme za tyzden 300g.
tak teraz buva v noci bola hore len 2krat to je mi cudne ani vela nepapala.
uz viete co cakate?

cisielko tak to je super.budem ta sledovat ci je vsetko ok.

cisielko
8. jan 2010

Kupsi dakujem a ja zase na oplátku ako rastiete..júj už aj ja cem 😉

Cuki...čo k tomu dodfať, je to sviňa 😠

denis19
8. jan 2010

kuspi...ješte nevíme...možná v úterý máme poradnu....tak se teším... 🙂 tak super...kdyžuž spíte v noci a dvakrát...no to máš za odmenu... 🙂

cukotka
8. jan 2010

no tak ja mám o zábavu postarané, manžel sa išiel s kamoškou lyžovať a ja jej strážim malého syna 🙂

kuspitka
8. jan 2010

denis to len tuto noc inak sme hore aj 3krat.
durko sa pyta ci bude to cd.

cisielko aj ty sa dockas verim tomu

denis19
8. jan 2010

ahoj cuki...... 🙂 tak ta tvá mrška to je neco.....

denis19
8. jan 2010

kuspi...ale ani trikrát není moc, když kojíš....moje kámoška má 17 mesíčního syna ....kojího a je vzhuru i 4x v noci!!!!!!
cd? trochu jsem na to o svátcích zapomela...dnes se optám mnž.....

minka051
8. jan 2010

Ahojte maminy a budúce maminy 🙂 🙂 Tak ja v práci máme tu zimu ako na severnom póle...
Čakám na mrchu už je to 4 deň po vysadení antikonc. a stále neprišla. 😠

denis19
8. jan 2010

teda holky, ty vaše mršky to jsou ale mršky...to ani jedna neumí prijít normálne???? 🙂
ahoj minka....

kuspitka
8. jan 2010

denis durko nalieha namna.
denis kedy nas prides pozriet?
mozno je to znamenie a ste tehu.

minka051
8. jan 2010

denis tak tá moja stále štrajkuje. Len teraz mám strach aby sa niečo nepokazilo lebo už aj darkyňa sa pripravuje a ja by som už mala začať tiež.

denis19
8. jan 2010

kuspi...já mu to verím,ale jsem hlava deravá.....už jsem to napsala mnž na jeho pnotebook ať se na to mrkne...tak snad nesklame jeho počítačové vzdelání 😕
ráda bych vás videla...to je pravda...budu uvažovat holky.... 🙂
a ted spinká????

kuspitka
8. jan 2010

denis ani uz buva.
boli by sme radi,keby si nas prisla kuk.
to nevadi moja ,ze nieje to cd.

minka tak mozno este pride.

denis19
8. jan 2010

minka...neboj nic...to by ti vesmír neudelal podle toho jak te vnímám 🙂 ona prijde v ten nej okamžik,uvidíte....
minka a budete neco o dárkyni vedet, či to je mimo pravidel???

kuspitka
8. jan 2010

monika aj viete kolko ma vajicok a tak?

denis19
8. jan 2010

možná to nejak naplánujeme....hele když jezdíme za babičkou do Hriňové..to je potom nekde kolem vás????

kuspitka
8. jan 2010

tak to by nebolo zle.
tak potom mi daj vediet co je stym cd.aby moj mm mal srdiecko na poriadku. 😅
my sme boli na zbojskej papat mala buvala tak to bolo super.

minka051
8. jan 2010

denis vieme len to aká je vysoká koľko váži, akú farbu očí a vlasov má, má rovnakú krvnú skupinu ako ja a vzdelanie stredoškolské s maturitou . Vyberajú podla môjho vzhľadu a krvnej skupiny. A musí byť zdravá a všetky genetické vyšetrenia mať v poriadku.

kuspitka
8. jan 2010

minka tak ako aj u nas spermie.
tiez len nieco vieme onom.ale mala je cela pomne a ustocka ma ako moj manzel

minka051
8. jan 2010

kuspitka no videla som fotečky a aj s priatelom sme sa zhodli že sa na teba podobá. Je strašne zlatá 🙂

kuspitka
8. jan 2010

je strasne .a ked sa nanu stale pozeram tak sa tesim,ze ju mam domka.
aj ked obcas poriadne place a mame koliku

minka051
8. jan 2010

No aj moji chalani mali také problémy ale všetko to prejde. A ako čítam tak je poriadny žrútik 🙂 🙂

denis19
8. jan 2010

kuspi...fakt je celá ty 🙂 a ze všeho vroste neboj....minka má pravdu...já už chci také 😠
psala jsem ted s romy, je ok, jen rozlítaná 🙂
minka...tak to víte to nejduležitejší..presne jako je to se spermoníkama....jak ríká kuspi....

minka051
8. jan 2010

Ano iné povedať nemôžu. Také su predpisy. Už len nech dorazí tá mrcha a o pár dní si idem pre drobčekov. 🙂

denis19
8. jan 2010

pre drobčekov...kolik si jich dáte vložit????

cisielko
8. jan 2010

Minka..taka j tyčakááš len na blbú mrchu? si s vami robí čo chce 😠 držím palce aby sa všetko podarilo podľa tvojich predstáv 🙂

Kuspi..musí to byť krsány pocit..ty si sa tiež čoto načakala a už máš krpca domka v postielke 🙂

minka051
8. jan 2010

denis ak to bude možné tak dva. Dúfam že ešte zostanú aj nejaký mrazáčikovia ak by sa to na prvý pokus nepodarilo. No musím veriť že sa podarí.

denis19
8. jan 2010

minka....je nejaký duvod ,proč by ti nedali dve???? mimo to , že by dve nebyli????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre