Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
19. jan 2010

danka ja som mala po ET bolesti na ms, ale v noci o par dni neskor som cítila aj trtáč ktorý mi pred rokmi naprávali lebo vraj koli tomu som nemohla otehotnieť a nakoniec to bola endomentrioza.Aj som par dni krvacala a pri stolici mi odišlo to druhe embyjko,ale zostalo aspon jedno.No najviac podozrive som mala prsia a dekot cela som bola opsipana modrými žilkami.

Kočky takže ja by som si dala určite vložit znovu dve.

mariamaria
19. jan 2010

ahojte !!!

wodanka aj ja si idem pre jedneho z 5bojovnickov 😝 😅 o 11.50 mam nastup..tesim sa...mam si dat ostatnych 4zmrazit ,ak su vhodne na zmrazenie,ze???uz sa tesiim

wodanka drzim moc silno palce 😉

aj ostatnym babulky..nemam cas citat ,ale dakujem vsetkym za podporu..este idem dozehlit ,potom uz nebudem moct stat 😀 pekny den...

minka051
19. jan 2010

Ahojte
Tak ja som už bola na UTZ sliznice. Má 9mm doktorka povedal že dobre. Tak som to už poslala aj do centra do Brna a čakám čo odpíšu. teda kedy bude ET. Moja doktorka povedal že by to malo byť už čím skôr lebo ja som vraj pripravená len neviem ako je na tom darkyňa stále mi nedali vedieť. No verím že je už po OPU.

romy01
19. jan 2010

ahojte dievcence

figurka - ja na tvojom mieste by som vkladala obe dve , ppodla mna je miziva sanca ze sa obe uchytia ale rozhodne je vyssia sanca ked vlozis dve ze sa aspon jedno uchyti. Pozri na denisu - tiez vkladala dve a caka jedno, ze denis ?

kajka ja som mala po OPU 11 vajicok no po ocisteni zistili ze len jedno je kompletne - takze oplodnovali iba jedno. Na treti den malo 8 buniek bez fragmentov a tak sme ho vkladali Nemalo zmysel cakat na PK. Takto som si udrzala nadej az do testu.

Baby ja viem ako hrozne sa citite - tiez som to prezivala, no nebrante sa za kazdu cenu tomu PK. Ako som uz pisala, embriologicka vam iste vysvetlila ze o com to PK je. Casto krat sa stane ze na treti den mate aj 10 vajicok a darmo ona vyberie tie najlepsie, ked genetika spermie zacina pracovat prave az na treti den a to naj naj sa moze uplne zvrhnut a to slabsie moze prezit. No ak si date vlozit bez PK moze sa stat, ze to neprezije a maternica genetike urcite nepomoze a naopak po PK si date zmrazit dobre, ktore malo sancu no po rozmrazeni ma ovela ovela menej sanci ze to prezije. Je to fest tazke kocky, ale ozaj PK ma svoj vyznam. Aspon tolko moj nazor.

romy01
19. jan 2010

baby na ET - drzte sa a pekne svojich drobcekov ohrievajte v bruskach.

vierka ake si mala vysledky ? Ja idem zajtra a som trosku nervozna - ako pred kazdymi vysledkami. Dali ti aj to hodnotenie 1 ku nejakemu cisku ?

cisielko
19. jan 2010

Vierka..super, že výsledky dopadli dobre 😉

Romy..máš pravdu, súhlasím že niečo na tom je, keby to tak neboo nedala by som si PK..je to na každej zvsá ako sa rozhodnete 😉

Maria..trak sa drž aj ty a jasné, že daj zamraziť ..budú mrazáčikovia 🙂

Minka..tak to je super, som zvedavá na kedy ti to výde 😉

Cukotka..berieš aj niečo an tú cystu?

nunu81
19. jan 2010

Ahojte dievčata,som tu nová,tak prepáčte,že sa sem tak vkradam 🙂 🙂 ,chcela by som sa vas spytať,zajtra mam isť na ET,neviem či si mam aj rano dať Utrogestan,alebo nie ☹ ?
viem,že mi setrička niečo take vravela,ale kedže som bola po narkoze,tak nie som si ista... 🙂

viera6
19. jan 2010

romy, ako som písala vyšli dobre.Ja som bola čieš a hlavne po tom ako mi na recepcii povedali,že si mam zavolať za chvilu ku krajkovy.No v tom momente by si sa mi krvi nedorezala.Dali aj to hodnotenie len som si neni na 100%ista presne čislo tak počkám kým pôjdem po vysledky.Chcela som ist včera,ale som nestihla tak do piatku to snat stihnem vôbec sa mi nechce v tomto počasí.A k tomu ma chytá choroba bola som si akurát nakupit ovocia,zvýšila sa mi nejak teplota.Dufam,že mi to prejde.

Tebe sa ako darí čo anglina a pohyby ešte nič?

brmbolcek
19. jan 2010

pekne dopoludnie bojovnicky a vytrvalkine 🙂 🙂 🙂

drzim palceky kazdej z vas nech nam to dopadne vsetkym len tak najlepsie 🙂 🙂 a podavajte info....

NUNU... vitam ta 😉 - na vklad pred ET si nedavaj utrogestan 😉 ja som mala vklad v sobotu a este rano ked som telefonovala mi povedali ze utrogestan NEVKLADAT az po vklade po prichode domov 🙂 tak drzim palceky 😉

nunu81
19. jan 2010

brmbolček- dakujem za info aj zaprivítanie,nebola som si ista!smiem sa spytať do ktoreho centra chodiš 🙂?
ja do iscaru 😉

brmbolcek
19. jan 2010

Helios 😉 .. a neas zaco aj na buduce, ved od toho sme tu aby sme si jedna druhej poradili, su to radi na nezaplatenie 😉

minka051
19. jan 2010

Tak už mi odpísali z Brna tak zatial brať všetko ako do teraz a znova sa ozvú. Tak musím ešte čakať.

cisielko
19. jan 2010

Minka..to je na nervy..takže zase čakať 😠

Nunu..vítam ťa, nato sme tu aby sme si oradili..a ako píše brmbolčke, utroš si dáš po ET, pred tým nie, aj tak ťa budú čistiť, držím palce 😉

denis19
19. jan 2010

minka...super...jste šikovné holčiny!!!

tak mám další duvod na amnio..triple je pozitivní, ješte nevím jak, mám tu papír,ale jdu se najíst, prostuduji a dám vedet...ikdyž tyto triple testy nejsou moc kvalitní.....

hollku určite dve a jak ríká romy z PK žádné starosti ba naopak!

kajticko
19. jan 2010

ahojte baby tiež sa mi to nechce všetko čítať 😉 všetkým držím palce

wodanka na Teba myslím 😉 veríme že to víjde 🙂

mne sa ooplodnilo 9 a 3 mi z toho zmrazili 🙂 vo štvrtok mam o 10 vklad 🙂

denis19
19. jan 2010

kajticko...super!!!!! kolik jich dáte vložit???

kajticko
19. jan 2010

ahoj denis asi dve povedali mi že väčšinou vkladaju dve 🙂

cisielko
19. jan 2010

Kajtičko,tak to je super..držím palce 😀

romy01
19. jan 2010

virka - no vcera som sa konecne s anglinou nakopla ako sa patri a dnes pokracujem. O tretej padam na pisomku no poviem ti ze som sa nakopla neskoro - nic neviem - tak dufam ze preleziem, no na prelezenie treba mat 70% tak neviem neviem. Co som doma skusala, tak som vsetky cvicena urobila tak na 66 - 67 % a ani bohovi viac, no neporazi ma?

romy01
19. jan 2010

minka - no to uz bude aj tak kazdu chvilku, kazdym dnom ta zavolaju aby si tam utekala na vklad. A sliznica narastla OK ?

viera6
19. jan 2010

denis ahoj... no to ma teda mrzí ,ako ti to vyšlo myslím to čislo 1:ku...
zajtra budem na teba moc myslet 😉babo bude určite v poriadku to nas plašia tie blbe testy 😠

inak ja som bola dosti zmetená či predsa neist na amino,ale bývala kolegynka ma presvedčila neist.

minka,super len zase to čakanie 😒 ,ale bude stat za to 😉
Kajtičko,držim palce a určite treba dat vložit dve,teda aspon podla mna.

viera6
19. jan 2010

romy,neboj ty si šikulka zvládneš to 😉 držim palce

nunu81
19. jan 2010

ciselko- dakujem budem ho potrebovat 🙂 ,aj Vám všetkym držim straaaaaaaaaaaaaaaašne moc palce,nech sa o chvilu každa tešime z toho po čom najviac tužime 🙂 🙂 🙂 !!!!!!!

romy01
19. jan 2010

vierka ked ja mam hlavu plnu zajtrajsej poradne este sa mi o tom aj snivalo, kdeze mam ja anglinu 😎 😎 😎
No nejak sa pokusim. co mi uz ine ostava, ze ? Takze ty mas len vysledok ze je to OK a nevies nic viac k tomu ?No tak tiez to prever aby som zajtra porovnala

wodanka
19. jan 2010

ahojte vsetky... este raz sa chcem podakovat za podporu pocas tychto dni, fakt ste mi dost pomahali 🙂 uz som po vklade, tak idem troska oddychovat.. embryologicka ma potesila, lebo ked sme prisli, tak mi povedala, ze nasa blastocysta spravila velky pokrok za posledne dve hodiny, co sme spolu volali, tak verim, ze jej to vydrzi 😀
vsetkym drzim palce, aby to co mame zacate, doslo do uspesneho konca 😉

cisielko
19. jan 2010

Wodanka..drž sa 😉

Romy..si viem predstaviť ako sa ti sníva, mne sa pred tým stále snívalo s ihlami 😝

Denis..a čo to teda teraz znamená tie výsledky?

viera6
19. jan 2010

romy,musim si ist na recepciu po vysledok, len ked je takto a ja som dnes zabalena v deke nemam chut šoferovat.Mala som toho dost včera,ked som chodila po lekaroch s mamou.
No viem to čislo len som si neni ista lebo som od štastia krajka moc nevnimala.

romy01
19. jan 2010

wodanka tak len pekne lezkaj, nohy hore a neopovaz sa nic len lezat a mas povolene wc - nic ine, jasne ?
tfuj tfuj tfuj na brusko 😀 😀 😀

jay25
19. jan 2010

Ahojte, som tu nova, ale uz 2x som bola na ET a vzdy mi embryologicka povedala, aby som si dala Utrogestan pred a aj po... tak teraz neviem...

viera6
19. jan 2010

Vitam nunu,jay
no ako písali dievčatá ultrogestan až po ET.
Wodanka...tak len pekne ležkaj a hladkaj bruško 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre