Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
28. jan 2010

figurka...ja sa citim uplne perfektne,keby som aspon vracala...ale dakujem za opytanie 🙂 preco koniec?robila si testik?dostala si mrchu?
ciselko...ved uz som pytala nahradu,snad ak mi to vyjde tak mi niekoho daju...
babky drzte sa ,idem zarezavat...

viera6
28. jan 2010

denis lel klud....ešte mame čas aby sme prcka citilii každý den.No ano baby maju poriadne zle počasie ja som bola odmetať a bola to teda fuška 😝

denis19
28. jan 2010

vierka s tím odmetáním opatrne 😎
dnes mám v práci trochu ruch , tak se vámn nemohu tak venovat,ale zdravím vás!!!!!

sobcek
28. jan 2010

Ahojte baby. Včera som bola so všetkými výsledkami v Gyn-Five a nejdeme na IVF..:( Máme všetky výsledky vrátane spermiogramu výborné a na HSG zistili, že vajíčkovod je priechodný, tak musíme ísť na IUI.... 😠 😠 😠 Ja sa nehrám, už sme boli tak blízko a teraz toto...

cisielko
28. jan 2010

Krivka..no tak som zvedavá či ti niekoho dajú 😉

Brmbolček..už neviem koľký krát sa pýtam na testík..kedy ho už urobíš?

Vierka..ethu knižky som malôa na mylsli...no veru, valentína..ja ak by bolo všetko ako má by som teoreticky niekedy vtedy mohla tetsovať..nuž ked nevyšlo na vianoce možno výde na valnetína 😀

Denis..tak makaj, nielen za pc písmenkovať 😀

dana10
28. jan 2010

Ahojte dievčatá no ja som to nevydržala, dnes som robila test a je negat.11deň po ET ☹ , ja sa tiež cítim ako figurka ,lebo už som raz bola tehotná a tie príznaky nemám ako som mala vtedy
Cisielko ideš na krv a sono?

cisielko
28. jan 2010

Sobček..ved to sú úžasné správy, máš byť sťastná, že sa vám výslekdy zlepšili a nemusíte ísť na iVF...nechápem prečo si smutná..ved to je super 😕

Danka..ešte nehádž flintu do žita..uvidíe ešte zajtra...idm na sono a na pohovor s emryologičkou..na krv idem ale idem si dať psraviť testy na toxoplasmozu, lebo mám mačičku tak aby som si bola na istom 😉

dana10
28. jan 2010

cisielko bodaj by si mala pravdu 😝 😝
sobcek je to lepšie iui ako ivf aj kvôli tým hormńom, potom aj finančne a máš to rýchlejšie aj keď pravdepod.otehotnenia je 10-15% tak treba veriť že bude 😉 😉
Denis nestrachuj sa všetko bude ok, ja neviem baby my sa tu nejako pozorujeme veľmi a to není dobré 😠 😠
vierka ty odpratuješ máte asi rod.dom,tak opatrne až nie si hore brdy a neublížiš sebe ani malému 🙂 🙂

wodanka
28. jan 2010

danka to ma mrzi.. ale skus si spravit test aj zajtra.. niekomu ukazuje az troska neskor

demizon
28. jan 2010

Ahojte, dnes som bola na krv v GF / vysledky o 14tej /. Pozreli ma na ultrazvuku a foliky sa pekne tvoria, ale zatial su malicke, takze cakam, ze mi zvysia davku Fostimonu, teraz mam 225 UI. Ake ste mali priznaky pri brani Fostimonu, ja zatial nic...len mam strasne suschu pokozku 😒

cisielko
28. jan 2010

demizon..tak folíky sa tvoria, to je super..už len aby boli výslekdy ok amôžeš pekne dalej pokračovať..držím palce 🙂

Danka..uvidíš ale kým to nieje isté nádej tu stále je 😉

sobcek
28. jan 2010

cisielko - ale nam sa vysledky nezlepsili. Stale mam endometriozu, ktora sa nebezpecne po druhej laparke vracia a stale mi jeden vajickovod chyba a po dvoch rokoch mi KONECNE spravili vysetrenie druheho vajickovodu a zistili, ze je priechodny, ale to nic nemeni na stave, ze ovulaciu nemavam uz od septembra... ☹ Uplne mi to pride ako dalsia dolozka do spisu pre poistovnu. A vraj ked nam to trikrat nevyjde, tak az potom mozme dat ziadost o IVF. Uz som vyfasovala lieky a injekcie a cakame na mrchu, ktora pride len preto, ze druhy mesiac beriem Duphaston. A na konci stimulacie sa len modlit, aby prisla ovulka z laveho vajka. Ked pride z praveho, konci sa to pre nas a znova Duphaston, Clostilbegyt, Pregnyl a Utrogestan...a tak dookola.. 😒

danka - pockaj na test krvi, obycajny domaci tehu test je mierne povedane dost pozadu.. 😎

alicao
28. jan 2010

ahojte kocky, ja do tejto temy nechodim, ale ivf mam tiez za sebou, len vam chcem popriat nech sa vam to cakanie a pichanie rychlo ubieha a nech ste vsetky uspesne!!!! A tehulkam nech vsetko ide hladko, nech su babanka zdrave!!!🙂
Cisielko, som rada, ze si sa nezvdala a bojujes, drzime palceky, vsetci traja🙂!

denis19
28. jan 2010

zdar holky!!!

kajka.....už jste všichni čtyri doma?????? 🙂
tu stále vytrvale sneží a už jsem si nerozeznala ani auto na parkovišti....a to jsem v sobotu chtela do hlavního mesta na výlet, tak to asi posuneme na období moudrejšího počasí 😀 co deláte? já stále kvasím v práci a už mám toho dosti!

wodanka
28. jan 2010

denis aj ja som v praci.. a po takej dlhej dobe, co som tu nebola je to fakt desne.. 😝 stale cakam, kedy budu styri hodiny aby som mohla prchnut domov..

denis19
28. jan 2010

jéééé čtyri já dnes do peti...hruza......také si stále nejdu uvyknout , naštestí tu vojáci už nejsou a tak je celkem pohoda...trochu surfuji na nete a hledám opet nejakou kočárkovou inspiraci,ale už asi máme vybráno to já jen tak 🙂

majaja75
28. jan 2010

kajka....tak ako? ako sa cítiš?

kajticko
28. jan 2010

ahojte dievčata všetkým prajem krásni dník aj pracujucim 🙂 🙂 🙂

kajka sme zvedavé ako si dopadla 😉

všetkým bojovnícam držím palce 😉

denis19
28. jan 2010

kajticko...ahoj...tak jak se cítíš a kolikátý to máš dnes den?????? 🙂

cisielko
28. jan 2010

Kajtičko..neuveríš, ale asi prd pol hod som na teba myslela..ako sa máš?

Denis, Wodanka..ja tiež v práci..a sneží a ja autom, super 😠

Sobček..no tak ak tak a chceš ísť na IVF tak sa nedá tak, že chceš IVF a basta?

denis19
28. jan 2010

cisielko...ano auto je dnes super!!!! já už ho ani nevidím na porkovišti a to nemluvím o parkování na sídlišti!!!!

krivka5
28. jan 2010

ahojte dievcata,
sobcek...kocky maju pravdu ,ked mas priechod.vajcovod tak sa to urcite podari aj jednoduchsim sposobom ...
denis...ja som sa do prace celkom tesila,ale po tyzdni ma ten elan presiel a najradsej by som sla na PN. A este aj to blbe pocasie 😠
ciselko ...cakam v praci na posili ale na februar to zatial nevyzera 😝

sobcek
28. jan 2010

cisielko- poistovna nepreplati ani cent. Musim im vydokladovat 3krat IUI a potom bude IVF... ☹ To som necakala, ze to bude mat taky zvrat.. Ale kto vie, mozno sa IUI zazracne podari, aj ked pochybujem..

cisielko
28. jan 2010

Sobček..ach tak..no tak potom to musíš skúšať takto a čo ty vieš, ved sa to môže podariť a neuveríš koľko námahy si ušetríš 😉

Denis..no tak to máme obe radosť..do kelu, ma poraziť ide 😠

Krivka..nemôžeš mať hned a všetko, pomaličky 😀

Alicka..ahoj, pekné od teba že si k nám nakukla..ako sa ti darí, ste v poriadku aj s drobčekom? a dakujem za držanie palčekou 😀

sobcek
28. jan 2010

krivka- ja som mala mimomaternicove tehu, kvoli tomu, ze boli na vajickovode zrasty. Dost pochybujem, ze tento je tuti fruti..Pri HSG cez neho presla tekutina, ale bolo to v podstate pod tlakom. Len to mi nie je jasne, kde sa ma vajicko nachadzat ked dojde k samotnemu IUI, ak by bolo uz von z vajickovodu, tak sa nebojim, ale keby stretlo spermijku vo vajickovode, bojim sa toho, ze by sa mohla zygota zaseknut a znova by to bolo GEU.. 😢

kajticko
28. jan 2010

no kočky dakujem,že na mna myslíte 🙂

denis 7mi 😉

čisilko na mám sa tka ,že pocity nemám žiadne 🙂 nič ma neboli až preastávam veriť ,že sa to podarí.

a ty ako??

alicao
28. jan 2010

cisielko, som jedina kto z nasej temy grcka, takze grckam asi za vsetky, ale to preto lebo mame dvoch dropcekov. Vcera sme boli na NT screeningu a zatial vyzeraju byt zdravucke.
Tak sa neondej a pridaj sa ku mne grckajucej nech sa necitim divna 😀

kajticko
28. jan 2010

sobček tak ja mám obi dva nepriechodné 😠

neboj sobček oni vedia čo robia 🙂

krivka5
28. jan 2010

alicao...mas krasne fotocky 🙂 aj ja chcem grckat aspon budem vediet ze tam babo naozaj je...
danka...nebojkaj a skus zajtra testnut znovu,aj ja idem rano testovat a to uz treti pokus...

sobcek
28. jan 2010

kajticko- to sme si mysleli aj my. Vlastne to nam cely cas tvrdili, ale teraz, ked mi vydali operacne zaznamy, zistili sme, ze nikdy nekontrolovali priechodnost..!!!!!!!!!!!!!!!! Takze v podstate sme boli rok po poslednej laparke tahani za nos a stale nam tvrdili, ze musime ist na IVF, ale zaroven nas kazdy mesiac posuvali, e este to mame skusat sami, vraj nie preto, ze by to malo nejaky uspech, ale preto, ze to poistovna potrebuje!!! Az teraz, ked sme nastupili do centra, urobili vsetky potrebne testy s neuveritelnym zaverom, ze sme okrem endometriozy a absencie vajickovodu obaja uplne zrdavi!!!!! A to som pol roka na PN, prisla som o pracu, napchavam sa vsetkymi moznymi liekmi a stale na NIECO cakam..((( Ach jaj, v tomto Lóvenskom štáte je všetko možné....

cisielko- tak tak...Necháme sa prekvapkat...)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre