Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
29. jan 2010

Ahoj dievčatá 🙂 platí to pre všetky, je nás toľko, že to sa už nedá ani menovať 🙂 Takže som bez cysty 🙂 vysadená antikoncepcia, a čakám už len na ms 🙂 Doktorka ma trošku zaskočila lebo mi povedala, že mám foliky aj v pravom aj v lavom vaječníku, zdá sa mi to nejako skoro, no uvidíme 🙂

Denis - ďakujem za ten dnešok, určite Ťa ešte budem kontaktovať 🙂

Genetické testy: čo sa týka tých genetických testov, tak si myslím, že sa nepohnete ďalej, my s manželom sme ich tiež museli absolvovať, a dva mesiace sme čakala na výsledky. Za ten čas s nami v centre nič nerobili, žiadosť sme už mali schválenú, takže sme len čakali.

denis19
29. jan 2010

cukotka...tak paráda, ne????? už jen mrchaa jde se stimulovat!!!!! kdy ji máš dostat???

kajticko
29. jan 2010

cukotka nazdar tešíím sa s Tebou 🙂

wodanka
29. jan 2010

cukotka to su super spravy.. konecne si sa dockala 🙂

cisielko
29. jan 2010

Kajtičko..7 mrazáčiokov? to ej nádhera, ale tebe nebudú treba iba ak pre súrodenca 😀 😀 😀

Dani...uviíme, 50 na 50, hop alebo trop, všetko sa ukáže vo štvrtok ked tam budem o 07.30h volať..rozmarzovať s abude od stredy poobede..a Utroš by mal zdrťaž krvácanie ale ako komu..mne prišla presne sviňa 😠

Denis..ved musíš papať za dvoch tak si len pekne daj 😀

Cuki..to ej super..teším sa , kedy má doraziť?

cukotka
29. jan 2010

denis: lekárka povedala, že pri mne si netrúfa určiť termín, ale že ona si myslí, že v stredu 😉 tak uvidíme

kajtičko: šak keď si ma teda nedočkala 🙂 a sa teším, že sa tešíš

wodanka no dočkala som sa akurát toho, že nemám cystu, uvidíme čo bude ďalej

denis19
29. jan 2010

cuki...super...do stredy to zvládne v pohode....potom budou lehké stresy, neboť určite nedorazí na čas,ale to už ted nevadí!!!!

cukotka
29. jan 2010

Denis a čo tvoje dieťa 🙂 ozýva sa ? 🙂

denis19
29. jan 2010

jo dnes jako bláznivé, hurááááá už mne šimrá cela dutina brišní,ale to je dobre, melo asi chudák stres z té amnio stejne jako já a bylo celý týden jako zarezenaé, ozvalo se asi jen na hlad,ale dnes si na nedostatek stravy nemuže stežovat, bublinka jedna naše 🙂

cukotka
29. jan 2010

no ja myslím, že sa asi cítilo trošku urazené, a chcelo ťa vytrestať, že čo si to dovoluješ, tak skoro mu narušovať jeho priestor 🙂

kajticko
29. jan 2010

he denis futbalista 😀 idem nakupiť neskor napíšem papa

dana10
29. jan 2010

Ja som vtedy volala Gáťovej a vravela že treba užívať aj ten duph.Potom som sa spýtala že dokedy a ona stále?A že kedy prestane špinenie, krvácanie a ona že to môže trvať aj dlho, tak neviem ja by som to najradšej vysadila ale čo ak?????Wodanka tebe sa to rozbehlo hneď, lebo ja to mám premenlivé raz áno potom celý deň zas nič potom zas???
Denis ty si v práci a neviem či robíš na aký úväzok no ja byť tvojim šéfom polovica platu dole lebo si stále na koníku 😀 😀 😀 čo povieš 😉 😉
Baby chcem sa Vás spýtať či sa dá ísť na 2IVF aj keď mám jedného mrazáčika ale toho by sme bnechali na neskôr?Chceme skúsiť ešte jeden krát lebo 21.4 budem mať 39rokov len neviem či to bude možné??Dá sa ísť na 2IVF aj po jednom alebo dvoch menštr.cykloch?

denis19
29. jan 2010

dana!!!!! tak já se snažím udržovat sociální vazby a ty by jsi mi ten býtný plat státního zamestanance ješte zkrátila!!!! ale klid , dnes mám dovolenou!!!! 🙂

wodanka
29. jan 2010

dani mne sa mrska rozbehla asi tak na druhy den od vysadenia tych liekov..

cisielko
29. jan 2010

Danka..na 2 IVF môžeš ísťť až po 3 cykle..neviem či by sa dalo ísť aj skôr, skús si to zistiť v centre..nio a ked máš ešte aj mrazáka..hm, fakt zaujímavé..ja na tvojom mieste by som sa nato popýtala a uvidíš čo ti povedia, ved za opýtanie nič nedáš 😉

brmbolcek
29. jan 2010

ja vas vsetky zdravim ...... ako sa mame ?

Wodanka- teda super u vas ziadna kriza 😉 tie peniazky sa zidu na 2 a posledne IVF 😉 a uzite si kazdy centik 😉 blahozelam 😉

DENIS- ty si dnes dovolenkovala , a co si porabala ? okrem konika ? 😉 😉

kajticko , cukotka ciselko a vsrtky ostatne ako sa mate ako idete travit vikend okrem Kajky ktora bude kukat TV, inak zajtra budu suoer filmy v telke teda neviem ake 😀 ale idu tak ze jeden skonci a dalsi zacne ziadne reklamy , tie nemusim viem to preto lebo ked som prisla z transferu 16.1 z martina tak sup sup do postele a same filmy ale co vam poviem v kazdom bola tehotna zena alebo cakala, tak sme sa usmialy s mm.... 😉 😉

krivka5
29. jan 2010

dani...to je aj moj problem,ja mam 39 r. 13.4. a mrazacika nemame,ale vyzera to tak ze ani nebude treba 🙂
tiez som nad tym premyslala.ved to by sme si asi museli dat znovu ziadost na poistovnu ci ako...uz nad tym ani nejdem rozmyslat,urcite je buchta v brusku a dozviem sa to uz v utorok...

denis19
29. jan 2010

krivka...žádost na pojišťovnu by ti už byla na nic, v tomto veku už pojišťovna nedá ani cent!!!ale ty to nepotrebuješ 🙂

brmbolcek
29. jan 2010

dievcence a co je s ROMY ???? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

krivka5
29. jan 2010

denis...ved aj ja si myslim 🙂 mam stastie ze sa to na prvy krat podarilo
a tebe sa ako dari v praci? to si sa pytala,alebo ta doky vypisala?

denis19
29. jan 2010

krivka...já chtela do práce....už mne to doma po trech mesících nebavilo a tam je aspoň vzrušo 🙂 nekdy až moc!

majaja75
29. jan 2010

ahojte, tak som začala dnes pichať a celkom to ušlo, uvidime zajtra

demizon
29. jan 2010

majaja75_ tak nech ti to rýchlo ubieha k vytúženému cielu...

majaja75
29. jan 2010

demizon...ďakujem

dana10
29. jan 2010

No krivka ty už nebudeš potrebovať IVF, ty tam máš tuším dve bambule 🙂 🙂 🙂 že??a brmbolcek taktiež, tak ako brm. teeeessssttttííííkkkkk 🙂 🙂 🙂 🙂 😉
Spýtam sa v pondelok krajka na to a ak by to išlo museli by sme si osobne popohnať tú žiadosť na IVF v poisťovni

mimimikk
29. jan 2010

ahojte dievčatá, dakujem vsetkým za privítanie 🙂
denis19 ... neviem co je to CAR, my nemáme žiadny problém, nemám tuby lebo som dvakrát mala mimomaternicove tehotenstvo a pritom som prvé otehotnela, vynosila a porodila v pohode, máme krásneho 7 ročného syna a posledné dva roky iba problémy, genetika je dobrá, na hematologii mi vysla vrodená trombofília, je tu niekto co v pohode zvládol tehotenstvo aj s tým ??? mužove testy spermiogramov vysli v norme, dakujem

cisielko
29. jan 2010

Danka..v pondelok ideš na krv?som veru zvedavá čo ti doki nato povie, fakt tak opvyzvedaj sa to možno niekomu zíde 😉

Majaja..prvá včelička za tebou..super a kto pichal, ako si to zvládla?

Krivka..ty čo chceš, nič nebude treba..nevymýšlaj..testíkuješ poctivo dalej?

Brmbolček..ty sio už testíkovala, kedy ideš na krv?no ku mne príde segra s priatelom idú blahoželať mojemu mangelovi 🙂

dana10
29. jan 2010

mimmik a akú máš trombofíliu?
cisielko brmbolcek ide so mnou v pondelok
Cisielko to idete takto večer chľastať 😀 😀 😀 😀 a aj ty,tak pozdravuj mm že všetko dobré aj tak neviem či má meniny alebo narodeniny, však to je jedno no nie

mimimikk
29. jan 2010

ahoj dana10, vrodenú, to sa ešte nejako delí? bežnými krvnými testami sú hodnoty v poriadku, iba hĺbkovo na hematológii mi to zistili a este ze mám zapal v tele, tak musím odovzdat výsledky z usno-nosno-krcneho, tu viem, ze je to OK (fokusy), potom som bola odovzdat stolicu a mo4, tu cakam na vysledky a idem este na zubne na rontgen, dakujem ze si sa ozvala

cisielko
29. jan 2010

Mimik..no to ja ani neviem čo tu píšeš..ale ýelám ti šťastie aby sa ti už konečne posšťastilo 😉

Danka..takže ty a brmbolček idete v ponedlok na krvičku..júj silno držím aplce baby 😀 a nie teraz príde sestra ale zajtra, nato sa pýtala brmbolček 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre