Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
30. jan 2010

to zní super, my douklízeli našiadministrativní skrín a jdeme uklízet byteček, nejakmne to už i vysiluje 😀
tak hezkou oslavu!

majaja75
30. jan 2010

cisielko...pichala mi to znama sestrička a dohodli sme sa že ešte cez víkend ona, a potom ja i ked ona ma nahovara nech chodim k nej denne. Ešte uvidím

kajka39
31. jan 2010

Dobre nedelne ranko vsetkym. 🙂 🙂 🙂

demizon
31. jan 2010

Dobre ranko aj tebe, ja už som hore od 6tej, mala som o 7:30 druhú kontrolu v GF...takže mám zatial dokopy 7 folikov, veľkosti mi nejako ušli ale tuším tam boli nejaké 14 - 18mm , ale to neviem presne...zajtra berem posledný Fostimon, v utorok 3.kontrola a v ten večer asi Pregnyl a OPU v stredu /teda podľa výsledkov/ 🙂

denis19
31. jan 2010

dobré ránko.....demizon...cíl na dosah ruky!!! asuper.
kajka ako???

demizon
31. jan 2010

ak náhodou niekoh bude zaujímať toto http://www.mamatata.sk/index.cfm?Module=Article... tak si to prečítajte, zaujímave čítanie o tom, čo sa deje s našimi vajíčkami po oplodnení atď.

denis19
31. jan 2010

jo takže v podstate mi z toho plyne, že nekdy je i normální pokud je test 11-12den po negativní...je v tele ješte pramálo hormonu....tak to je zajímave

figurka.m
31. jan 2010

ahojte babiky, prajem krasnu nedelu vsetkym 😀

hadajte co! nedalo mi a spravila som testik, kedze mrcha nedosla, a oni su tam //, videl ju aj mm aj synator, a to obaja nosia okuliare, ja sa tomu tak bojim uverit 😅

mariamaria
31. jan 2010

figurka gratulujeeeeeeeeeem velmi silno najviac ako sa da 🙂 potichucky a nech ide vsetko ako ma 😝 😅 😵

luko
31. jan 2010

figurka, blahozelam 🙂

figurka.m
31. jan 2010

baby, diky moc, ja sa asi do stvrtka zblaznim 😅

luko
31. jan 2010

no...snad jedine od radosti 😉 🙂

kajka39
31. jan 2010

figurka- to je super,tesim sa, ze ti to vyslo. 😉 😉 gratulujem!!!! Ked som ta naposledy citala, tak si to celkom vzdavala, asi to bolo skor o tej netrpezlivosti, ze? 😀 A asi je pravda aj to, ze pri kazdom tehu mozu byt priznaky úúúúúplne ine... 😵

demizon
31. jan 2010

figurka, gratulujeeeem 🙂 a šetri sa teraz, inak mám pocit, že sa tu začína tehotenská vlna, snáď na ňu naskocím aj ja a aj ostatné stimulantky...teda ne snáď, ja na ňu určite skočím 😀

figurka.m
31. jan 2010

kajka, no musim potvrdit, ze u mna je najnovsi tehu priznak- ziadny priznak, nic mi nieje, prsia som zacala trosinku citit, ale az po pozitivnom tehu teste 😀

figurka.m
31. jan 2010

demizon, uz sa na nej vezies, len o tom nevies 😀

demizon
31. jan 2010

taktak 😀

demizon
31. jan 2010

inak teraz trochu iná téma, riešim ako vybabrem s robotou, lebo mám nejaké náhradné volno, ktoré chcem vyčerpať a potom ísť na PNku, ale nakoľko siplatím dobrovolné nem.poistenie v sociálke, potrebujem isť na PN až po 25.2. takže neviem ako to pokryjem tie dni medzi volnom a PNkou. Asi budem čerpať najprv náhradné volno, potom zostatok starej dovolenky a 2-3 dni z novej a potom až PNka...do konca 3 mesiaca tehotenstva a potom sa uvidí 😀 to len taká malá úvaha, keď už sa veziem na tej vlne

dana10
31. jan 2010

Ahojte dievčatá som rada že sa Vám tak darí 😅 😅
Demizon, teba to čaká zachvíľu 7 folíkov je tiež dobré 😉 😉 určite naskočíš na tú vlnu onedlho
Figurka teším sa s tebou ty sa mi zdáš že tam máš 2 babľky alebo bambuľkov 🙂 🙂 🙂
Kajka aj ty už nastupuješ na tú teh.vlnu ešte chvíľu treba počkať na // 😉 😉
Romy a ty kde si?

figurka.m
31. jan 2010

danka, ano, mam tam dve fazulky, no ale to by bolo ine kafe, kebyze su dvojky 😕

a ty ako? testik si robila?

kajka39
31. jan 2010

denozon - pekne , 7 folikov a skoro rovnako velkych, to je len dobre. drzim palceky, chcela som napisat to iste, ze sa tu zacina pekne tehulkovat.... 😀 😀

figurka- pre teba by dvojicky neboli problem, ved ty si uz zabehnuta mamina... 😀 😀 😀 a mas doma uz pomocnicka 😀

danka- a ty ako testovala si? uz som sa pytala vcera... 😉

dana10
31. jan 2010

demizon máš dobrú úvahu aj ja by som to tak robila ako ty
Figurka ja mám test negat. tiež som mala 2 embryjka ale bohužiaľ sa asi ani jedno neujalo.Ja som mala už od 4ňa po ET /29DC/špinenie+krvácanie, potom 3 dni nič a od včera ako keby mala prísť mrcha ale ešte tomu dávam nádej 😉, tak ešte beriem utroš aj duphaston asi to drží tu mrchu aby sa riadne nepustila.Zajtra ideme na krv s brmbolcekom, to budú šoky a stresy!

figurka.m
31. jan 2010

kajka, ze zabehnuta mama 😀 moj maznacik ma uz 7 rokov, takze budem ako prvorodicka, vsetko som uz pozbudala a budem sa ucit odznova 😕

danka 😒 budem drzat palceky, ale bude to krasny sok, ked ti doki zahlasi, ze si tehu 😀

dana10
31. jan 2010

Figurka no uvidíme zajtra.Maznáčik veru bude pomáhať alebo závidieť tým dvom malým bude trucovať 😠

demizon
31. jan 2010

ešte k tomu mojmu nicku, profil tu zakladal mnž a aj s vami na úplnom začiatku písal, teraz už len číta, takže to meno je jeho nápad 🙂

denis19
31. jan 2010

no jasan, to by si ženská nevymyslela 😀 tak on tu snáma psal jako ty, jo????? není on náhodou blíženec? 😨

denis19
31. jan 2010

figurka.m
super nedelní zpávička! blahopreji......

a jinak ROMY je v porádku, jen má hodne rodinných povinností, tak se omlouvá,ale jak pominou, určite se pridá!

minka051
31. jan 2010

ahojte 🙂 🙂
figurka tak krajšia nedeľa už asi ani nemôže byť. 🙂 Ja budem testovať na budúcu nedeľlu, tak dufam že sa budem tešiť rovnako 🙂

majaja75
31. jan 2010

figurka....tak to je super správa...gratulujem

kajticko
31. jan 2010

ahojte baby krásnu nedelu prajem 😉

figurkáááááááááááááááá superrrrrrrrrrrrrrrrrrr 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre