Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
1. feb 2010

kajti...tak to určite....to ješte dva týdny nebudeš vedet kolik máš bublinek???? síla....ikdyžmne to také na 14 den nevideli a až potom a to videli jen jedno a na další týden dve, rkám ješte príští týden a budou tri 😕

krivka5
1. feb 2010

kajticko...mna tak hrozne bolela hlava asi 4 den po ET.inac som nemala a zatial nemam ziadne priznaky tehu,ale som ved tie testiky neklamu hadam.este mi jeden testik ostal tak ho rano dorazim a sup do heliosu na krvicku 😀

figurka.m
1. feb 2010

krivka, diky, ja viem, ze je to tam, uz je to jasne, teraz musime len cakat 😀 ako keby sme do teraz robili nieco ine, vsak?

no s tymi dvojkami, mna asi picne ak sa ujali obe 😕 najprv nic nic a zrazu bum, dve 😅

denis19
1. feb 2010

to je zákon schválnosti 😀 ale klid vesmír to vyreší ke spokojensoti všech!!!!!

majaja75
1. feb 2010

ahojte a pekný večer,
ta štatistika je veľmi pekná a musím uznať aj prehľadná-super
dnes sme boli na genetických testoch, ale doki hned vravela že príčinu neplodnosti nevidí v genetike, ale aspoň vieme že sme nič nezanedbali.

krivka5
1. feb 2010

bombrlcek...ale sono ti nerobili vnutorne,len cez brusko ze?neviem ci si mam dat rano utros ci co...

figurka.m
1. feb 2010

krivka, sono robia vaginalne, tak si daj utros az po 😉

krivka5
1. feb 2010

figurka...ako nam mozu ostatne uz tehulky dosvedcit ,cakat budeme este dalsich 9 mesiacov 😀

denis19
1. feb 2010

žádný utroš, delá se sono vaginálne!

brmbolcek
1. feb 2010

DENIS- ZILINA 😉

Figurka- ved to je parada ci si ratala ze sa ujme iba jedno ? a sono mi robili normalne zo spodu a utros si nedavaj

kajticko
1. feb 2010

inakvy ste napísali že pred transferom sa nebere utroš a mne ho kazali.ja som si mala dať aj pred transferom tak všade je to inak

denis19
1. feb 2010

ty kokšo..pred transferom...dyť to je divné.....nešlo se mebrijkám potom težko 🙂 🙂 fakt je to všude jiné a to je slovensko jaké malé 🙂 🙂 🙂

kajticko
1. feb 2010

ne vobec nič to nerobilo ani to nespomenuli 😖 vy ste to tu písali tak som volala hned do centra, že či si to mám dať rano a ešte sestrička,že jasne musíte no chapete tomu všade inak 😲

denis19
1. feb 2010

hlavne, že to dobre dopadlo!!!! jé holky já jsem dnes upísmenkovaná...mám pocit, že jsem celý den nedela nic jiného!!!!katastrofa se 🙂 mnou 🙂

kajticko
1. feb 2010

že toto je aka droga tento MK 😀 😀 naše deti povedia prvé slová ,že Modrý koník 😀 😀 😀

denis19
1. feb 2010

no začínám se toho obávat, že máš pravdu!!! se divím, že mi to mnž ješte nevyhazuje na oči,ale on má aspoň klid na práci a kreslení 🙂

krivka5
1. feb 2010

denis,figurka...este ze som na konikovy,to by bolo pekne neprijemne sono po utrosi...dufam ze to neni nebezpecne vnutorne sono,ci sa to bude mojej bambulke pacit 😒

brmbolcek
1. feb 2010

denis teda teba ozaj obdivujem stihas na vsetky strany 😉 😉 😉

Krivka- mas IP

denis19
1. feb 2010

krivka...klid nemuže se nic stát...je to úplnáí pohoda...mne delají sono vaginálne i ted mimo posledního....a sona na amniocentéze 😉

denis19
1. feb 2010

brmbolcek
dyť ty také...šikulo!!!!!

krivka5
1. feb 2010

aj ja som brala utros uz pred ET,ale ked som sla na transfer tak mi povedali nech si ho nedavam...

romy01
1. feb 2010

ahojte kočky

jeeej to je super prehľad, len opravim vas, mam 33 rokov , nie 32

este si vas za dnesok musim docitat

denis19
1. feb 2010

Romy, to jsi ani nemusela opravovat 🙂 Ako?

romy01
1. feb 2010

ved ja viem denis, ale ktovie, mozno tp niekoho potesi, ved mladic je tu az az.

danka - je mi to tiež strašne ľuto, že ti to teraz nevyšlo, no nevešaj hlavu. Viem že ti tieto slová teraz moc nepomôžu, musí to prebolieť, ale dáš sa doporiadku a za pol roka šup nato. Ideálne je začať koncom leta ako sme boli my s denis a vierkou. Vtedy je organizmus nabity vitamínmi z naozaj čerstvej zeleniny a vitamínu D zo slniečka. Telo aj dua sú oddýchnuté a pripravené . Držím ti palce
vierka sa neozvala ?

kajka39
1. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok ?
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?
11. CISIELKO *** MT- HEL **EMB.1,* ***** KET- ET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
12. GUBIK ****** ??-??? **EMB.? * OPU 3.2. ** ET: ???? **? mrazacik** VEK: 29 ** výsledok ?

- LUKO ******* ??-??? ** v stadiu stimulacie od 5.2 2010 *************** VEK: 30 ** výsledok ?
- CUKOTKA *** BA - ISC ** v stadiu stimulacie –zacala******************** VEK: 27 ** výsledok ?
- DEMIZON *** BA - GF ** v stadiu stimulacie ************************* VEK: 29 ** výsledok ?
- GUGINENKA * BA - ISC ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ************* VEK: ?? ** výsledok ?
- MAJAJA75 **** ??-??? ** v stadiu stimulacie cca o 3dni **************** VEK: 35 ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 20tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 20tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 20tt / 1

kajka39
1. feb 2010

romy-opravim,ale odoslem dalsi az zajtra vecer. ked to zoradujem ,tak je to krasne kominkovo, ale ked sa to odoslem, tak to zblbne a je to krivolake.. 😝

denis19
1. feb 2010

kajka...super!!!!
romy, ne vierka se už dýl neozvala i jsem ji psala ip a nic, asi ji pošlu sms!

romy01
1. feb 2010

denis , mna vcera vecer zacal krpec tak kopat - no neskutocne vydrzi vkuse aj pol hodinu - ale si predstav ze ked sedim pri pc - mozno je to tym ako sedim. A teraz zas kope. Neviem mozno sa mu nepaci ako sedim, ale je to fest sranda

kajticko
1. feb 2010

nie romy on sa teší že vidí tety z MK 😀 😀

denis19
1. feb 2010

romy...presne!!!!! to je radost, že nás vidí 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre