Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

dana10
2. feb 2010

Ahojte dievčatá,
krivka to je úplne úžasné,ďalšia tehulka 🙂 🙂 🙂 🙂
cisielko držím palčiska na rukách aj nohách a keby som mala ich ešte viac tak aj inde na štvrtok až to prebehne OK TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Kajka ja som začala špiniť tiež ale na 29DC a obdeň už aj červenú krv som mala.Gáťová povedala byť v kľude ešte to nič neznamená, naordinovala mi duphaston 2x1 a utroš brať nie vaginálne ale ústne 3x1 aby sa nedráždila sliznica.Ja som to mala hlavne cez noc keď som vstávala a išla na WC cez deň skoro nič.Treba ležať oddychovať a nohy si podoprí nejakými vankúšami alebo dekami.Hlavu hore a hl. nestresuj psychika musí byť OK, držím palce 😉 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Minka aj tebe TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Už neviem ani kto tu teraz čaká na test tak všetkým TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

minka051
2. feb 2010

dana dakujem velmi sa snažím a dúfam už čo skoro budem aj ja posielať TT virusíky 😉 😉

krivka5
2. feb 2010

danka...dakujeeem a drzim palce aj tebe 😉

dana10
2. feb 2010

Vidím že by ste všetky testovali, ja po mojich skúsenostiach už nebudem testovať aby som nebola potom nešťastná počkám iba na tú krv a potom sa uvidí, síce na druhej strane keby to bolo pozit. poteší to.Baby čo ste teraz otehotneli máte pocit vykričať to celému svetu, radšej sa treba trochu držať nad zemou lebo niekedy to dopadne ináč.....,ale samozrejme všetkým Vám to prajem TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

krivka5
2. feb 2010

dani...a kedy ides na krv?ved uz si mala ist ,nie?s tou radostou mas pravdu,ale neni sa co cudovat dost sme si preskakali a nase tehu je trosku ine ako klasika...vies ja som sa dnes len radovala,ale uz zase mam strasny strach.jedna kocka pisala ze mala potvrdene tehu o 10 dni srdiecko.ked prisla na UZ po 10 dnoch srdiecko nebolo pocut a museli jej vyvolat potrat.strasne pomysliet.tak sa este budem 10 dni triast...

denis19
2. feb 2010

holky, jen tak letmo zdravím, kajka myslím na tebe , to nevylučuje, že nemyslími na ostatní....vierka nám trochu onemocnela, ale snad to bude vše ok a zdraví vás!

minka051
2. feb 2010

Krivka no takto nerozmýšlaj to nieje dobré. Musíš veriť a tešiť sa že všetko bude v poriadku. neprivolávaj si zlé veci zlými myšlienkami. Mysli len na to že všetko bude dobré no nie že bude ,ale musí byť v poriadku. Už si preskákala dosť tak si to zaslúžiš ako aj všetky ostatné 🙂 🙂

denis19
2. feb 2010

krivka...nestresuj se zbytečne a neprivolávej!!!!!! 😕

cisielko
2. feb 2010

Krivka, Danka bola nakrvičke včera a bola negatívna..vid tabulka ☹

Danka..dakujem ty moje slnce žiarivé 🙂 🙂 🙂 naši krsány mrazáci nás určite ensklamú a my ten boj vyhráme, totot je len prehratá bitka ale nie vojna..silno ti držkám palce 🙂 kedy pôjdeš na kET, či si ešte nad tým nerozmýšlala?

Ja už tiež po skúsenisti ako mám nebudem testovať, ak tak až po dni kedy má prísť mrcha inak ani za nič 🙂

viktoria77
2. feb 2010

čisielko prišlo ti niečo?

cisielko
2. feb 2010

Viki..nie nič mi nepšilo, ja to kašlem toto 😠 napíš mi do IP adresu, skúsim ti ja napísať 😠

denis19
2. feb 2010

holky, nejak vám vázne virtuální komunikace 🙂 🙂 co to??????

cisielko
2. feb 2010

Denis..čopže čože, nemáš čo robiť? zaktra mám asi stretko s Katkou..nechceš sa pridať?

denis19
2. feb 2010

jééé stretko, i ráda ti reknu cisielko....a mám čo robiť, jen mi to už leze pres hlavu!!!!! je toho moc a nikomu se porádne do toho nechce!!!! a proč to nehodit na tehotnou 😲

demizon
2. feb 2010

Ahojte, tak dnes večer si mám dať pichnuť Pregnyl 2x 5000 i.u. / 2x prášok, 2x vodička / prosím viete niekto aké to má účinky na telo? Lebo mng ide dnes ešte na nočnú a má trochu strach ma nechať samú...mala som ísť na Pregnyl až zajtra...to už má vybavené volno

denis19
2. feb 2010

demizon...nic to nedelá, to je na prasknutí folikulu, tak klid!!!! 🙂

cisielko
2. feb 2010

Densi..takže ideš snama?

Demizon..žiadne strachy...ty sa len pekne šetri a ležkaj aby ti folikulky neoppraskali..ja som bola tiež sama a som tu

😀

demizon
2. feb 2010

ok 😎 ja len pre istotu sa pýtam 🙂

denis19
2. feb 2010

cisielko když mohu tak ano....kdy a kde ?

cisielko
2. feb 2010

No ja idem zajtra do mesta a mám sa tretnúť s jednou kamoškou okolo 16h...Katka ide na 16h do BB, niečo si vybavý a potom sak nám pridá..ale nevedela mi povedať koľko to bude trvať..hodku dve, takže je na tebe kedy sa pripojíš...od takej 16h budem v Europe 😀

denis19
2. feb 2010

cisielko...no super....tak to já kolem čtvrté skončím v práci a dorazím do evropy a už se spojíme telefonkem,ok????

cisielko
2. feb 2010

oK...ZAVILáME SI..JA IDEM ZPRáCE Už PRED 14H, KAMARáTKE ZOMREL OVCKO TAK IDEM DO KREMNIčKY AJ SO SETROU..ak by sa niečo menilo, dám vedieť 😉

denis19
2. feb 2010

ok, ujednáno, já budu jen tu v práci ...a na mobilu.... 🙂

demizon
2. feb 2010

Môžem ešte jednu otázku? Ak ostanem tehotná a budem chceť ostať na PNke napr. do 3.mesiaca tak kto mi vypíše PN? A na základe čoho? Ďakujem

minka051
2. feb 2010

demizon tvoja gynekologyčka. 🙂

krivka5
2. feb 2010

danka...prepac,to som si zle kukla.to mi je luto.prajem ti aby ti to s mrazacikom krane vyslo...

dievcence uz som volala do centra na vysledky na krvicku a mam 2 900 HCG.

cisielko
2. feb 2010

Krivka..krásne..gratulujem ti 😀

krivka5
2. feb 2010

ciselko...dakujem a pre istotu posielam virusiky nech sa pekne nakazite 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kajticko
2. feb 2010

krivka gratulujem a to je na dve??? hcg?,

krivka5
2. feb 2010

kajticko...volako som to tu tym virusom pokazila,ze?nie ze je to v pohode aj na jedno,ale mozu byt aj dve povedal nam doki.ze ked je vyssie hcg je iste ze sa babo dobre vyvyja,tak som spokojna.uz ideme len na srdiecko 12.2. a mozem si ist k mojej doki po knizku🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre