Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sisi30
10. sep 2009

v pondelok ideme na genetické vyšetrenie a cez mz musím ísť na nejaké vyšetrenia z krvi.

guginenka
10. sep 2009

vedela by si mi povedat ci na genticke testy idu vsetci? aj nam boli odporucene. o co tam ide pri genet.testoch. vrodene chyby a tak?

sisi30
10. sep 2009

áno tam ide o vrodené chyby či by sme nemali choré bábätko a tak... mne to odporučila dr. v Iscare tak neviem či tam chodia všetci

guginenka
10. sep 2009

bojíš sa?
neboj sa, všetko dobre dopadne. podla mna, vsetci co sme tu musime mat stastny koniec.
vy sa ako dlho snazite? a ako to zvladate?

sisi30
10. sep 2009

bojím sa.manželovi nasadili profertil tak uvidíme či bude mať lepší spmg.cez 1 rok sa snažíme 😢

sisi30
10. sep 2009

a vy kolko sa snažíte guginenka?velmi dlhé meno máš 😀 😀 😀

guginenka
10. sep 2009

tak sa snazite tak ako ja s manzelom. neboj sa. a nemysli na to. aby si si nieco neprivolala. ja viem, ze sa ti to zle pocuva ale naozaj, nemysli na to. zatial sme este neboli na kozultacii a aj sme si povedali, ze do konca roka to ani riesit nebudeme. zacneme to riesit az na buduci rok.
ako sa s tym vyrovnavas? mi doma o tom vela rozpravame a podporujeme.

sisi30
10. sep 2009

aj my sa veľa rozprávame, a v kútiku stále verím,že to pôjde prirodzenou cestou.je to také čudné počuť,že musíme ísť na ivf aj keď teraz vidím že nie sme sami. ☹ ☹ ☹

sisi30
10. sep 2009

tak dobrú noc 😔 😔 😔

denis19
11. sep 2009

Dobré ráno všem i nočním vílám!!!!!
GUGI a SISI30, jak to tak vypadá, budeme se míjet, když my končíme večer vy začáínáte 🙂
Ale jak ríkáte, budte hezky v klidu a ono to vše výjde v prospech všech!!!!!Vesmír to zarídí!!!
Nevím kolik vám holy nové je,ale podle sebe vím, že není s čím otálet, já čekala na prirozený zázrak deset let a neprišel, tak ted prišel zázrak jménem IVF!!!!
Krásný den.

romy01
11. sep 2009

ahojte 😀 😀 😀

denis19
11. sep 2009

Tak jak to dnes šlo Romy????Štípalo? ☹

kajticko
11. sep 2009

ahojte baby 🙂 🙂

Deni chcem sa opýtať aj ty si bola na krvi 4 den menzesu.?? pýtam sa preto,že dúfam,že som ho dobre pochopila 🙂

denis19
11. sep 2009

kajticko, ano i já.tak klid, to jsem byli všichni
Jsi doma?Dnes volno?

kajticko
11. sep 2009

dík.áno mám volno. mám tolko roboty zajtra ma manžell tu oslavu mám tu 30 ludí 😖 musím ísť niečo robiť nič sa mi nechce 😉 stále rozmýšlam čo mám kupiť ,aby niečo nechýbalo 😲 a ty pracuješ že??

denis19
11. sep 2009

Ano pracuji,ale chystám se k obvodačce na výmenné poukazy na predoperační vyšetrení a pujdu se cournout meste. Dnes mi dorazí kámška z BA, tak budeme lehce flámovat.
Držím palec na oslavu 🙂

romy01
11. sep 2009

denis, dnes sa to dalo, ani moc nestipalo 😀 😀 😀 Tak dnes si posledny krat v robote pred PNkou, že?

romy01
11. sep 2009

ahojky kajticko - tak to je ozaj moc ludi, máš čo robiť 🙂

denis19
11. sep 2009

Ano ROMY byla jsem poslední den v práci, mám z toho až šimrání nevím kde????? nebyla jsem nikdy dýl z práce jako dva týdny a ted si ani radeji neuvedomuji do čeho jdu 🙂

romy01
11. sep 2009

denis privedies zajtra aj svoju polovicku?

sasko25579
autor
11. sep 2009

Ahojte BABY je tu niekto?

denis19
11. sep 2009

HAlo jsem tu já!!! 🙂

ROmy, a mám privést i polovičku???? Jinak jsem to neplánovala, teda ani mne to nenapadlo 😀

sasko25579
autor
11. sep 2009

Caute BABY je tu niekto? 😀

denis19
11. sep 2009

No jak rikám sasko, jsem tu jen já asi ☹

sasko25579
autor
11. sep 2009

neviem ci sem este dnes vecer dojdem ak nie tak vam zelam pekný vikendik aj sviatok. idem na chatu kde budem bez netu tak sa majte.

DENIS
na pondelok drzim palceky............................ 😀

denis19
11. sep 2009

Dikas, budu to potrebovat, dnes se nejak necítím dobre.

denis19
11. sep 2009

hezky si užij chatu a chovej se tam slušne 😀

guginenka
11. sep 2009

zdravim, ako sa dnes mame...

akzuzs
11. sep 2009

Ahojte, neviem, či vám pomôžem, ale aj my po roku manželstva sme neako nie a nie mať mimčo a presne do roka a do dňa mi MUDr. oznámila tú najkrajšiu správu na svet. Keďže sme obaja s manželom veriaci, chceli sme len prirodzenou cestou a ak by sme do troch rokoch sa snaženia nič, tak by sme začali vážne uvažovať o adopcií, lebo táto cesta je neuveriteľne náročná a zdĺhava. Tak sme sa snažili a veľa modlili a prosili až sa to podarilo. Máme zdravého jeden a pol ročného chlapca a z úcti k Panne Márií ktorá nám určite pomohla sme ho pomenovali Marián. 😉

sofia2008
11. sep 2009

akzuzs...gratululujem, ale...aj my sme s mm veriaci a aj keby sme sa modlili od rana do vecera, tak by sa nam to prirodzene nepodarilo...takze ideme na ivf...my o adopcii neuvazujeme, chceme vlastne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre