Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajka39
11. feb 2010

denis- preco stres? u mna nie, teda zatial nie. A ani ty sa nestresuj, ved malinka je v norme, myslim velkostou a hlavne vsetko je OK a to je dolezite!!. Pozrela som novu fotecku, krasne je odfotena,hlavne ta chrbtica je ukazkova. 🙂
Aj my baby priberame kazda inac, takze neboj ona to dobehne ani sa nenazdas. Asi musis zmenit jedalnicek, mozno jej zachuti nieco nove a zacne viacej mlsat 🙂 🙂

kajka39
11. feb 2010

cisielko - myslim, ze je to ovela lepsie ako ked som nevedela na com som a bola v neistote.... Nahromadeny adrenalin som dnes vybehala na bezkach a uzivala si nadherne pocasie a trblietavy sneh. Vsetko beriem tak, ako to je, cim menej sa budem obzerat dozadu, tym to bude lepsie.... 😉 😉
A ty ako?? Mam na teba par otazok, ale napisem neskor idem pozerat ,,TV,,

cisielko
11. feb 2010

Kajka...ja som na tom podobne ako ty...snažím sa stým vyrovnať a nepozerať sa do zadu..dnes sa mi to nedarí, neviem asi ma pochytila trošku depka preto, že ked sa mi dnes rozbehla normálna mrcha tak to potvrdilo definitívne to čo som vedela a prišlo mi to tak ľúto...asi som v kútike duše trošku verila..ale čím skôr sa to skončí tým skôr to budem mať za sebou 😉 a napíš, ak ja nie sem môžeš aj do IP.. 😉

denis19
12. feb 2010

dobré ránko!!!
kajka....čísielko....jste bojovnice,ale nebojte co má prijít to príjde 🙂

jak se mají ostatní tehule, netehule stimulantky????

brmbolcek
12. feb 2010

zelam pekne piatkove ranecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak ja som bola dnes u gynekologicky na krvicku, vzala mi asi tak do 4 ampuliek 🙂 , k tomu mi vypisala tehotensku knizku, pospisovala mi v nej vsetky terminy, UTZ,.... atd... dala mi vselijake brozurky a prenatalny box, a este zevraj dostanem jeden ale trosku neskor, tak cez vikend vsetko pofotima dam si do albumiku , potom dam vediet 😉

A ozaj ratali sme termin porodu, nevedela ci to ako ratat, od OPU alebo od posledneho menzesu, tak sme to dali od posledneho menzesu aby mohla vsetky testy sona podla toho spravne zaradit.... aj tak sa termin bude este menit podla sona.... podla menzesu mam datum 29.9, a podla OPU mam datum 3.10 - 18.10 tak teraz babo rad , vsade mi to inak vychadza

janula18
12. feb 2010

Ahojte, vraj už v Heliose nevypisujú PN. Že musíte ísť k svoju obv. gyn? Neviete čo je na tom pravda?

cisielko
12. feb 2010

Ahojte

Densi...budem sa snažiť tomu veriť..už si vybrala kočík?

Brmbolček..super, tak už máš aj knižočku..páni sú fakt rýchli 😀

Janula..niesom si istá ale mám taký pocit, že je to tak..ale neveim na isto..zavolaj si do Helímku a opýtaj sa 😉

Ja som mala dnes nádherný sen..bola som na krvičke a sone, čo idem v utok a bolo to tam..malo to ruky, nohe hlávku..cítila som v tom sne, aká som bola šťastná a nemohla som tomu uveriť, že je to zázrak..tak som si pravila testík a boli tam..prvý krát tam boli..nikdy pred tým sa mi nič podobné nesnívalo, bolo to krásne...sa tešíím ked to bude pravda 🙂

brmbolcek
12. feb 2010

Janula18- v heliose, uz nevypisuju PN... je to tak, uz iba treba ist k tvojmu obvodnemu alebo na gynek.

Ciselko- vies o tom, ze sny sa plnia ???? 😉 😉 😉 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

janula18
12. feb 2010

takže PN ti môže dať aj obvodák?

janula18
12. feb 2010

ale asi je lepšie ked to vypíše gyn. ak človek zostane tehu tak nech to má pod palcom on

brmbolcek
12. feb 2010

janula PN ti moze dat aj gynekolog aj obvodak 😉

minka051
12. feb 2010

denis moja nestresuj všetko je ako má byť 🙂 Ja som pri prvom nebola na UTZ ani raz až pre pôrodom. A bolo to asi dobre lebo nikto sa do mňa nešťural . A ja som začala mať bruško až na konci 5 mesiaca do vtedy to bolo len o blé blé ble. Naťahovalo ma dlho sa vo mne nič neudržalo. Potom až v 6 mesiaci som začala priberať zo dňa na deň. Neboj všetko je ako mám byť. Inak veliké bábätká majú cukrovkári. Ja osobne ked som sa naodila som mala 2600g. No úplný valibuk. 😀 😀 😀 😀

denis19
12. feb 2010

cisielko...famozní sen!!!!! moc ti prejijeho splnení!!!!! 🙂 a kočárek už máme vybraný, jen ho objednat a babička s dedou ho chtejí malé koupit,tak opet ušetríme 😀 😀 😀 a je to MUTSY 4RIDER zeleé barvy!!!!

brmbi...s tema termínama porodu jsem na nervy i já,ale ueším a beru to takjak to vychází na sone a to je asi spíše priklonené k OPU...ale prý se to muže i zmenit...tak se necháme prekvapit 😲

viera6
12. feb 2010

ahojte kočky

minka....je mi to luto,na Ket držim moc palce

ciselko,kajka....ste silne vy to dobojujete do štastneho konca 😉

denis.....len klud, termín pôrodu sa ešte určite zmení a Karolínka sa aj tak rozhodne sama 😝 😅

brmbolcek...pani tak ti už aj knižočku ty maš šikovnú doktorku 😀

denis19
12. feb 2010

minka....tak jsi mne jako zkušená maminka uklidnila, dekuji...tak to jsi byla kus baby...ti reknu 😀 😀 já mela 49/3200..tak co se divím, že?????
a jak je????? už jsi volala na KET?

cisielko
12. feb 2010

Denis..zeléná je moja obľôbená a máš zlatých dedulov 😀

Brmbolčke..viem, občas sa splnia, tak už by bolo načase 😀

Minka..veru,kedy sa chystáš na kET?

Vierka..dakujeme 😉

denis19
12. feb 2010

ahoj vierka....dekuji...máte holky pravdu,hlavne , že je zdravá no ne????
jak se máš vierka...nemoc už povolila úplne a odešla??????
cisielko....no to má karolínka zlatých dedulov......jen tak dál, dyť si už mysleli, že se jí nedožijí 😀

mirm
12. feb 2010

Ahojte
kukala som statistiku a tyzden od 25 do 29.1 nebol vobec priaznivy ☹

viera6
12. feb 2010

denis....kdeže stale ma drži 😠 nejak sa jej nemožem zbavit ☹ ,ale dnes je už trochen lepšie.Teda dúfam,že sa to nezmení po včerajšej návšteve v nemocnice musela som pre otca bol na vyfukovanie ciev a veru nemala som dobrý pocit ,keď som odtiaľ odchádzala.

denis19
12. feb 2010

jé vierka toto chození po nemocncích ti nedelá moc dobre....nedá se to nejak eliminovat?????

minka051
12. feb 2010

císielko idem hned ako bude sliznica OK tak asi 2 týždne.

krivka5
12. feb 2010

ahojte
no minka to ma mrzi ze tito nevyslo ,ale este mas bublinku v mraziaciku a to je dobre urcite sa to podari .
kajka...podla tvojeje tabulky je to s vysledkami pol na pol.krajsie to bude vyzerat ked tam budu same//.
ja som bola dnesna UZ a srdiecko nam krasne bije a uz mame presny termin 5.10. vraj 🙂 doki najprv , viete ze mate dve! my s mouzom oci von z jamok a potom hladal a zistil ze je len jeden bubak. no my sme aj tak stastni ako blchy.muz sa hned rozplakal,moja citlivka 🙂 hned sme sli k mojej dokine do ziliny a ta ma vypisala na PN takze koniec nervov. a co som na zaciatku machrovala ze mi neni vobec zle,uz ani to nieje pravda...

viera6
12. feb 2010

bohužiaľ nie, ale dúfam,že to už nebude tak často ako do teraz .To viež na všetko sme traja,ale ked je niečo taketo tak len ten čo s nimi býva ☹ moja smola

denis19
12. feb 2010

krivka 😀 tak už špatne???? no to ni nezávidím...ale srdíčko bije, tak radost veliká a jsi na PN...tak parádička...mužeš doma zvracet 😀 o stošest

viera6
12. feb 2010

krivka .....super a teraz už konečne žiaden stres.Termin presne na Vieru 😉

krivka5
12. feb 2010

ciselko...aj ja ti prajem aby sa ti ten tvoj sen stal skutocnym.
denis...tak kociarik uz vybraty ,to je fajn.moj svokor nam slubil autosedacku.aky su ty starky zlaty,este ze ich mame 🙂
brmbolcek...my sa asi fakt na tej porodnici stretnem 🙂 a ty uz masknizku a ja nie ☹ mne doki povedala ze mi ju vypise az 13.3. a to je az o mesiac.a este povedala ze sa skladali dokinovci v ZA a idu kupit novy UZ a ten bude az v tom marci tak mi spravi volake sijove prejasnenie a nebude potrebne ani amnio.vraj je to iste na 95% a amnio vysetrenie je stopercentne.no mne staci aj 95%,lepsie ako odber plodovej vody.
vierka...aj na mna nieco lezie,ale dnes som si nakupila nejake vitaminy a aj tu kyselinu listovu a moja zlata dokina mi dala nejaky bonusovy listok na zinok tak sa idem dopovat...

krivka5
12. feb 2010

denis...presne tak konecne klud 😉
vierka...tak to som este nekukala,na tvoje meno mam terminik jeeej 🙂

denis19
12. feb 2010

krivka...potom ti budestačit na tehuhu knížka...já jidostala v 12tt....a to sono zní super. 😕

viera6
12. feb 2010

krivka.....ta choroba je len mali naznak toho,že si tehu 🙂 prve tyžne aj na mna stále niečo liezlo 😉

denis19
12. feb 2010

vierka a odfotíš opet bríško? mne už se klube hezky ven,ale i zadek mi leze do prostoru a to asi víc jako to bríško 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre