Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
12. feb 2010

dievčatá moje krásne ďakujem Vám za povzbudivé slová, moja švagrinka mi povedala, že ja som ako tá rybička NEMO z rozprávky, vraj tam tiež ostalo iba jedno vajíčko zo všetkých a bol to malý NEMO, tak som zvedavá 🙂

denis19
12. feb 2010

cuki...tak ty máš v domečku malého nema...to bude super!!!!! 😀

cukotka
12. feb 2010

denis ja zatiaľ nič nemám, ja som dnes bola na OPU, a zobrali len jedno vajičko, takže dnes ho mali oplodniť, a zajtra nám budú volať, že čo a ako.

denis19
12. feb 2010

nevadí už to beru jako fakt.....tak se to vplní.....

luko
12. feb 2010

cukotka....aj v nasej teme mala jedna kocka len jedno vajko a vyslo IVF 😉

luko
12. feb 2010

myslela som v teme endometrioza 😉

cukotka
12. feb 2010

luko tak to si ma inak potešila 🙂

romy01
13. feb 2010

dobre ranko

prajem všetkým pekný víkendík

denis foto je v albume 😀

cukotka
13. feb 2010

dobré ránko dievčatá, o desiatej volám do centra, že čo to naše jediné vajíčko

cukotka
13. feb 2010

jupíííííííí volali mi z centra, vajíčko sa podarilo oplodniť, v pondelok je vklad, dúfam, že prežije

luko
13. feb 2010

no vidiiiiiiiiiiiiiiš 😵 😵 😵

cukotka
13. feb 2010

luko, no ešte musí vydržať do pondelka do transféru a potom sa musí u mňa zavŕtať

denis19
13. feb 2010

Romy, nádherné bríško, takové super tehuhu.....paráda 🙂 to já mám spíče takové slaninkové,ale ty máš takové na závidení v dobrém 🙂

cukotka.....paráda a v pondelí s ním do domečku a dopadneš jako Romy!!!!!! jupííííííííííí

cukotka
13. feb 2010

denis19, tak dúfam, že to do pondelka ustojí, dosť sa teším.

denis19
13. feb 2010

jasan, že ustojí, je to kvalitka...ničto neboj.....ty pleny te neminou 😀 😀 😀

cukotka
13. feb 2010

denis spolieham na teba, ako na skúsenú 🙂

denis19
13. feb 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 jasan, hele už i to ,že se oplodnilo a je živé..je ukázka toho, že chce k vám do domečku ke krbu.......musíš jen verit....jsem zvedavá na pondelí, dej hned vedet....

cukotka
13. feb 2010

no môj manžel, ma práve prekvapil, lebo mi tu zadrel, že však oplodní sa každé vajíčko. Tak kukám na neho ako blázon, že kde doteraz žil 😉

denis19
13. feb 2010

no cuki...klidne na nej koukej...toto jsem si myslela i já do pohovoru s embriologičkou...tkaé jsme si myslela, že každé se musí oplodnit a nono to tak není....človek se učí celý život a ješte i blbý umre 🙂

cukotka
13. feb 2010

no to sú presne tí chlapi 🙂 je možné, že mi ten utrogestan nič nerobí? vôbec sa mi nechce po ňom spať, ako všetci hovoria. Na mňa to má skôr opačný efekt

denis19
13. feb 2010

se ani nedivím, ty jako jedna z mála i pri stimulce hubneš 🙂 🙂 🙂 ikdyž mne dal utroš zabart....co se týče spavosti.... 🙂

luko
13. feb 2010

mne sa chce spat uz z dipherelinu 😀

cukotka
13. feb 2010

tak, že by som bola nejaká divná? 🙂 ja len dúfam, že toto sú samé dobré znamenia, a ten môj NEMO si na mňa počká do pondelka 🙂

luko
13. feb 2010

jo jo..Nemo jde domú 😉 🙂 som troska pozmenila slavny citat z ineho filmu 😀

cukotka
13. feb 2010

luko a s Tebou to ako vyzerá?

denis19
13. feb 2010

cuki....tvoje mimčo už má i jméno...bude to nemo 😀 😀

luko
13. feb 2010

cakam na MS aby som mohla ist do centra a tusim od 8 DC potom priberam k dipherelinu dalsie injekcie...dlhy protokol no...takze to troska trva

cukotka
13. feb 2010

denis ak to výjde, tak ho určite budeme volať nemo

cukotka
13. feb 2010

luko dočkáš sa, ja som rozmýšlala včera, že keby som možno mala dlhý protokol, tak mám viac vajíčok

denis19
13. feb 2010

no holky to je težko zjistit, jestli víc či míň,hlavne,že ty už jedno čuki máš a luko se dočká 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre