Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sisi30
12. sep 2009

nie manžel bol u svojho urológa.a čo vám povedali po zlom spmg?tiež vyskúšate IVF?

cukotka
12. sep 2009

romy ďakujem za info, takže v stredu budeš vedieť či Vám to pomohlo?

cukotka
12. sep 2009

sisi, hneď nás odporučili do ISCARU, ani slovo nepadlo o profertile, vitamínoch alebo nejakej inej liečbe

romy01
12. sep 2009

ano budem to vediet porovnat, lebo moj bol pred 4 ma mesiacmi.

cukotka
12. sep 2009

tak mi prosím Ťa potom napíš, že ako ste dopadli, ja rozmýšlam , že kúpim ten profertil, ale veľa ľudí ma odhovára , že sú to vyhodené peniaze

romy01
12. sep 2009

cukotka ja som citala aj pozitivne aj negativne reakcie na profertil, ale myslim si ze ak moz nema nejaku vyslovene hormonalnu poruchu, alebo nejak rozhadzane hormony tak vitaminy mozu hodne pomoct. Pravda podla mna ale je ze staci aj to ecko, pripadne zinok + selen a kopa zeleniny. Toto bol u nas pokus ak sa to nejak radikalne nezlepsi uz to nekupim

cukotka
12. sep 2009

romy ja som teraz kúpila tú macu, vraj to tiež pomáha tak neviem, ale asi počkám, čo povie urológ v stredu, skúsim zavolať aj lekárke do iscaru, čo si o tom myslí, a uvidím.

cukotka
12. sep 2009

sisi vy idete kedy na tie genetické testy?

sisi30
12. sep 2009

teraz v pondelok na 8,00 ideme na tie testy..ináč v Iscare sa dr. vyjadrila že s profertilom nemá dobré skúsenosti....

cukotka
12. sep 2009

kedy ste sa objednávali? my ideme až v októbri na tie testy, dosť sa inak bojím, za ten profertil Ti to hovorila dr.tazberíková?

romy01
12. sep 2009

sisi ja myslim ze ked nepomoze, urcite nezhorsi spg. 🙂 🙂 🙂 teda dúfam

sofia2008
12. sep 2009

Nas neposlali na geneticke testy... 😕
u nas je problem hlavne manzel, a stve ma, ze nam povedali, ze nijake vitaminy nepomahaju, a teraz citam na nete, ze su vselijake vitaminy, asi mu to velmi nepomoze, ked ich teraz zacne brat 😠

cukotka
12. sep 2009

dievčatá a ako to nesú vaši manželia?

cukotka
12. sep 2009

sofi prepáč, na testy ide sisi, už sa mi to začína motať

sisi30
12. sep 2009

minulý týždeň, som nás objednávala ten genetik tam je len pondelky.minulý mes.nám to nevyšlo lebo mangel tam mal vždy v pondelok službu.Dr. Tazberiková mi to povedala,keď som tam bola na prvej konzultácii.

romy01
12. sep 2009

vies cukotka, co mozu robit? Moj robi co mu poviem bez breptania - 😀 😀 😀 neviem ci chce mat pokoj alebo co, no musim povedat ze je statocny.

cukotka
12. sep 2009

sofia ani nám nič také nepovedali, ale určite to idem nejako riešiť

cukotka
12. sep 2009

romy veď aj ten môj sa drží, ale štve ma to aj za neho, spraví čo mu poviem, len neviem do kedy ho to bude baviť

romy01
12. sep 2009

no cukotka, je to hra s ohnom, ale neboj, oni to preziju. Niekedy mám pocit, ze nesmiem tlacit na pilu, ale napokon o koho by som sa mohla opriet, kto by ma polutoval ked nie manzel?

cukotka
12. sep 2009

jasné romy súhlasím, no čo vydržím do stredy porozprávame sa urológom aj s lekárkou z centra, a pôjdem kúpiť ten profertil, a čakať na zázrak. Ja len nechápem, že prečo taký zlý spg má môj manžel.

sisi30
12. sep 2009

môj mž bol tiež riadne otrasený z toho všetkého. teraz berie profertil a je to pre nás nádej,že sa to podarí aj bez IVF a pôjde to prirodzenou cestou. 🙂 🙂 🙂

cukotka
12. sep 2009

sofia si tu ešte?

cukotka
12. sep 2009

sisi kedy idete na kontrolný spg.? no vidím to tak, že zajtra nabehnem do lekárne a zakúpim ten profertil

romy01
12. sep 2009

dobru noc babenky a nezufajme 😀

cukotka
12. sep 2009

romy dobrú noc 😉

sisi30
12. sep 2009

vieš niekto hovorí tak niekto tak tie vitamíny čo obsahuje profertil sa dajú kúpiť aj zvlášť niekto to tu už písal a vraj to výde lacnejšie.my ideme na ďalší spmg až v polovici novembra.

cukotka
12. sep 2009

tak co budeme robit sisi?

sisi30
12. sep 2009

budeme veriť a nevzdávať sa optimizmus je určite lepší ako nejaké depkujúce snažilky.vy sa koľko pokúšate???

cukotka
12. sep 2009

my uz pať rokov, ale ja som nečakala, že takto dopadneme s tým spermiogramom

sisi30
12. sep 2009

to ani my sme nečakali. bola to pre nás riadna facka vieš teraz robíme nadstavbu a mysleli sme že do nového príde
malé mimčo. a naraz toto 😠 teraz je asi nejaká zlá doba a ty si v poriadku?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre