Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
23. feb 2010

denis tá Kati nás nejako zamotala, nie? 🙂

denis19
23. feb 2010

CUKI tak napíšu kyselina listová a nezavádím čitatelky, tak jsem nevedla Kati co to je tak klid 😀 😀 😀 😀

denis19
23. feb 2010

Jo zamotala,dost ,že mne motají v práci 😀 😀 😀

kati73
23. feb 2010

poplietla som vas.. 🙂

tych 6 pokusov bolo asi tak, ze 3x IVF a medzi tym vlozene mrazaciky..poslednykrat si dali PiGD, vhodne 2..ujalo sa 1 a je z toho krasny zdravy chlapcek. - to bolo pisane k tej mojej znamej a jej 6 pokusov...

😉

romy01
23. feb 2010

dobre ranko

ahojte vsetky.

zlatanka - pri dlhom protokole zacinas cca dva tyzdne pred ms s pripravou - to znamena beries tabletky + inj do bruska aby sa pripravili vajecniky a potom od ms beries stimulujuce inj a odber mas na ten cca 14 DC. Pri kratkom protokole nemas pripravu ale stimulujes po ms - lenze pri kratkom sa beru silnejsie stimulujuce hormony.

cukotka
23. feb 2010

kati, ahaaaaaaaaaa tak už chápem. Ale to je inak dosť blbé, že potvrdia Ti HCG, a zrazu tam nie je. Uff to zase budem stresovať 😒

denis19
23. feb 2010

Ahoj Romy...co dnešní prídel energie???? 🙂

Cukotka.....nestresuj se ješte i z tohoto jsou i opačné prípady 🙂

cukotka
23. feb 2010

Ahoj Romy 🙂

kati73
23. feb 2010

hlavne ziadne stresy!!!! ale hovori sa to, vsak???

cukotka
23. feb 2010

kati, si piš že sa to hovorí, od každého len počúvam, že nech nestresujem, ale to sa nedá. Je to na nervy. Už musím nejako vydržať. Zajtra skúsim test a uvidím 🙂

kati73
23. feb 2010

Cukotka, nerob si test skor ako 10 den po ET, kedy mas ist na krv?

cukotka
23. feb 2010

kati, v pondelok idem na krv

denis19
23. feb 2010

cukotka....tak v pondelí je krvička a výsledky máš doufám hned?
Kati a jdete teda do dalšího pokusu?

kati73
23. feb 2010

tak to mas este casu...pekne doma oddychuj a snaz sa mysliet pozitivne 😉

cukotka
23. feb 2010

denis, výsledky budú až v utorok

minka051
23. feb 2010

Ahojte
Tak som doma.Na chate bolo super len som tam trochu prechladla. Včera som bola na UTZ ale sliznica je ešte nízka tak v piatok znovu. Kázali mi nalepiť o 2 náplaste viac tak hádam zaberie. Len sa musím dať do kopy aby som bola zdravá.

cukotka
23. feb 2010

minka, tak to držím palce, uvidíš, že tentokrát to dopadne presne podľa Tvojich predstáv 🙂

denis19
23. feb 2010

ahoj minka....ty jedna nezbedo...co nedáváš na sebe pozor 🙂 🙂 🙂 a hezky papej čili papričky 😝

brmbolcek
23. feb 2010

dievcatka zdravim vas, a hned sa osparvedlnujem hlboko najviac co sa da Denis 🙂 , vcera manzel prisiel ze k,o. tak nic nenahodil, dnes rano si bral USB kluc a v praci stiahne program na zmensovanie obrazkou a tak dnes by sa mi mal s tym pohrat , Denis , prepac mi vies jemu na tom zalezi aby to bolo pekne, ale hned ako to bude , hned nahlasim generalovi, ze ukol splnen pane ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

idem si vas precitat co ste tu popisali a co je tu nove 😉

denis19
23. feb 2010

brmbolce.....obávám se, že nové devčata v naší téme si budou myslet, že jsem nejaký ras a všichni se mne tu bojíte 😀 😀 😀 ale dopbre, tuto omluvu beru a počkám si klído i do zítra 😀 😀

jak se vede? a objednala jsi si ten pás na bríško?

minka051
23. feb 2010

denis myslíš že tie čili mi pomôžu. mám rada pikantné. Dnes chcem variť čínsku polievku tak sa musím pri nej poriadne vypotiť.

cisielko
23. feb 2010

Ahojte

Som tu pár dní nebola a už nemám šancu vás dočítať atk vás aspoň pozdravím 😉

Kati..vitaj..je mi ľúto čím všetkým si musíš prejsť..sme na tom trošku rovnako, ja som tiež po neúspešnom ICSI a kETku,..pri ET som krvácala na 5 deň, prei Ketku hned v deň vkladu a prečo to nikto nevie 😖 preto pred 2IVF chcem pochodiť všertko čo sa dá..som objednaná do Prahy, idem na laparku, chcem ísť aj na genetiku proste na všetko..ja som bola ok kým do mňa nezačali pchať debilné lieky...a čo je to to PiGD?

Cuki..držím ti silno palce aby sa nemo držkal 😉

Kajka..a yt ako, ako pokračuješ?

Danka, Wodanka..vy ste ako na tom ako pokračujete?

Viki..ako sa máš?

Minka..takže už čokoro bude mrazáčik v brušku, držím palce 🙂

Denis, Romy, Vierka..hladkám a cmukám brušká 🙂

Devy, počuli ste alebo máte skúsesnoť a Anio vložkami? Koelgyňa si to objendanla, ja som sa pridala, vraj sú naozaj dobré....

cukotka
23. feb 2010

cisielko, s tými vložkami sa obráť na Kajtičko, ona s tým má najlepšie skúsenosti. Ja som bola spokojná, ale vraj by sa nemali používať v tehotenstve, aspoň na začiatku.

brmbolcek
23. feb 2010

vierka- to male sa vam narodi v noci ked tak po nociach buntosi 😀 😀 😀

denis- ved tebe sa to uz krati , este 3 dni a huraaaaaaaaa mas dovcu , ,supeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr a plienky pridu co neidiet

kati73- vitam ta medzi nami a zelam aby si dosla do uspesneho konca 😉 😉 😉

cukotka- co to citam? ty ides ukoncovat PN ? a uz sa citis tak ze mozes , to co do teraz nie ? a ten zapal v moci , znamena co ? daj si urologicky caj mozno mas zapal v ladvibach , preto taky moc 😒 😒 😒

denis19
23. feb 2010

Ahoj cisielko...dnes jsem na tebe myslela...... 🙂 anionové vložkz jsou super! jen doporučuji, ted nepoužívám ani slipky,ale jinak paráda.....jsou léčivé a dokonce upravují i maternicu a menstr. cyklus a tím léčí i neplodnost.....dobre jsi udelala.
jinak bruško roste a roste...no nekam se ta karolínka musí schovat 🙂

kdy máš tu prahu?

minka....čili podporuje činnost sliznice.....tak hamham 🙂

cukotka
23. feb 2010

brmbolček, do práce idem až budúci týždeň, keď už budem vedieť výsledok. S tým močom neviem čo, ale zatiaľ lekárka povedala, že mi nič nedajú na ten moč a ani cukor, kým sa nepotvrdí alebo nevyvráti tehotenstvo.

denis19
23. feb 2010

no Kajticko mi ríkala, že v prvním trimestru určite ne anionové vložky,ale potom, že ano.....že to pomáhá i pri léčení vaginálních výtoku,což se v tehuhu stává často.... 🙂

cisielko
23. feb 2010

Denis...dakujem, ja som tiež o nich veľa počula a to, že ich vyskúšam nič tým nepokazím 😀 takže karolínak rastie, som rada, všetko v poriadku, nemáš za sebou neajké testy ktoré som že prekukla?
Praha je daleko, ať 12.04...už mám na pošte aj odporúčanie na laparku, len teraz mám dilemu lebo sa mi rysuje brigáda ešte popri práci a každá koruna je dobrá..tak rozmýšlam, že ju odložím, čo to zarobím, možno vložky zaberú a že tak v máji by som išla na laparku

🙂

cukotka
23. feb 2010

CISIELKO, celkom dobrá stratégia 🙂

minka051
23. feb 2010

Denis tak už aj idem na to. A zaberie aj na tie moje sople čo mi tečú ako vodopád 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre