Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sisi30
12. sep 2009

tak ja už idem asi do hajan.a držím nám všetkým palčeky aby sa nám konečne splnil ten sen a nemusíme ísť do žiadneho centra 😝

cukotka
12. sep 2009

sisi dobrú noc

cukotka
12. sep 2009

gubik, buď rada, že Vás tam neposlali

gubik
12. sep 2009

cukotka mňa keby poslali aj na severný pól, že sa tam dobre tehotnie, tak sa v momente balím 😅
Sisi bodaj by si mala pravdu. dobrúúúú

cukotka
12. sep 2009

tak teda dobrú noc dievčatá,

denis19
13. sep 2009

Gubik,
a nechceš ji zmenit tu pojišťovnu???? I tak by jsi to mela rychlejší??? Kolik Ti je let???? A s prítelem si radeji ujasnete do dokonalosti, než se do nešeho pustíš,aby jsi potom nebyla nejak zdrcená. Mne ješte začátkem roku také nenapdalo, že pujdeme na IVF, také jsme byla radikálne proti a hele!!!!!!!

Jinak dobré ráno víly!!!!!!

cukotka
13. sep 2009

Dobré ránko denis 😉

denis19
13. sep 2009

Ahoj Cukotka, tak Ty do pulnoci četuješ a už jsi u vzhuru???? Máš nejak moooc energie, nezdáse ti????

cukotka
13. sep 2009

No vieš Denis, ráno som vstávala už pred siedmou, išla som chystať raňajky, vratil sa mi manžel po 24 hodinovej službe 😉 ale zato ešte stále straším v župane, lebo som sa Vás nemohla dočkať, tak som sa hneď šla prihlásiť

denis19
13. sep 2009

Také si už pripadám jako závislák, ani kafe nedám a pouštím PC!!!!!

cukotka
13. sep 2009

tak ja kávu už mám za sebou , čo injekcie v pohode? ty si tuším spomínala, že ten profertil Vám nepomohol?

denis19
13. sep 2009

CUKOTKA,
injekce v pohode, dnes jsem ani včeličku necítila 😀
no nám profertil nic neudelal, manžel nepije nekourí, stravuje se do bre, tak nenapravil nic. Spermonící zustali pomalí a pokroucení nadále 🙂 jsemou to jen vitamíny, co teda delají zázrak,ale ne pokud máš zdravý životní styl.

cukotka
13. sep 2009

a o provirone si niečo nepočula? 😉 inak si veľká šikulka s tými injekciami 😉

denis19
13. sep 2009

CUKOTKA
proviron mi vubec nic neríká,ale možná ROmy by o to m neco vedela.

Neboj, také 🙂 zvládneš injekcijky brišní. Nejdrí jsem se klepala jako ratlík,ale ted to jde. Víš, mám tukové zásoby, tak to není tak strašné 😅

cukotka
13. sep 2009

no ja musím tiež niečo zhodiť, teraz som mala dva mesiace veget, ale od zajtra pojdem cviciť a trošku dietovať

denis19
13. sep 2009

No já už z dietou ted s tema hormonama moc nenadelám,hlvane že mne manžel miluje,no ne?????

cukotka
13. sep 2009

presne tak to je dôležité, čo budete dnes porábať? btw. na 15 min. sa vzdialim, idem zo seba spraviť človeka

denis19
13. sep 2009

Také se to o pokouším,ale nevím nevím, jdeme dnes s kamarádkou a ješte jednou kamarádkou a jejím manželem společne na obídek a potom se uvidí,asi skulturním byt a pripravím se na zítrejší návšetvu v CARu 😲

cukotka
13. sep 2009

na čo ideš zajtra do centra? tak osprchovaná, vlasy umyté, nohy oholené 😉 , môžem pokračovať ďalej v skrášlovaní

denis19
13. sep 2009

Tak Ty to ber z grunta 😎 Mám kontrolu krve, sono a zjištení co se deje vevnitr po inekcijkách a nastolení další dávky hormošu na ovulku 🙂

cukotka
13. sep 2009

no takže ty budeš čoskoro tehotná 😉

denis19
13. sep 2009

tak tomu ver!!!!!

cukotka
13. sep 2009

už máte aj nejaké tie mená vybraté?

denis19
13. sep 2009

No asi ani ne, já si myslela i že ano,ale potom když to jméno začnu studovat ezotericky a numerologicky, tak mi to nevyjde,ale nechám to asi na pocit v tom okamžiku,
Vy už máte adepty?

cukotka
13. sep 2009

ezotericky a numerologicky? venuješ sa takýmto veciam? no čo Ti poviem u nás je chlapčenské isté, bude to Paľko po otcovi 🙂 a na dievčenskom sa nevieme dohodnúť, manžel by chcel Petru, s čím ja nesúhlasím, ale celkom sa nám páči Nina alebo Nela, a ak by to boli dvojčatá tak fakt neviem. Inak sme už pekne ďaleko, že? 🙂

denis19
13. sep 2009

Jasan, že dale potom na tyto veci nebude čas 🙂 Mne se teda Petra také moc nelíbí ,ale je to karmicky čisté a významné jméno.
Ano letmo se temto vecem venuji, jinak bych se už zbláznila nemít veci mezi nebem a zemí.......
Nina je i mezi mojim vyvoleným divčím jménem a Nela je faj inspirace🙂 🙂

denis19
13. sep 2009

Jen jsem to ted v rychlosti prepočítala a NELA je energeticky trochu nevyrovnana,ale prozaická bytost, záleží také od priezviska a znamení.... to jen tak na okraj

cukotka
13. sep 2009

no veď uvidíme, mne sa páči aj miroslava, ale to je dlhé k nášmu priezvisku, a páči sa mi aj Veronika, ale tých už v rodine máme strašne veľa

cukotka
13. sep 2009

inak na tie mená sa Ťa potom ešte popýtam, aby si mi teda prezistila čo by bolo fajn 😉

denis19
13. sep 2009

Ok, není problém, delám to ráda.
Práve jsem navnadila i kámošku a začala si pročítat charakteristiku sebe 🙂
Miroslava je také hezké....
jdeme teda na obídek, tak ahoj odpoledne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre