Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
5. mar 2010

ciselko....no ani minka sa dávno neozvala

denis19
5. mar 2010

ahoj kajticko......tak ako okrem lenivosti??? 🙂

Vierka...drogošku mám už nakoupenou a ted mne čeká ješte lékárna a bude hotovo......sestrenice mi napsala seznam, tak to šlo rychle 🙂

cisielko
5. mar 2010

No veru ani Minka...kde sú všetky, dúfam, že sú ok 😒

Viki..ty tiež niečo napíš, ako to ide s kamoškom?

Kajti..nijako, momentálne to neriešim...nemám nato chuť a popravde ani peniaze, ale čakám ma Praha tak potom sa možno rozbehnem a tiež laparka ale tiež až ked budem chcieť ja 😀 😀 😀

kajticko
5. mar 2010

denis ahoj 🙂 okrem lenivosti zle a zle mne je zle ked sedim preto som leníva a ležím stale 😠

dnes idem konečne po 3 týždnoch variť fakt som uplne neschopná 🙂

denis a ty ako ??? super vidím,že nakupuješ vo veľkom už sa aj na to teším a ešte aj dvojmo 😀

viera6
5. mar 2010

kajtičko......dve miminka uberú sil ,ale ked budeš už v takom 22tt tak si to začneš uživat, však denis 😵

denis.....už si požehlila 😝 jej denis.... tak hod do rp zoznam porovnám čo mi ešte treba 😉

kajticko
5. mar 2010

cisielko tak držím palce a dúfam,že sa budeš za chvílu tešiť ako my 😉

denis19
5. mar 2010

vierka..ok dám do IP seznam, jen jsem v práci...tak potom večer z domu....ale dobrý nápad...abychom na neco nezapomely...

kajti...zrovinka o víkendu jsem myslela na tvé dvojčátka a reknu ti kupovat to vše dvojmo...no je to fuška na euríky....ale určo to zvládnete a jak píše vierka.....dve miminka ted vyčerpají.....tak klidne odpočívej..potom už nebudeš 😀 😀

viera6
5. mar 2010

denis.....čo robíš v práci ved maš dovolenku, či????? Ozaj ....a čo kočík mate ten čo ste chceli?

kajticko....dakujem....bruško je už pekne a velke nejak 😅 😝

kajticko
5. mar 2010

to áno aj vyčerpajú aj budu dosť stáť 🙂 ,ale viem že to zvládneme to najhoršie už máme za sebou domček nám stojí tak sa budeme venovať detičkam a strkať do ních 😉

je mi trošku lepšie ako minuly týžden kamoška dr mi poradila ,že si môžem dávať magnesium dosť mi to pomohlo. není mi uplne najlepšie ,ale je to lepšie ako pred tým

viera6
5. mar 2010

kajtičko...to si pekne napísala 😉 jo....a magnézium je dobrý asi skoro na vše okrem kyptavosť rúk 😝
včera ked som varila mi cela fľaštička ml.papriky vypadla z rúk a kuchynka bola komplet červene more 😲 nakonie som išla vyprašovať deku z balkóna či mi aj ta nespadla dole ešteže nebývam na nejakom 10poschodi 😝 a čo sa týka obchodu ani nevravím no je to poriadne neprijemne 😒

denis19
5. mar 2010

vierka...mela jsem do včera a dnes jsem sem prišla nakouknout...tymáš ale krásné bríško, já se také už fest kulatím..jen nerozumím tomu, že ty jsi 6 kg zhubla, když je tam -6kg?????

kajti už to bude jen lepší...neboj a máš už nejaké foto mrňousku?????

viera6
5. mar 2010

denis.....dakujem,určite aj to tvoje je už pekne 🙂 tie kg som od februára nabrala v plnej rýchlosti... 😝 hlavne na bruško a boky 😵

viera6
5. mar 2010

denis..... ma tam byt +/- len to plus tam nejak mizne a nezostane 😀

denis19
5. mar 2010

ahááááá tak mizne 😀 😀 už jsem se lekla, že jen já pribírám na váze!!!! a reknu ti , že prechod z pátehé do šestého mesíce byl nejhorší, já snad pribývala každý den!!!!! 🙂

viera6
5. mar 2010

už som to tam napravila,ale zase nezostava tam + 😠 😀 ne,ne...nemusíš sa bat aj ja už priberám,no...presne prechod z5 do 6mesiaca su najhorší ,ale neva,hlavne je....,že našim anjelikom je dobre.. 😵 😵

denis19
5. mar 2010

ako hovoríš....tak je 😀

luko
5. mar 2010

jeeej, teraz kukám, vy ste narovnako v tt 🙂

cukotka
5. mar 2010

ahojte dievčatá 🙂 práve sme sa vrátili od lekára, takže mám nejaký urologický zápal a nejakú tu baktériu :( gynekologička mi robila aj UTZ, ale vraj zatiaľ nie je nič vidno, iba to, že mám vysokú sliznicu /vraj to je dobré a má to tak byť/. Ten Nemo neviem čo tam vystrája, či sa hanbí, alebo čo sa neukazuje :(

viera6
5. mar 2010

luko.....ano ja,denis a romy 😉

denis....a čo ten kočík vybrali ste teda ako si mala na plane?

viera6
5. mar 2010

ahoj cukotka......a to z čoho?dali ti na to aj nejake čipky?

denis19
5. mar 2010

ahoj cukotka....no vidíš, nemo se chňapl...dlouho delal ofuky a to mu i zustalo...je to teda nezbeda...ale neboj..príšte tam bude a kdy je další kontrola????

vierka...no s kočárkem to bylo zajímavé, ten co jsem si vyhlídkli mne macimálne sklamal a neveše se nám do auta a tka jsem si vybrali jiný,samozrejmne dražší,ale co nadelám, perfektne se vleze do auta, manévruje se s ním lehce, sám o sobe je lehký a tak jsem objednali BRIO GO......vyzkoušela jsem ho i venku a bylo to pohodlne a jezdila jsem i pres kameny a tak a pohoda.... 🙂

viera6
5. mar 2010

denis.....tak tento vyzerá tiež super práve som ho pozerala v akci je za 697eur troj kombinácia.A farbu ste ponechali zelenú?

denis19
5. mar 2010

vierka..kde je v akci??????? ne je to šedá....zelenou nemají v nabídce..pošli mi tu stránku kde jsi našla akci...dikas

cukotka
5. mar 2010

čipky nemám, mám nejaké lieky s obsahom kanadských brusníc, a nejaký prášok čo si mám rozrobiť s vodou a to vypiť

a na ďalšiu kontrolu idem až na ten ďalší týžden, tak dúfam, že sa fešák ukáže. doktorka mi síce dala dnes aj foto, ale neviem čo mám na ňom pozerať 🙂

denis19
5. mar 2010

cukotka.....no takový malý ledvinový kámen tam sleduj je to taková černá boďka 😀 😀

cukotka
5. mar 2010

denis19, ale to je fotka z ultrazvuku kde by mal byť Nemo, nie ladvinový kameň 🙂

denis19
5. mar 2010

hahaha...to já vím...ale je to podobné...tak hezky hledej 🙂

viera6
5. mar 2010

denis.....http://www.maderna.sk/kociky/hlboke-a-kombinova...
dúfam,že je to on ason iní mi nenašlo ,hej a zelena tu neni.

no......ja som kukala na bazare od jednej kočky x3 lander,hlbokú čast ma červenu a športovu zelenu aj to by mi vyhovovalo.Len neviem aka by bola manipulacia a hlbka kočikov ,ešte sme neboli pozerat.Polovička aj zajtra maka,ale výplata nedohľadne,teraz marci bude rok ako na posledy dostali výplatu.Super situácia ☹

cukotka.........to ma byt Nemo 😅 😅 😅

cukotka
5. mar 2010

akože ja viem, že ešte je skoro, ale toto by sa mne páčilo 🙂 váži len 8 kg 🙂 a má nosnosť 20 kg http://www.my-joolz.com/products/day

denis19
5. mar 2010

cukotka...nemáš jiný link...moje adobe je na tom špatne...ako mi tu píše tvoja stránka..... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre