Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
29. mar 2010

dobre ranko kocky.

mimina - v tomto ti vobec neviem poradit. Mne sa mari ze nejaka kocka sa uz na to pytala, ze spinila pri provere, ale to bolo strasne davno uz ani neviem ktora to bola a v akej teme a ani ako dopadla. Len si na to matne spominam. A nezavolala si si do caru ? Lebo ak je riziko ze by to nevyslo, bolo by lepsie to stopnut, nech nestratis zbytocne tento pokus, ked to je uz treti - netreba ho premarnitt. . .. . . . Sa mi mari ze to bola asi wolfsrinka - ale nie som si ista, skus jej napisat IP. Inak drzim palceky. 🙂 🙂 🙂

denis my sme vcera dorazili z vyletu vecer o osmej - a ti poviem sme boli utahani ako male štenata. Takže foto bohuzial nemam, ale slubujem ze dnes to dam doporiadku.

brmbolcek - ja na IP nic nemam, mozes to pozriet ?

zdravim vsetky IVF karky

minka051
29. mar 2010

krivka robila si si 7 den po ET testík. a vkladali ti blastocystu? mala si aj PK?

krivka5
29. mar 2010

brmbolcek...IP som nedostala ☹ no mate s denis pravdu. tie nevolnosti mi moc neprechadzaju a len by som sa v praci trapila. a este aj chodim do skoly a aspon sa mozem ucit na skusky ked som doma. v stredu idem k dokine tak uvidim co povie. ty sa ako drzis? pri tvojich vybavovackach asi ani na tie nevolnosti cas nemas 🙂 🙂 🙂

romy01
29. mar 2010

ahoj mirm - ja som mala ET bez PK, no mna bolelo brusko ako na ms uz od OPU. No a potom az na 6ty - 7my den som zacala pocitovat take skor pichanie a tahanie v maternici a bolest ako pri ms ustupila a potom sa vratila na nejaky 8 - 10 ty den . V podstate sa to tak striedalo - raz ako na ms raz pichanie, raz tahanie a tak dookola

tuzimpobabatku
29. mar 2010

ahojte, dievčatá, tá ktorá z vás pichá fostimon, kam si ho picháte? do svalu, alebo pod kožu? díky.

krivka5
29. mar 2010

minka...ano ja som mala vklad az po 6 dni PK co bola uz blastocysta s takym jadierkom vnutri. my sme mali na 4 den este 5 embryi a na 6 den ostali uz len dve a z toho jedno sa prestavalo vyvyjat , ale aj tak sme si dali vlozit aj to. uz na siedmi den som si robila testik a bola tam aj ked taka skoro neviditelna ciarocka 🙂 kazde dva dni potom silnela. priznaky som nemala ziadne.ani manikde nic nepichalo ,ani nebolelo ,az som tomu neverila ze sa to podarilo. urcite ti to teraz vyjde,ale s testami sa moc neponahlaj,radsej az na deviaty den si urob. 🙂

krivka5
29. mar 2010

ozaj dievcata mam fotku bruska v albume, ale take oblecene. no neviem ci to moze byt 14tt take velke, ale asi je to zatial viac menej tuk 😒

buba78
29. mar 2010

Ahojte, som tu nová. Som po 2 IVF. Konečne sa to podarilo. Sme V 7tt, už nám aj srdiečko bije. Veľmi sa tešíme. Verím, že všetkým sa Vám to podarí. Rada poradím ak sa na mňa obrátite. Držte sa a prajem peknú jar.

tuzimpobabatku
29. mar 2010

ahoj buba: blahoželám. 🙂 🙂 Aký hormon si si pichala?

krivka5
29. mar 2010

buba...gratulujem. je to uzasny pocit vediet ze v nas rastie novy zivot,vsak? 😉

minka051
29. mar 2010

buba gratuljem ak sa môžem opýtať ako si sa cítila op ET a mal si aj nejaké príznaky. Ja som 3 deň po KET.

romy01
29. mar 2010

buba gratulujem - tesim sa s tebou 😀 😀 😀

mirm
29. mar 2010

romy dakujem, lebo som sa uz zacala strachovat ze este nic necitim. Takze este mam cas 🙂 nech pekne rastie 🙂

minka testovat budem az 8 - 9 den uvidime. Si na PN? ja som sa bola dnes vypisat

denis19
29. mar 2010

Ahoj holky, hlásím se z práce po rehabilitaci, která zatím nezabírá a prsty si necítím tak či onak 🙂
Romy....klidne si počkám do večera na fotečku a verím, že jsi mela toho už včera dost, my jen vymalovali jednu chodbu a uklidili byt a já byla jako zbitý pes!!!!!

Minka...tak ako?????? POhoda, klid a veget? Kdy budeš testovat?

Buba....super, paráda....blahopreji a vítej mezi náma!!!!!!

Krivka...super rozhodnutí, bud doma a hotovo! I škola dá zabrat!!!!!

denis19
29. mar 2010

Krivka...žádné foto bríška jsem nenašla u tebe na albu. Kde je chyba???

apple7
29. mar 2010

Ahojte,
prosim vas ,mozete mi poradit...Som prave v stimalacii, picham diphereline a cakam kym pride MS.
Mala by mi prist tento tyzden, injekcie mam do nedele. Dokedy mam cakat , kym mi pride MS? Neviem co mam robit, bojim sa ze mi tento tyzden nepride a ja od pondelka nemam injekcie. Mam zavolat do centra a spytat sa?
Dokedy mam cakat?

denis19
29. mar 2010

apple...mela by ti prijít do 32 dne cyklu, potom volej CAR a oni Ti reknou co a jak

krivka5
29. mar 2010

denis...to mysli to foto kde som s muzom ,tak mi ho tam vidno z boku trosku 😒 ved dam aj lepsie
🙂

krivka5
29. mar 2010

buba...gratulujem a dufam ze posles tehu virusik aj dalsim kockam po ET co cakaju na pozitivne vysledky. 😉

denis19
29. mar 2010

no krivka...jdu to tvé bríško omrknout 🙂

krivka5
29. mar 2010

denis...mam tam oblecene uz tehu nohavice. inac mi stale padaju,len mensie som nenatiahla cez stehna 😒

denis19
29. mar 2010

krivka.....no spíše to vypadá na volný svetrík,ale jinak pohoda. mne také ty tehuhu kalhoty padají, tak je stahuj gumičkou i na páse..pokud to stále mohu nazývat pásem a také i nad bríškem 😀 😀

brmbolcek
29. mar 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

V STIMULACI r.2010

01. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** KET: 26.3.2010 ** 1 mraz. ** VEK: 43 ** výsledok- ?
02. MIRM ------------------------------------------------------ KET: 24.3 2010 ---2 mraz.---- VEK:26----výsledok-?
03. DANKA10---------------------------------------------------KET :-?----------------------------- VEK:38-----výsledok?

NOVE TEHULKY po IVF r.2010

04.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.**0 mraz.** VEK: 28 ** výsledok - PK 14tt//1
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1.** 0 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok - PK 14tt//1
06. MARIAMARIA * ZAHRA ** EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1.** 1 mraz. ** VEK. ?? ** výsledok- BPK //
07. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1 ** 1 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok –BPK //
08. KAJTICKO *** BA - ISC** EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 7 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok –BPK 12tt //2
09. FIGURKA *** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 0 mraz. ** VEK: 37 ** výsledok –BPK 13tt//1
10. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 03.2. ** ET: 08.2. ** 0 mraz. ** VEK:29 ** výsledok – PK //
11. SANRIS *** MT -HEL ** EMB. 1 * OPU 08.2. ** ET: 13.2. ** 4 mraz. ** VEK 35 ** výsledok – PK 9//
12. LEONI **** BA –ISC ** EMB. 2 * OPU 06.2. ** ET: 9.2. ** 0 mraz. ** VEK: 28 **výsledok – BPK 8tt/1
13. MAJAJA75 ** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 28.2. ** ET: 5.3. ** 5 mraz. ** VEK 35 ** výsledok - PK //6tt/1

NASE POKROCILE TEHULKY po IVF r.2009

1T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mraz. ** VEK: 33 ** výsledok –BPK 28tt //1
2T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok - PK 28tt //1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU 2.10. ** ET: 8.10. ** 3 mraz. ** VEK: 32 ** výsledok - PK 28tt //1

PO IVF r.2010 - NEGATIVNE

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 1 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok- PK =neg.
02. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok- PK =neg.
03. KAJKA ***** MT- HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mraz. ** VEK: 39 ** výsledok- PK =neg.
04. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mraz. ** VEK: 43 ** výsledok- PK =neg.
05. MIRM ******* BA - ISC ** EMB.2,* OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mraz. ** VEK: 26 ** výsledok- PK =neg.
06. CISIELKO *** MT- HEL** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mraz. **VEK: 29 ** výsledok- PK= neg.
07. DEMIZON*** *BA - GF ** EMB. 2 * OPU 04.2 ** ET: 09.2.** 9 mraz.** VEK:29 ** výsledok- PK =neg.
08. GUGINENKA * BA -ISC ** EMB. 2 * OPU 13.2.** ET: 16.2 ** 0 mraz. ** VEK: ?? ** výsledok-BPK =neg.
09. LUKO ******** BA - GF ** EMB.2 * OPU 4.3. ** ET: 9.3. ** 4 mraz. ** VEK:30 ** výsledok = neg.
10.MARYAH*** MT - HEL*** EMB.1* OPU 23.2.** ET 1.3.** 3 mraz.** VEK 28** výsledok - PK = neg.

brmbolcek
29. mar 2010

ahojtee, uz som tu este si vybavim IP a kuknem co je tu nove ..... ROMY teba som zastihla , poslem ti fotoblog, len chvilku strpenia 😉 😉 😉

denis19
29. mar 2010

ahoooj brmbolcek.....tak dočteno a vyrízeno???? 🙂 🙂

brmbolcek
29. mar 2010

Dievcatka, mate IP , ROMY, KRIVKA... dufam, ze to uz teraz budete mat , tak kukajte 😉 😉 😉

BUBU- srdecne gratulujem, krasny to pocit, tak tfuj tfuj aby si to uspesne dotiahla do 40tt 😵 😵 😵

...a mi hovorte o tych tehu gatiach u mna smola este som nenasla take aby mi sedeli a ked som nasla tak maly male cislo a potom velke tak ani ani... 😀 😀 😀 tak cochvila budem chodit s holou ritkou ..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

...dievcence dnes som mala stres -- des ☹ ☹ ☹ isla som si po vysledky co mi brali krv na genetiku , a listok na peniazky ku dokine, tak ta ma aj prezrela a hovori ze to vidi na hospitalizaciu do nemocnice, ja slzy v ociach, ze preco atd..... ze mam krcok moc kratky 0,5....ze ho ani nezasiju lebo je moc kratky, pytala sa ma ze ci som uz potratila, tak to mi stacilo................................. Zobrala som sa a isla som ku dr. Gatovej, teda najprv som jej zatelefonovala.... a mile rada ma vzala velmi bola zlata, vyvratila diagnozu mojej dokine ...... az zakrutila hlavou.... ze takto starsia pacientky, no vwskera vdaka ddr.Gatovej pozrela ma sono , ULTRZ. plus vysetrenie,plus kultivacia..... a nakoniec sme odchadzali s usmevom a fotkou 😵 😵 😵 ako sa vravi zly zaciatok a dobry koniec nech je uspesny az do 40tt 😉 😉 😉

denis19
29. mar 2010

brmbolcek...tak co to ta tvá dokina nahmaltal!!!!!!takto strašit tehuhu 😠 😠 😠
ješteže to dobre dopadlo a ted jen odpočívej a relaxuj, to s tím krčkem mela moje sestrenice,ale jí ho zašili a potom ležela v nemocnici ☹

brmbolcek
29. mar 2010

denis- ved to som si aj ja myslela ze ma budu zasivat a dokina moja obvodna mi povedala ze ho nemaju zaco ani chytit keby ho chceli zasivat ....

a dr.Gatova mi namerala 3cm a krasne je uzavrety......... je pravda ze ma inak prezrela a vsetko mi povysvetlovala a nemam sa o co obavat lebo je to v poriadku.... a dali nam aj fotecku tvaricky..... dr.Gatova bola zlata 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

viera6
29. mar 2010

Ahojte, prajem pekný začiatok týždna 😉

minka....paráda tak teraz len pekne oddychovať nôžky vyložiť a hladkať bruško 🙂
buba......gratulujem
denis,romy......ako sa mate?denis...teba ešte hneva ta ruka, betarka 😒 tak vy už aj vymalovane no paráda ste poriadny nedelení pracanti 🙂
brmbolcek.......teším sa s tebou,že ti to dopadlo dobre.Niekedy ty naši gyn.tak preženú,len čo človeka vystrašia 😠 A zaregistrovala si dobre naša žabka sa bude volat Sára 😵 aj ja chcem kuk do albumu 😉

trinitka87
29. mar 2010

caute baby skusim sa spytat aj tu. 😔

beriete niektora estradiol sandoz 2mg?

dakujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre