Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

guginenka
14. sep 2009

ale mali spinning od septembra otvorit, preto sa pytam.

cukotka
14. sep 2009

nespite este? zavolam Ti

sisi30
14. sep 2009

no je to tak na maďaroch , ako som nechcela ísť z BA, tak teraz sa už neviem dočkať kedy tam budeme bývať 😉

guginenka
14. sep 2009

sisi,
ti vadi ruch. a teraz byvate v podnajme?

guginenka
14. sep 2009

kati, co vy dnes robite? doma s palsom.

cukotka
14. sep 2009

ja som sama, a písala som TI či nespíte, že či Ti zavolám

zdeja
14. sep 2009

ahooojte...pridavam sa k vam ak smiem 😉 sme tyzden pred IVF, mame za sebou uz predoperacne vysetrenia a este 5x pichneme gonal a mali by dozriet vajicka,teraz chodime uz len na odbery a usg ...joj holky mam dobry pocit len nech to tak aj ostane...drzte palceky 🙂

sisi30
14. sep 2009

nie bývame zatial u našich a nadstavbu robíme u svokrovcov 😀 zajtra idem upratovať kúpelku a tak takže žiadny oddych cez sviatok. manžel s otcom malujú takže bude sranda 😀

cukotka
14. sep 2009

zdeha držíme palce, my sme len na úplnom začiatku

guginenka
14. sep 2009

no katustek mozes, ked mas volne minuty. som myslela, ze zavolas na ten spinning. mne to pomaly zapaluje.

sisi30
14. sep 2009

ahoj zdeja tak to držím aj ja palčeky hlavne je že ty máš dobrý pocit. a v akom si centre?

guginenka
14. sep 2009

sisi, super, tak uz budete vo svojom. to je super. sa tesis co?
zdeja, tak nech všetko dobre dopadne. tak ty už máš všetko za sebou. ty si zbehnutá, my mávame veľa otázok 😀 čo sme na začiatku. že cukotka?

cukotka
14. sep 2009

dievčatá tak ja na dnes končím, idem hajať. dobrú noc 😉

sisi30
14. sep 2009

zdeja,
už spíš?

zdeja
14. sep 2009

ahojte holky....sisi30 - sme v SPLNe v Kosiciach...je to tam fajn..ako dlho sa snazite???

sisi30
14. sep 2009

my cez 1 rokk 😒 aj to je už dlho my chodíme do Iscaru v BA ale my len začíname a ty to máš už na dosah 🙂

guginenka
14. sep 2009

cukotka, dobrú noc.

zdeja
14. sep 2009

ok holky, dojdem zajtra...dobru...ideme do hajan 😉

sisi30
14. sep 2009

tak sa lúčim možno večer nakuknem ak mi manžel dovolí 😀 😀 😀

majte pekný dník 😝

guginenka
14. sep 2009

ahojte baby,
dobrú noc.

denis19
15. sep 2009

Dobré ráno všem !!!!
Mám za sebou první den s dvema injekcema,už šlapu naplno!!!!!!

denis19
15. sep 2009

Tak holky,
nevím co do tech hormonu dávají, ale já už mám prevlečené periny, upečený koláč, krém se mi varí, umyté okno v ložnici a práve jsem se pustila do okna v pracovne. Jestli to tak pujde dál, odpoledne končím u sousedu 😀 😀 Která bydlí nejblíž 😀 😀 😀 😀 😀

kajticko
15. sep 2009

Dobré ránko DEnis 🙂 🙂 🙂 🙂 aj ja chcem také hormony,alebo susedu 😀 😀 😀

denis19
15. sep 2009

To verím, už nevím co mám delat, chystám se vysávat!!!!Dobré ránko !!!!

denis19
15. sep 2009

Konečne je nekdo vzhuru, už jsem prošmejdila celý net a mám sklon jít uklízet skríne, že co jemi malé vyhodím, jen aby mi tam potom neco zustalo 😀 😀 😀

kajticko
15. sep 2009

ježiš Deni neblázni ja dopíjam kávu. u nás prší a je to počasie na spanie 🙂 🙂

kajticko
15. sep 2009

ja si počkám asi na tie hormóny. 😉 inak mám tolko roboty a nič sa mi nechce. 😒 😠

denis19
15. sep 2009

u nás je nádherné slunečné ráno,plné energie. kafíčko už mám dopito a ted už i povysáto celý byteček, čeká mne už jen setrít prach a vytrít podlahu a bude hotovo. Možná dnes i uvarím, když mám tolik energie 🙂

denis19
15. sep 2009

Co Te to čeká za práci?????

romy01
15. sep 2009

denis ja sa presťahujem vedľa vás 😀 😀 😀 😀 😀 Inak začínam byť nervózna, lebo ms ešte nedorazila a zajtra idem do heliku. Inak to s tým rátaním ms sa mi nejak nezdá. Ja som ju vždy rátala tak, že prvý deň je deň po tom ako ju dostanem, no ked som brala clostil tak ma v heliku ucili, že prvy den je den kedy ju dostaneš, tak teraz som z toho mimo, zajtra sa opytam - asi im tam budem pripadat ako blbá. 😀 😀 😀
Inak baby ste tu normálne ponocovali 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre