Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

lenkace
13. apr 2010

majaja...a aká je tá ich stránka kde je ten cenník?

krivka5
13. apr 2010

cukotka..ved ved ,posledne tu bolo nejak moc mlkvo. uz ani brmbolceka som tu dlho necitala.nevies co je s nou?

cukotka
13. apr 2010

vôbec neviem, a je viacej takých čo tu už dlho neboli.

krivka5
13. apr 2010

lenkace...ahoj 🙂 nas stalo ivf priblizne 900€. mam taky dojem a to sme mali predlzenu kultivaciu a icsi. a podarilo sa na prvy sup, nic nebanujeme 🙂

krivka5
13. apr 2010

cukotka...ale nam tie tyzdne nabiehaju rychlo. nedavno sme sa triasli aby tam boli dve // a uz nam drobci v brusku vystrajaju 🙂

cukotka
13. apr 2010

krivka ja som bola dnes v poradni, konečne mám už aj tehotnskú knižku. Ubieha to rýchlo, presne ako hovoríš. Ako sa cítiš?

krivka5
13. apr 2010

cukotka...dnes kupodivu celkom fajn aj ked mi je trosku ee. tak uz mas knizocku?to je super. ja som sa tiez nemohla dockat kedy mi ju dokina vypise 🙂

krivka5
13. apr 2010

no idem asi kuknut telku. pekny vecer cukotka 🙂

lenkace
13. apr 2010

krivka...tak to ste obišli celkom dobre s tou cenou proti ostatným a kde to bolo v Blave či v Martine? a čakáte dvojičky alebo jedno

zuzanabb
14. apr 2010

baby, mam taku technicku otazku 😅 co ste papali na prekvenie maternice pred ET? Ja by som mala mat 19.4. len OPU.

krivka5
14. apr 2010

lenkac...my sme chodili do Martina. asi zavisi aj od diagnozi a poctu injekcii co si pichas,lebo tie su dost drahe. cakame jedno, ale vlozili sme dve embryjka. jedno bolo na 1 a to druhe medzi 2-3.viac nam z 8 embryjok po PK nezostalo☹ ,ale hlavne ze to vyslo a za to som personalu v MT moooc vdacna 🙂

viera6
14. apr 2010

Dobre ranko!

zuzanabb............Ja som nejedla nič.Ale baby písali,že je dobre pit alchemilka od 1DC ,čiže ako dostaneš mršku až do OPU potom už nie a ešte sa môže jest čili.

krivka5
14. apr 2010

zuzana...ja som sa stravovala normalne, ale dostanes take tabletky co si budes vkladat.

krivka5
14. apr 2010

dobre ranko vierka a aj ostatne babulky 🙂

viera6
14. apr 2010

ahoj krivka ako sa mate?

krivka5
14. apr 2010

dnes som si volala na vysledky zo skriningu a vsetko je v norme ,len mensie odchylky su tam. dokina povedala ze to amnio nemusim podstupovat,ale pre istotu ma este odporucila k jednemu dokimu na to specialne sono. zajtra tam idem kuknut,tak som zvedava 🙂

viera6
14. apr 2010

krivka ... gratulujem k dobrým výsledkom normálne sa teším ako mala teda aj ona sa teší 😀 A kde ideš na to sono?Denis a ja sme boli v Martine u dok.Grochala a ja som bola aj teraz v 30tt je fak super.

krivka5
14. apr 2010

mna odporucila k nejakemu dokimu tu v ZA, uz som zabudla meno od radosti. ale dnes sa musim este zastavit u dokiny pre to odporucenie tak uvidim. tiez som chcela ist do toho MT, ale vraj aj tento doki je dobry. neviem ci ma objedna,alebo ma vezme hned. som zvedava, verim ze je vsetko o.k. a mozno sa dozvieme uz aj pohlavie 🙂

krivka5
14. apr 2010

vierka...akurat som skusala ten cinsky kalendar a syna mi odhadol dobre a podla tej tabulky by som mala mat teraz dievcatko.skusala si ako ti tam vyjde pohlavie babatka?

viera6
14. apr 2010

Však uvidíš ake pocity budeš mat z toho lekára.To ti už určite povedia pohlavie ja som bola v heliku a tam dok.Biringer povedal na 90%dievčatko,no nemala som nejak moc dobre pocity z jeho akoby vykladú tak som išla ku dok. Grochalovi a ten povysvetľoval fakt do detailu 🙂

Podla toho čínskeho aj mne vyšlo dievčatko.A maš radšej sladke,či slane jedlo,alebo čokolady.

krivka5
14. apr 2010

kde ste vsetky...denis mala ist dnes na poradnu myslim a ostatne asi este hajaju...

krivka5
14. apr 2010

vierka...no ja zjem vsetko, ale velmi mi chuti zmrzlina a vseljake kase(ryzova,krupicova,z ovsenych vlociek...)...a nemozem jest udeniny, z toho ma napina a ani masko moc nemusim...

viera6
14. apr 2010

neviem kde je Deniska ma dnes poradnu,ale až o 18hod.

no krivka tak toto som aj ja jedla,ale už od začiatku tehu masko som nemusela vobec a ani teraz 😝
Ved čoskoro už budeš vediet čo to bude... hlavne nech je zdrave 😉
Čo ideš dnes varit?

krivka5
14. apr 2010

ja dnes nevarim. mozno spravim sackovu polievku. o 12:30 mam skusku z ekonomiky tak nebudem mat cas varit 😒 synator je v skole, muz sa napap v praci a ja si chcem dat dnes dietku, bo mi tie kilecka nejak moc pribudaju...

lenkace
14. apr 2010

krivka..ja som mala ten prvý krát presne taký istý prípad ako ty oplodnených som mala teda deväť ale len jedno bolo na 1 a to druhé také slabšie čiže tiež mi doporučili ich vložiť obidve pretože mi nemali čo zamraziť tak sme riskovali dvojičky ale chytilo sa myslím si našťastie len jedno, ináč gratulujem je to strašná radosť po tom všetkom čo si musí tá žena prežiť

viera6
14. apr 2010

Tak myslím na teba nech ti skúška dopadne dobre 😉
A aj ty ideš dietovat? tak u mna take niečo nehrozí ja som stále hladná 😝 😀
Denisku mame dnes v praci......

krivka5
14. apr 2010

lenkac...tak si uz tehu? to je super 🙂 a dakujem...
vierka...dakujem,dufam ze nieco viem a nezmrznem tam ako minule. no asi si idem este chvilku opakovat.
zatial vam prajem pekny dnik 🙂

krivka5
14. apr 2010

lenkac...az teraz som ta spätne precitala,prepac. tak tebe sa to uz raz podarilo a to je moooc fajn. urcite ti to vyjde aj druhy krat a tvoja dcerka sa uz coskoro bude mat s kym hrat 🙂

romy01
14. apr 2010

ahojte kocky

denis - tak ty mas zmiesane nalady? Ja mam nahodou uz treti den dobru naladu. Hladna vobec nie som - furt cosi zujem ale namiesto keksikov a kolacikov zujem mrkvu, uhorky a podobne serepeticky a vaha sa drzi dobre. NAvyse som vcera hviezdila na angline - skoro celu hodinu som dristala len ja lebo nebol nikto nachystany a ja som sa nabiflovala . hahaha asi ma budu nenavidiet.

zuzanabb - ja som pred ET papala cili papricky - ale to tak ze som si kupila cerstve v tescu alebo tie nakladane a kazdy den som si jefnu rozsekala do zeleninovaho salatu. Dva dni pred samotnym ET som s nimi skoncila a ptom uz nesmies nc ostre. Nie je to vraj lekarsky potvrdene ale niektori tvrdia ze to pomaha prekrvnit nielen stena zaludka ale aj metarnice.

Baby o chvilu idem na sono tak vecer sa ozvem ze co a ako . tesim tesim tesim

tuzimpobabatku
14. apr 2010

ahojte, je tu niekto??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre