Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
22. apr 2010

denis...ideme tu v ZA k dr.Babjakovi. robil nam aj to prve sono s NT meraniami. je to taky mlady dokino a je na to v ZA odbornik. a je velmi mily 🙂

krivka5
22. apr 2010

presne tak denis 🙂 budeme mat zdrave babatka a hotovo 🙂 moja starka rodila prve dietatko 38r. a druhe 41r. a obe boli zdrave a mamina sa narodila tiez ked mala babka 39r. a je zdrava. 🙂

denis19
22. apr 2010

tak to máš fajn......hlavne,že bude vše ok...nemáš nejaké nové fotečky? Ani jsem se nedívala do albíčka....

krivka5
22. apr 2010

nie, nemam tam nic nove,ale uz by som si mala zase brusko odfotit 🙂 vidim ze karolinka v 30tt zase pozovala 🙂 je zlatunka 🙂

denis19
22. apr 2010

no uvidíme jaká bude když se vyklube holka jedna 🙂 🙂 🙂

krivka5
22. apr 2010

no samozrejme krasna a zdrava 🙂
no ja sa pomaly lucim, idem sa venovat uctovnictvu. pekny dik 🙂

brmbolcek
22. apr 2010

Romy- tak ty si inak prechladnuta , urob si na hrdlo mlieko s cesnakom, pomaha to, akoze hockto to nevypije...ale zabera to a chce to pokoj a klud tvoj organizmus teraz bojuje s bacilmi..... tak iba teraz lezkaj , a dakujem za popis nakupovania 😉 😉 😉 😵

Denis - ako bolo na prechadzke ???

Krivka- servus moja tak vy idete teda na sono , potom daj info co a ako... a je fajn, ze uz ti je lepsie 🙂 🙂 🙂

denis19
22. apr 2010

Brmbolček, bylo super,svítí sluníčko, jen u nás dosti fouká vítr,ale nevadí......ted se poflakuji doma, dala jsem ješte jednou proprat plenky a ted mi plápolají na šňure a co Ty?

brmbolcek
22. apr 2010

Tak to je fajn, ze peries , ja mam veeeelmi rada pranie a zehlenie uz aj ja sa tesim na to ked to budem robit , juj 🙂 🙂 🙂 teraz sa len divat ako su novozabalene v sacku ale coskoro ich bude pracka prat 😉 😉 😉 A kupila si nieco v meste ci len tak si sa presla....

trosku som bola na domceku s mm skontrolovat ako to tam frci , ale akosi moc dnes neprejdem , asi mam podrazdeny slepak no nic prijemne ☹ ☹ ☹ Trosku sa aj bojim ci je male v poriadku ...

denis19
22. apr 2010

no pokud to je fakt slepák , tak s tím si ted nezahrávej...a upaluj k dr!!!!! je to nebezpečné!
nekoupila jsemnic,byly jsem s kámoškou jen na sídlišti, tak jsem skočily jen do dm drogerie a potravin a na kávičku a já na čajíček......

brmbolcek
22. apr 2010

pri slepaku mas priznaky horucky atd... tie zatial u mna nehrozia .. asi je iba podrazdeny zo vcerajsieho pikantneho obeda !

je fajn, ze uz mozes chodit aj von a ako pokracujes s injekciamu do bruska ? da sa to ? ked uz ti takto podrastlo ?

viera6
22. apr 2010

Romy.....tak ty si už o niečo viac o informáciach o dule ja som napísala dvom,ale zatial neni odpoveď.....

krivka....tak to som rada,že máš výsledky v poriadku 🙂
Deniska.....Karolinka je ako obrázok super fotky 😵 😵
brmbolcek....denis trošku som zmenila album 😝 😅 😅

denis19
22. apr 2010

no já pri slepáku nemela horečku.....tak bacha a vubecmáš co jíst pikantní jídla ted!!!! chudák malý brmbolček 😉
no injekce jsou v poho...mám dostatek tuku tak není problém 😀 😀 😀

brmbolcek
22. apr 2010

...Vierocka - idem kuknut , jaj teda pockam na tvoje IP a kuknem 😉 😉 😉

viera6
22. apr 2010

brbolcek.....tak to si teda fakt prehnala s tím pikantným uf....

denis19
22. apr 2010

Vierka.....dikas....také máš hezkou Sárinku, tak si nemáme co závidet a co jsi delala s albem?

brmbolcek
22. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 Ze tuku, 😀 😀 😀 juuuuuuuuj Karolinka ako jej je dobre ze ta mamina sa o nu tak dobre stara 😵 😵 😵

P.S: ked mi bude uplne ze zle , tak valim na pohotovost slubujem ale zatial sa to da ....

Denis a mala si dobre spolubyvajuce na izbe ? dalo sa to zniest ? ako boli u vas navstevy povolene ? boli vyhradene urcite hodiny ci sa dalo aj mimoordinacnych......

... u nas v ZA je to take prisne ze sa ani skoro na izbu nemoze , neviem ako to je teraz ale su tam prisne pravidla teda oproti martinu, tam mozes ist na navstevu hockedy ...... 🙂 🙂 🙂

viera6
22. apr 2010

Deniska.....ja som to myslela v dobrom nie na zavidenie 😔 😅 😅 😅 😅

denis19
22. apr 2010

Vierka...dyť já vím, že by jsi mi to nezávidela...jsi na tom stejne jako já 🙂 🙂

Návštevky v nemocke jsou v zásade kdykoliv, nedelají s tím žádné obstrukce, jen návštevy na pokojích jsou zakázané, takže bud společenská místnos, chodba nebo bufet,ale pohodička a na pokoji jsemmela dve super holky a obečekají dvojčata 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
22. apr 2010

vau, ze dvojcatka 🙂 🙂 🙂 teda to musia mat ine bruska 🙂 🙂 🙂

Vierocka... mas uz inak velke brusko sa ti paradne zaokruhluje 😉 😉 😉 urcite uz mas problem sa ohnut uz ti aj tlaci pod prsiami, teda aspon ja to tak citim ked sa ohnem ....

viera6
22. apr 2010

Deniska,brmbolcek......dakujem 😵 😵 trošku som sa dnes nudila,ale už je polovička doma tak sa nebudem nudiť 😉

viera6
22. apr 2010

brmbolcek......to maš teda pravdu poriadne mi to tlači hlavne na právu stranu 🙂 a čo sa tika holenia a strihania nechtov tak fučím ako lokomotíva 😀 😀 😀 😀 je to už poriadna fuška,že Denis 😅

brmbolcek
22. apr 2010

Dievcence a co budete robit v 35tt, budete spominat juj ako bolo fajn v 31tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 uz to bude iba stupat a stupat do predu a potom trosku brusenko spadne na dol tak sa potom aj mozno polavi 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denis19
22. apr 2010

no veru...stríhání nehtu a holení je už herodický výkon 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a kupodivu..holky a dvojčátkama ani nemely tak veliké bríška jak by si človek myslel, onijsou miminka prec jen i menší a nejak se to tam schovalo 🙂

viera6
22. apr 2010

brmbolcek......no ja ti neviem,čo už v tom 35tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ozaj a ty ešte nedocituješ žiadne pohyby?ja už v 18 tt som cítila Sarinku 😅 😅 😅

brmbolcek
22. apr 2010

Ty brdo , tak to si ma prekvapila, cakala som ze napises ake mali velke balonky a ty pravy opak , ale hlavne ze nech sa im to narodi zdravucke....

dievcatka a ja hlasim ze sa mi polavilo..... odskocila som na WC a bolest polavila 😉 😉 😉 😉

a vcera sme boli na pohotovosti s mojim tatinom , mal horucky ale uz sa kuriruje ale chcem vam povedat ze ked sme cakali vonku na neho donutra isla mamina s nim a ja som s mm cakala vonku tak sli take dve babice okolo nas a jedna druhej vravia, ze .... to je sila urobila som si 3 tehotenske testy avsetky boli negativne a pritom som tehotna, no ale hlavna vec ze mala cigaretku v rucke a bafkala o 106, no aj tak sa da..........

viera6
22. apr 2010

denis. ......a boli v ktorom tt ?

viera6
22. apr 2010

no vidíš brmbolcek a take sa najmenej trápia.....

brmbolcek
22. apr 2010

vierocka- ved to som sa aj chcela opytat , ci by som uz aj mohla nieco zacat citit ? mamina sa ma pyta kazdy den ze ci uz necitim nejake mierne kopkanie ..... 😉 😉 😉 ja to neviem ani ako by to malo vyzerat ci pocitovat 😒 😒 😒 😒

vy ste to kedy a ako pocitili ?

viera6
22. apr 2010

ja som v tom prelomovom 17/18tt najprv to bolo ako jemne motýlie krídla , ktore sa potom stupňovali na pocit ako by sa niečo dialo s črevami a to boli kopančeky 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre