Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
22. apr 2010

vierocka- tak to muselo byt zlate...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 uz sa tesiiimmmmmmmmmmmmm

denis19
22. apr 2010

brmbolček..já cítila v 18tt takové bublinkování bríška a to až tak do 22tt a potom už normálka pohyby a ted už i vidím volným okem jak se vlní brichulo 🙂
jedna ta dvojčatová byla 37tt a jedna 33tt..takže celkem dosti vysoké stádium,lae bublinky meli jen kolem 2000gramu a kolem 47cm...té co se už chystá rodit 🙂

viera6
22. apr 2010

sestrina švagriná ma malú 1680g a malého 2020g a tiež jej nejak moc nevidno bruško v 35tt 😵
dnes mi volala zubárka,že zajtra nie na 13hod.,ale na9,30 ta si tento tyžden robi so mna dorby den.....

brmbolcek
22. apr 2010

ty brdooooo, tak ja uz budem tiez cochvila 🙂 🙂 🙂 tesime sa dievcatka tesime, ale potichucku aby sme to neuriekli 😵 😵 😵

a ta dvojcatka, no vyzera to slusne ze to tak dotiahli, keby ze este potiahnu by bolo fajn, ale u dvojcat idu mimina skor na svet ale aj s mensiu vahou 😉 😉 😉

denis19
22. apr 2010

vierka..tak to není dobrý týden asi na zuby pro tebe 🙂 🙂 ale co nadeláš, potrebuješ zdravý chrup 🙂 🙂
jsem zvedavá jaká je velká naše malá, príští týden by ji meli pomerit 😲

brmbolcek
22. apr 2010

Vierocka- no uz dufam, ze do vecera ti nebude volat 😀 😀 😀 😀 a uz to neha na tu 9,30h. inak ku zubarke by sa malo ist aspon 2krat na prehliadku..... ale zevraj to zalezi od gynekologa aky je ci si na tom trva aby to bolo poznacene v tehu knizke ...

denis- od teba by som poprosila ak by sa ti dalo odfotit aj komodicku pre Karolinku, ze dakujem 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

a nas marod ROMY ? - dufam, ze je ok, a lezi a mozno sa uz aj poti, je take hnusne pocasie , ze sa teraz kazda pliaga na nu nalepy ale maly romciak ju ochrani od kazdeho bacila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , romy ak sa ti bude dat daj info ako ti je 😉 😉 😉 , myslime na teba 🙂 🙂 🙂

viera6
22. apr 2010

deniska...........no nas meral naposledy d.Grochala a v poradny nam meral cele bruško centimetrom a počúval takým lievikom 😒

brmbolcek
22. apr 2010

diecatka - a keby som sa objednala ku tomu grochalovi , aka je tam doba cakania ? kolko casu do predu sa mam objednat ? a cca kolko to stoji ? a sono by mi uz mal robit cez brusko , pravda .... a moze byt pri tom aj mm ??? ja potrebujem poradit od skusenejsich 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 , dakujem 🙂 🙂 🙂

viera6
22. apr 2010

brmbolcek......od gynekologa? ved ten moj sa ma neopýtal ani raz,či som na nejakej prehliadke bola.......

denis19
22. apr 2010

brmbolcek...sono v 22tt stojí 25€,ale to je genetické sono, tak tam najde vše co je nutné a stojí to za ty prašule a stačí pár dní dopredu a sono v 30tt stojí 15€ a tak byla Vierka, já ne.....

vierka..lievikom??????

brmbolcek
22. apr 2010

Hej hej , vierocka, od gynek... su tak ako pises, ze ani prehliadka ani sono prsnikov a su taky opacny ze im na vsetko zalezi a maju pacientky na poridku, ale to asi u nas take este neni ..... ale po 5 mesiac. v tehu mas narok na zmenu gynekologa

denis19
22. apr 2010

no holky já v té tehuhu knížce nemám vubec nic, i IVF jsem si tam dopsala sama a v nemocnici se na to dosti rozčilovali, že tam nic není!!!! a to mi ješte ani nikdo nemeril panvu!

brmbolcek
22. apr 2010

takz az v 22 tt, ups no neviem preco v 20tt mi dr. kazala..... tyk asi neskor bude lepsie ... aby bolo viac vidno 🙂 🙂 🙂 a mozno aj pohlavie uz sa dozvieme.... 😎 😎 😎

denis19
22. apr 2010

ve 20tt by už melo být jasné pohlaví a ve 22tt je na tom genetickém utz více videt,ale bežne v ordinaci se delá tuším 20tt

viera6
22. apr 2010

brmbolcek......ja som mu písala v stredu9/4 a večer mi volal,že či možem prist v piatok9/4.Stačí ti tyžden do predu mu zavolať alebo napisat.A v tom 20tt to stoji 25eur + fotka čierno biela 5eur a farebná 7eur.

brmbolcek
22. apr 2010

Denis...- to nemyslis vazne ze v tehu knizke nemas nic o ivf poznacene,.... ved je to pre teba smerodajne a podstatna vec tvojho tehuhu.... to akoze tvoj gyn. alebo sestra co ti vypisi.knizku to tam nepoznacila? ved to suvisi aj s odberom krvi a je to smernica k torej sa maju drzat , och jooooooooooooooooooj 😠 😠 😠 😠 😠

... tak ja a tam skusim objednat ste ma prehovorili, dufa,. ze mi zdvihnu tel., pravda vierocka 🙂 🙂 🙂

viera6
22. apr 2010

denis. .....ano ako lievik to vypadal a s tim počúva srdiečko a tak tiež v knižke nemam nič napísane, ba to IVF nahodov mam...

brmbolcek
22. apr 2010

cize 25 plus fotku aku si vyberem , ccize cca 30 euri....

denis19
22. apr 2010

no nevím, mám z toho takový divný ocit, že v té knížce nic není, jak ríkám IVF jsme si dopsala sama aten co mi bral plodovku tam napsal odber vody a jinak nic, ani výsledky glukozy a na to se v nemocnici dobre nasrali!

viera6
22. apr 2010

a 4D u Grochala tušim stoji 66eur.

viera6
22. apr 2010

No Deniska a to som myslela,že iba ja mam divného gyndoša 😠

denis19
22. apr 2010

asi teda Vierka nemáš a to je prý jeden z nejlepších, možná jako odborník,ale né jako vpisovatel do knížky 😀 😀

viera6
22. apr 2010

no a ten môj vraj spolužiak Grochalu tak to by som hneď menila 😅 😅 škoda,že to neni možne

denis19
22. apr 2010

no grochál asi nedelá klasickou gynekologii, či ano????? to by mi za to stálo i dojíždet!!!

brmbolcek
22. apr 2010

i ja sa mozem pridat i ja mam takeho streleneho i z druhej starny fotky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale zatial si viem poradit 😉 😉 😉

viera6
22. apr 2010

brmbolcek...... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deniska.....ved práve on nieje klasika gynekológ

denis19
22. apr 2010

no co nadeláme.......práve mi sestrenice oznámila, že mi v sobotu udelá nejaké tehuhu foto do albíčka, tak jsem zvedavá jak budu v sobotu fotogenetická 😲 😲 😲

brmbolcek
22. apr 2010

.. aj ja sa tesikujem na fotogaleriu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

majka21
22. apr 2010

Ahojte kočky. Hlásim sa vám po dlhšom čase a všetky vás pozdravujem. 🙂
12.4 som mala odber vajíčok, bolo ich 5, oplodnovali sa 4, z toho 2 odumreli, zostali 2, ktoré sa 14.4 vkladali. Boli oplodnované manželovými spermiami, z ktorých nejaké zostali ešte aj zamrazené. 🙂 🙂 🙂
28.4 idem na krvičku. Dúfam, že budú dvojičky. 🙂

Viete mi niektorá povedať, po akom čase sa dá už robiť tehotenský test po ET? Dakujem.

denis19
22. apr 2010

ahoj majk21....no na 10,-11, den mužeš testovat pri dvou vložených embrijkách, já testla pri dvou na 11, den po ET, kde den ET jsem nepočítala a bylo to tam, tak držím palec holka!!!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre