Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
29. apr 2010

tak si dane vediet ešte zajtra pripadne si zavoláme 😉 inak mame už aj autosed.dam ju do fot.

denis19
29. apr 2010

jé no super, že ji už máte, nám u ž odpočívá u švagrové auto sedačka 🙂 v pohod, zavoláme a je to hotovo!!!!

kajticko
29. apr 2010

oki babulky tak pekný dník všetko ma tu tlačí ked sedím 😉

denis prajem aby si ťa tam nenehali a vierka Tebe tiež veľa štastíčka 😉

denis19
29. apr 2010

kajti...ahoj a ukaž se zase!!!!!
také balím, práve volal mnž, že nedorazí domu do tmy, tak jdu do potravin....zatím zdravím!!!

denis19
29. apr 2010

Vierka...paráda...takovou mela i sestrenka 😕 ahoj .

viera6
29. apr 2010

tak ahojte..................kajticko aj tebe vela šťastia 😉

pelikan8
29. apr 2010

Ahojte kočky!Mala som ET 21.4.2010.Včera urobila som tehot. test a bol pozitivny.3 dni mám inak meštruačné bolesti ale nekrvácam.Berem Utrogestan 3x2 vaginalne.Podľa vás môžem byť tehotná?

denis19
29. apr 2010

pelika8......no když počítám..tak mi to dnes vychází na 8den po ET,kde den ET nepočítám, tudíž jsi asi fahuhu 🙂 ponevadž pregnyl je už dávno pryč! KOlik máš transferováno bublinek?A bolesi na mrchou jsou normálka, jen klid. 🙂

denis19
29. apr 2010

...asi fakt tehuhu....oprava preklepu!!!!!

pelikan8
29. apr 2010

Transferovali mi 2 embrijky.Inak pondelok idem na odber krvi.Už neviem dočkať.Ďakujem denis19 za odpoveď.Si milá!Tak podla teba asi som tehotná. 😀

denis19
29. apr 2010

No určo ano, ono když máš dve bublinky v domečku, tak je výsldek dríve videt, jako u holek co mají jen jedno....tak držím na pondelí palec....kam chodíš do CARu????

viera6
29. apr 2010

pelikan.......denis ma pravdu si tehu a bolesti su normálne, ja som tiež testovala na 8den a bola tam i ked slabučká 😵 aj ja držim palce na pondelok 😉

Deniska.....tak už doma?čo si dobrého kúpila?,či táka klasika v potravinách....

denis19
29. apr 2010

Vierka...klasika potravinárská,nic speciálního. A pripravuji se psych. na zítrejší kontrolu, snad si mne tam nenechají, verím tomu!!!

cukotka
29. apr 2010

no neni možné, že o takomto čase tu ešte niekto je 🙂

cukotka
29. apr 2010

denis, tak teda konečne sa mi podarilo nájsť komplet informácie o tom mojom favoritovi (joolz), a aj to ako sa polohuje. Paráda, je mojím favoritom ešte viac. Zajtra sa chystám na výstavu dieťa a rodina, tak dúfam, že ho tam budú mať 🙂

https://docs.google.com/fileview?id=0B0f4Gta67U...

viera6
29. apr 2010

Tak Deniska tomu verím i ja,že si ta tam nenechajú,ale ak ti máju pomoc tak radšej nech si pod dozorom lekárov.....
Ideš hneď ráno alebo si objednaná na určitú hodinu?

denis19
29. apr 2010

cukotka...já ti zapomela preposlat tu info od toho známého..já jsem ale ťunťo!!!!!

viera6
29. apr 2010

ahoj cukotka......ako sa mate s Nemkom,či Nemkou?Teda kočík vyzerá super 😉

denis19
29. apr 2010

jsem objefnaná hned na ráno Vierka,ale i tak se tam prý relativne dlouho čeká,tak se vyzbrojím svačinkou 🙂
Cukotka...tak super popis,ale je to francouzské sezení..pokud to dobre chápu a tka mi to napsal i ten známý.......pokud jsi s tímto vysporádaná, tak do nej, je to krasavec!!!

cukotka
29. apr 2010

vieročka som rada, že sa TI páči. Ako sa máte so Sárinkou? Čítala som, že si bola riadne akčná dnes 🙂

denis, a čo je to to francúzske sedenie? tomu nerozumiem, je to niečo blbé?

dnes ste ma navnadili s tým neverejným albumom. Musím ešte raz prikuknúť ako sa to dá spraviť, a v nedeľu by som ho zbúchala. Dnes sa musím učiť, zajtra mám skúšku z angličtiny. A v sobotu ideme na svadbu 🙂

denis19
29. apr 2010

cukotka to je jednoduché, také jsem si to už udelala, normálne si nafrkáš do alba fotečky a potom zacvakneš v nastaení fotoalba, že je neverejný a hotovo, vfasuješ link na album a ten dáš nám 🙂 🙂 🙂 🙂
francouzský sed znamená, že ta sportovní část je lidova rečeno korýtko, které se poholhuje do trí poloh,ale sklon zádiček vuči nožičkám je stále stejný.....jako když se houpeš na stoličke.......mužeš dát mimčo lehnout,ale stále má jako kdyby pokrčené nožičky v sede, od kolen se to dá polohovat libovolne.....jestli to je špatné to nevím, delá to 50% kočárku co má otočnou sportovní část, tak nevím........zkrátka tam neudeláš leh na 180stupňu 😲

cukotka
29. apr 2010

denis, takže môj Nemo si bude musieť zvyknúť na francúzske sedenie 🙂

vieročka, pošli mi ten link a aj ty denis 🙂

viera6
29. apr 2010

Deniska....no na svačinku nezabudni ja si ju tiež beriem,ked mam poradnu 😵
cukotka.....dnes som bola teda akčná,ale v pondelok a utorok som taka nebola to som sa poriadne bála o Sarinku.

denis19
29. apr 2010

já ti ho už poslala a Nemko bude proste francouz...jen se porádne podívej, aby ta sedačka byla dosti velká a to i na zimu...jsou vetšinou trochen menší 🙂
Preji hezk= učení a já jdu relaxovat s manželíkem k Mudrochovi...seriál 🙂 🙂 🙂 🙂

viera6
29. apr 2010

cukotka............odoslane,držkaj sa na angline 😉
a ja prajem pekný večer idem pozerať Panelák

cukotka
29. apr 2010

denis tak pekný večer 🙂

vieročka, veď som čítala, že si mala nejaké tie komplikácie, a zrazu takéto upratovanie, to asi nerobíš dobre 😖

viera6
29. apr 2010

cukotka............no ked ja ti dlho neobsedím moja velka nerest 😒

viera6
30. apr 2010

Pekný slnečný piatok želám 😎

krivka5
30. apr 2010

dobre ranko vierocka a ostatne dievcatka 🙂
pridala som foto bruska. teda ja som riadne sumo. no asi sa uz musim krotit s papkanim.

viera6
30. apr 2010

Ahoj krivka.....ako sa mate?no bruško sa pekne guľatie len pekne papaj to, čo ti chuti 😵 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre