Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
25. máj 2010

Ahojte.................... prajem krásny slnečný den 😎

brmbolcek.....no trošku ma pasy unavili 😀 😀 😀 😀 ale skor ta cesta prišla som domov skoro o druhej potom som niečo porobila a pokecala s polovičkou a išla som do pol deviatej pracovať na záhradku. 😵 s Romy....už ako písala sme sa stretli a pokecali no a ten prístup lekárov,či sestier nebudem radšej komentovať 😒 i ked mne sestrička povedala,že je to ok ,ale i tak by som rada počula vysvetlenie...

ahoj kuspitka....kukala som fotečky mala Kamilka je zlatučká 🙂

všetky ostatne zdravim

figurka......ako dopadol sobotný UTZ bola si spokojná?

kuspitka
25. máj 2010

vierka dakujem.
teraz konecne zabuvala mala tak som rada aspon mozem byt kus na nete.
da poriadne zabrat.
vy cakate dievcatko?
ake meno?

viera6
25. máj 2010

ano čakáme dievčatko Sáru 😵 poslala som ti IP

viera6
25. máj 2010

kuspitka........a čo zúbky už su a kolko?a už ti lepšie spáva Kamilka aj v noci?

kuspitka
25. máj 2010

vierka peknu vybavicku mas.
tak zub nemame este len bude len nevieme ,kedy.
v noci buva ,cez den nie.potom je strasne nervozna a place .
kde budes rodit&?

viera6
25. máj 2010

Kuspitka ....dakujem,rodit budem v martine .Kamilka sa ešte nechcú prerezať 🙂 sesterkina mala už mala v 4mesiaci 3zubky a inač ako sa mate?

romy01
25. máj 2010

ahojte kocky

krivka to bude iste babatko co citis. Aj moj drobec sa ozyval na zaciatku len kazdy druhy treti den, resp som ho zvykla citit len v noci uz neviem sa mi zda ze pred polnocou. Cez den som ho vobec necitila. Ja som ho citila uz v tom 18 - 19 tt ale to preto ze on bol od zaciatku vacsi o skoro dva tyzdne. Moj mm ho prvy raz skutocne pocitil az okolo 24-25tt.

kuspitka poslem ti adresu fotologu do IP tam ma aj kocik odfoteny

kuspitka
25. máj 2010

romy dakujem
este beries magnezium?

viera6
25. máj 2010

ahoj romy......tak ako postieľka vybrala si niečo 🙂

romy01
25. máj 2010

ahoj vierka - ano vybrala som postielku - taku s vyrezavanym mesiacikom a hviezdickami - buduci tyzden si pojdeme po nu a potom aj odfotim a dam do albumika. Bude stat 69 EUR plus musim kupit madrac.

kuspitka dnes som brala poslednu tabl magnezka. eSTE ALE POKRACUJEM BRAT ZELEZO A TIAMIN - TEN TIAMIN JE VLASTNE VITAMIN b TAK DUFAM ZE NEMA UCINKY AKO MAHNEZKO. o TYZDEN MAM PORADNU TAK MOZNO MI DOKTORKA VYSADI AJ TIEO DVE VECI.

kuspitka
25. máj 2010

romy kocik je velmi pekny .
uz ho mate doma?

romy01
25. máj 2010

ano kuspit - to je fotene u nas v obyvaku. Len je to fotene s bleskom tak tie reflexne pasiky su tam na fotke strasne siroke, v skutocnosti su to iba take tenke biele pasiky a vobec tak nesvietia.

kuspitka
25. máj 2010

mala chce stale stat uz neviem ,ako jej to zakazat

viera6
25. máj 2010

romy.....tie podstielky su velmi pekne už sa teším na foto 😉 ja som nič nevybrala ani v jednom obchode mi nič nepadlo do oka pozriem ešte vo štvrtok keď pôjdem k zubárke mali by dostat aj tovar.

romy01
25. máj 2010

vierka - neboj nejake urcite najdes, treba si nechat cas a ked zbadas tie prave tak ti padnu do oka. Inak ma napadlo bola si pozriet aj v jednosmerke ? tak je tiez jedno zlatnictvo.

kuspitka som si kukla vase fotecky a teda to je neskutocne ako ten cas leti. Len nedavno sme sa stretli v BB a tvoja mala je uz take sidielko ze by uz aj chodit nedbala ? Je zlata ako sa usmieva - stastne krásne dietatko 🙂 🙂 🙂

kuspitka
25. máj 2010

romy hej.
len je velmi narocna stale musim prinej.je to neposed 😀

viera6
25. máj 2010

romy...kde myslíš v jednosmerke?bola som na obidvoch stranách a išla som až k byvalemu domu služieb.

viera6
25. máj 2010

kuspitka...tak poriadne žive striebro 😵 😵

kuspitka
25. máj 2010

viera hej je zive striebro.len keby sme nemali reflux bolo by vsetko ok

viera6
25. máj 2010

@kuspitka ......chudatko to vas,ale už dlho trápi však?

kuspitka
25. máj 2010

hej od narodenia uz sme boli aj v nemocnici.

viera6
25. máj 2010

a čo davaš malej na to alebo vam niečo poradili

kuspitka
25. máj 2010

stale striedame mlieka.
idem uz von
papa

viera6
25. máj 2010

pa a pekny den 🙂

krivka5
25. máj 2010

ahojte 🙂
dnes sme boli zase na sone u nas v nemocke a doki zas nic moc nevidel. napisal ze zhorsene akusticke podmienky. co mohol skontrolovat skontroloval, aj srdiecko konecne bolo trosku vidno a povedal ze vyzera vsetko o.k..bohuzial cez velku vrstvu sadla na mojom brusku to vlnenie neprechadzalo moc dobre. ani foto nemame, boli by to len machulky. neviem ci sa oplati vobec ist na to sono do heliosu vo stvrtok. neviete ci to tam maju to farebne? tu bol len CB monitor, ale to je asi jedno ked ten moj blby tuk tie vlny nepusti ☹ a aj sme sa ho pytali ci je to ozaj chlapcek a maly mal stehienka pokope tak nebolo nic vidno 🙂 ale aspon sme videli ako sa pekne hmiri 🙂 uz viem ze to steklenie v brusku su pohyby 🙂

minka051
25. máj 2010

kuspitka ahoj tak ako som pozerala fotečky tak malá je úžasná 🙂 Ešte nedávno sme písali ako už nevládzeš a pomaly bude chodiť. 🙂

kuspitka
25. máj 2010

minka ahoj,
hej je super mala len ,keby naozaj nepotrebovala taku pozornost stym je to kus horsie.nestiham sa ani najest nic.
a ty co ako pokracujete?

krivka5
25. máj 2010

@kuspitka ...a to su vraj dievcatka lepsie 🙂

kuspitka
25. máj 2010

krivka ani neviem ci su lepsie nasa je cert

viera6
25. máj 2010

krivka.......to je dobre,že je všetko ok a ty cítiš Sebastianka 🙂 no a sono v heliku ja som mala čb to jedine žeby si išla na 4D ako brbolček,alebo ku Grochalovi ,ale neboj sa určite budeš vydiet viac ako v nemocnici 😉

minka.....tak ako pokračujete?

kuspitka....tak ako bolo na prechádzke?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre