Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
16. sep 2009

dakujem za podporu

romy01
16. sep 2009

vierka preto je tu modry konik , nebojkaj, všetko dobre dopadne a určite daj zajtra vedieť ako si dopadla v centre

romy01
16. sep 2009

baby ja idem nieco porobkat, a venovat sa mojmu tak prajem všetkým dobrú noc

cukotka
16. sep 2009

papa romy

denis19
16. sep 2009

Jo já si vzpomela , nejak mi nedocvaklo, že hasič je státní správa, to víš už nejsem nejmladší, ta pamet neslouží 🙂

cukotka
16. sep 2009

ešte si picháš? 😉

denis19
16. sep 2009

pichám pichám a ješte i budu..... Proč?

viera6
16. sep 2009

Tak dievčata aj ja už budem končit dobru noc

denis19
16. sep 2009

Dobrou Vierka a optimismus do žil si píchni 🙂

viera6
16. sep 2009

dik denis

cukotka
16. sep 2009

DENIS to bola len kontrolná otázka, v sobotu ideš na ten odber?

denis19
16. sep 2009

Né odber, ješte další kontrola, predpokládám, že odber bude další týden.

wodanka
16. sep 2009

denis ani ja s tým nie som stotžnená ešte, že mám ísť na IVF, čiže mať dieťa zo skúmavky, ale snažím sa to moc nerozoberať a brať to tak ako to je.. len s bojím ako to budú brať moji rodičia a svokrovci..

denis19
16. sep 2009

Wodanka a oni o tom vedí či ne?????

cukotka
16. sep 2009

wodanka to by aj mna zaujimalo

wodanka
16. sep 2009

právže nevedia a ani netušia.. donedávna si mysleli, že ešte ani dieťa nechceme, a asi tak pred mesiacom dvoma sme im naznačili, že už sa snažíme.. takže oni to berú teraz tak, že sme niekde na začiatku snaženia, takže to neberú tragicky.. vôbec neviem ako im to máme povedať, že u nás to nie je také easy ako u iných

denis19
16. sep 2009

Kati, jsem dnes nejak mimo, co by te zajímalo, jak to vezmou Tvoji rodiče a svokrovci???

cukotka
16. sep 2009

no zaujimalo ma to, že či to wodanka povedala už niekomu

denis19
16. sep 2009

Wodanka, vy znáte své rodiče nejlépe,ale pokud chtejí,abyste byli s manželem šťastí a oni chtejí vnoučky, tak to pochopí. Dnes je už úplne jiná doba a i ta príroda je už jiná ☹ Vím, že to nebude pro ne jednoduché,ale myslím, že se s tím vyrovnají a spíše vám budou pomáhat než naopak. Je to i otázka presvedčení a víry a v tom možná muže být malinkatý zádrhel,ale i to se dá vysvetli, pokud človek chce.

denis19
16. sep 2009

ahááá, ríkám Kati, dnes jsou mé hormony nejaké pomalé 🙂 ale vybraly si to včera 🙂

wodanka
16. sep 2009

zatiaľ to vie len pár ľudí z môjho blízkeho okolia.. denis asi s tou vierou a ich presvedčením, že to nie je "normálne" to bude najťažšie.. mne sa nechce im vysvetlovať celý proces čo nás čaká, bojím sa nepochopenia "sprostých" otázok..

cukotka
16. sep 2009

no DENIS včera Ti išlo 🙂 Wodanka my sme to hneď povedali, všetci to zobrali úplne v pohode, teda môj otec tomu nejako najprv nechápal, aj plakal, ale hneĎ to prešlo

denis19
16. sep 2009

Wodanka, chápu Te. Tak jim nic neríkejte, pokud to zvládnete a jen je už postavte pre tehotenství a otázka jestli jste byli na IVF nikoho nenapdne 🙂
My jsme to našim rekli nedávno a byli prekvapeni, už si mysleli že deti nechceme,ale prijali to s otevrenou myslí. Mají obavy se se mnou o tom bavit,aby mne nestresovali,ale presne jsem jim opsala co mne čeká a proč a tiše čekají na výsledek a modlí se k tomu čemu verí. Ale že budou mít vnouče ze zkumavky je asi nikdy nenapadlo 🙂 stejne jako mne!

denis19
16. sep 2009

jasan Cukotka, pokud se chce tak to jde, v podstate na toic není, chripku léčí ANB a neplodnost IVF a hotovo!!!!

cukotka
16. sep 2009

denis súhlasim 😉

wodanka
16. sep 2009

ešte to preberiem s manželom.. je to pre mňa ťažké.. mňa sa moji rodičia stále pýtajú, kedy budú mať vnúčence aj od nás (moji bráchovia majú už po dve deti) a ja už neviem, čo mám odpovedať ..

denis19
16. sep 2009

dikas! je to muj dnešní výplod mysle!!!!!!

denis19
16. sep 2009

jen to, že vše má svuj čas.....a nenechat se stresovat, to ti určite nepomuže,k ničemu

denis19
16. sep 2009

cukotka a kde je dnes kajticko a šaško????

cukotka
16. sep 2009

wodanka ja by som im na Tvojom mieste povedala na rovinu, že ako sa majú veci, a zároveň ich poprosila o pochopenie, keď to nebudeš mať chuť s nimi viac rozoberať. u nás to zabralo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre