Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

annamary27
22. nov 2010

@katyka10 dakujem a aj držím palce tebe. 😉 minule ich dal manžel vrchnej sestre a ešte dostal späť 50eur za doplatok 😀

katyka10
22. nov 2010

@annamary27 to vazne?waw ja sa tiez spytam na to ked tam zajtra pojdem uz sa neviem dockat.

annamary27
22. nov 2010

@katyka10 diphereline tam nechám len tak z minula a aj teraz mi ostalo po 3inj,. a doplatok bol len 2eurá,tak nech to pomôže niekomu ,komu budú chýbať a za nenačatý puregon a 7injekcii menopuru by sme mohli dostať spolu aj takých 80eur si trúfam tvrdiť podla mojho matematického úsudku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katyka10
22. nov 2010

@annamary27 fiha tak to je super.ja mam celu krabicku dipherelinu a este pergoveris krabicka doplatok 20 eur mam ich este 3 ale to uvidim zajtra ci mam pokracovat.a co ty?ako sa pripravujes?nie si nervozna?

annamary27
22. nov 2010

@katyka10 práve som prežila šok.vypúšťala som psa z domu a do domu si to namierila myš.takže velký vreskot,manžel zletel z izby,na psa sme kričali,aby sa vrátil.chvalabohu ju vypátral medzi botaskami a sundal ju. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katyka10
22. nov 2010

@annamary27 ty kokooos sa z drahym smejeme haha ja by asi skolabovala haha pekna priprava xi.

annamary27
22. nov 2010

@katyka10 no keby sa mi to pritrafilo zajtra,tak su krpci asi už z brucha von 😉

katyka10
22. nov 2010

@annamary27 tak to ti verim moja fuj muselo to byt strasne bleee

annamary27
22. nov 2010

@katyka10 teraz sa nám sem zas nasáčkoval susedov pes, tak som toho nášho zavolala dnu,aby sa najedol a napil,lebo henten by mu to zožral a ten moj miláčik si zobral zo sebou dnu aj tu zdechlú myš,hi hi hi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katyka10
22. nov 2010

@annamary27 moja tym zvieratam sa u vas nejako paci nezda sa ti?poslem ti aj nasho havina?kde vlastne byvas?

katyka10
23. nov 2010

@annamary27 ahoj moja.dufam ze si dopadla dobre.ja na prd :( fnuk musim si pichat 3je injekcie neviem ci budem mat tu moznost ako ty a aj ine dievcata mat babo po ktorom tak tuzime...opatruj sa mi a davaj na seba pozor aj na babatka prajem vam to.

adrika610
25. nov 2010

baby zajtra idem na odber vajicok boli to a ako dlho budem uspata

annamary27
25. nov 2010

@adrika610 ahoj,pospinkáš si asi 15min,mna osobne nič nebolelo,ale niektoré to bolí,niektorým je od narkozy blbo,tak ešte dostanu infuzku,potom si poležíš 2hodiny a budeš prepustená domov.

annamary27
25. nov 2010

@katyka10ahoj ja som dopadla parádne,len mi mužíček zakázal PC na prvé dni,aby som sa tu nekrčila.Vložili mi 2ukážkové blastocysty,ktoré sa už aj drali von z obalu a ešte nám aj 3zamrazili.Aj ja som pichala trojo injekcii cez stimulku,nemaj boja,bude dobre 😉 😉 😉 😉 😉

adrika610
25. nov 2010

@annamary27 on tak to je nic ked budem spat len 15 minut a zobudili ta oni alebo ty si sa sama zobudila ja sa nebojim ani tej bolesti ako toho uspatia

annamary27
25. nov 2010

@adrika610 to uspatie je len injekcia,budeš kukať na plafon a za chvílku jak ti napichnu žilu sa ti začne točiť ten plafon a už hajáš.Ja som sa teraz na druhýkrát zobudila velmi rýchlo,už ked som schádzala zo stola.Oni ti hovoria čo máš robiť,ale pri prvom raze som o sebe nevedela,takže som sa prebrala až na posteli a ešte som im tam vyprávala aj o počítačoch.Teraz som bola uplne v poho a ani som oka nezažmúrila za tie 2hodiny čo sa potom leží.

adrika610
25. nov 2010

@annamary27 dakujem zajtra ti dam vediet

annamary27
26. nov 2010

@adrika610 želám bohatu a kvalitnú úrodičku 😵 😵 😵 😵

adrika610
26. nov 2010

@annamary27 ahoj tak dopadlo myslim si dobre mala som odobrate 21 vajicok neviem je to dobre hovorila mi ze mam dost na 3 teda nezrelich vajok neviem da sa ze sa najdu aj volake dobre vrala mi ze som mala niektore aj na 1 a 2 neviem, ako to presne chodi a ze mam zajtra volat rano o 8 tak uvidime....

annamary27
26. nov 2010

@adrika610 zajtra presne uvidíš,ked zavoláš,že kolko bolo zrelých,držím palce a čakám dobré správičky a oplodnia sa normálne alebo napichávaním?

adrika610
26. nov 2010

@annamary27 oplodnenie je napichavanim a mam to dost 21 vajok bude stoho zopar schopnych ty si mala kolko vajok ak smiem vediet

annamary27
26. nov 2010

@adrika610 ja som mala pri prvom ivf z 19tich vajíčok až 10nezrelých,lebo som rýchlo reagovala na stimulku.potom som zistila,že hlavná je kvalita a nie kvantita,ale nechcem ťa strašiť,su kočky,ktorým vložili embryjká a ešte im ostalo aj kopec mrazáčikov,tak tfuj-tfuj,aby to bol tvoj prípad,nech ich je čo najviac 😉 😉 😉

adrika610
26. nov 2010

@annamary27 ty ides teraz druhy raz na ivf a kde chodis ak smiem vediet aj ja ti prajem moc moc nech sa to to vydari lebo je to podla mna strasne na psychiku ani nie tak tie inekcie pri nich som bola vpohode ale toto som necakala ze takto budem reagovat ako to dopadne stymi embriami a moze sa stat ze nebude ani jedno schopne a nic stoho nebude alebo to sa im este nestalo...

annamary27
26. nov 2010

@adrika610 ja mám vložené 2blastocysty teraz od 23.11. už v rámci 2.ivf.chvalabohu ja som tiež brala injekcie v pohode,len potom na všetko čakáš,najpr na výber,potom na vklad ,potom na výsledky z krvi,potom na sono .....atd.Ja chodím do Gyn Fiv v Blave.

annamary27
26. nov 2010

@adrika610 teraz nám chvalabohu ostali aj mrazáčikovia,pri prvom pokuse sme nemali také šťastie,tak sme druhe kolo musela odznova pichať injekcie a pestovať vajká. 🙂

katyka10
26. nov 2010

@annamary27 jej tak to je super ze sa uz drali von to je dobre znamenie.ja zacinam mat bolesti a vytok tak neviem ci je to dobre.

adrika610
27. nov 2010

@annamary27 to je super ked ti ostanu aj mrazacikovia... drzim ti moc palce a nech su to dvijicky nech ti to vinde ja chodim do martina do heliosu su tam prijemny ludia vsak uvidime dam ti vediet teraz o 8 hod.tam idem volat

adrika610
27. nov 2010

@annamary27 ahoj tak mam 19 zrelych a 15 oplodnenych to je dobre alebo co ako

annamary27
27. nov 2010

@adrika610 ty kokšo,ty si bola iná kvalitná nosnica 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a z 15tich oplodnených sa kolko začalo vyvíjať ?to ti nevraveli?

adrika610
27. nov 2010

@annamary27 nie to mi nepovedali asi to budem vediet az v pondelok to sa moze aj to stat ze sa mi nebudu vivijat alebo co

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre