Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

dudinka80
18. sep 2009

pgs-pgd-screening aneuploidii

denis19
18. sep 2009

Jo,jo.
Romy, čo porábaš????
já chytám paniku z PN!!!!!!!!

romy01
18. sep 2009

no ja teda nie, ja chytam paniku z toho ze ak to nevyjde ze mi padne Pn 😀 Uz som si zvykla a dni mi utekaju jedna radost
dudinka, neviem aké su to tie testy cosi napisala, ale ako hovorim, nie su to asi bezne testy genetiky lebo fakt na geneticke testy chodí kopa diavcat co tu písu a ani jedna sa tym nepochvalila a tomu ver ze takou sumou by sa pochválili. Bud si natrafila na niekoho kto dohadzuje niekomu kseft alebo je to nejake nadstandardne geneticke vysetrenie

denis19
18. sep 2009

jo,jo 🙂
ROMY,
to vyjde, tak klid!!!!! 🙂 Já jsem s tou myšlenkou tak zžitá, že si to ani nepripouštím 😲

denis19
18. sep 2009

dudinka80
nemám ani jen tucha co je to za skratky,mimo toho screeningu 🙂

romy01
18. sep 2009

ved ani ja denis, to su len take sekundove zablesky sem tam ale to akoby som ani nebola ja 🙂 🙂 🙂 Ale ja si fakt myslim ze to vyjde, proste musi

denis19
18. sep 2009

Presne! Už to jen nejak vydržet.V oktobri budeme chytrejší 🙂

romy01
18. sep 2009

ano presne tak, dufam ze v polovici oktobra uz budem kukat po vypredajoch pre miminka 🙂

sasko25579
autor
18. sep 2009

DENIS
tak teda oviem aj kajticko ze ten zajtra pada.ok?

dudinka80
18. sep 2009

je to nadstan.vykon vyberu ti najlepsie geneticky zrele embryo

denis19
18. sep 2009

Ok, Šaško🙂🙂🙂🙂
jak bylo venku? Wendy byla hodnoučká?

denis19
18. sep 2009

ROMY,
potom nábeh do tulipu a hurá na to!!!!!!

dudinka80
ale to udelají pri oplodnení, či mi neco ušlo??????

sasko25579
autor
18. sep 2009

DENIS
wendy je hodna stale, lebo je to fenka, rozumna, nie ako pes.to je vysvetlujem stale,, ze my baby sme lepsie a niekedy mam pocit ze mi rozumie....... 😀 😀 😀 😀

dudinka80
18. sep 2009

ake mate skusenosti z gynfivu 🙂 je tu niekto z GF 😉

denis19
18. sep 2009

ŠAŠKO
jasne, že jsme 🙂 🙂

sasko25579
autor
18. sep 2009

BABY idem uz off,PC je v izbe kde spi mala a ide uz spat, tak teda zajtra.......................pa 😒

denis19
18. sep 2009

Ahooooj.

dudinka80
18. sep 2009

Romy,ano to mi urobia az po oplodneni.a ty mas aky problem,ked ides na ivf?

romy01
18. sep 2009

my mame slabsi spg a aj hormony v mojom prifile si robia co chcu

baby idem do hajan. papa 😀

evicka293
18. sep 2009

romy,no u nich prislo az k oplodneniu pri ivf ked napichli vajicko tak preto ratam s touto moznostou ja za pozitivum ratam ze ja som v tehotenstve nemala problemy tak snad by sa babatko udrzalo no v pondelok tam zavolam a kto je pri konzultacii ten dr Pinter?

dudinka80
18. sep 2009

tak dobru nocku vsetkym🙂 🙂

luko
18. sep 2009

ahojte,
neviete, ci ma poistovna Union nejake limity pre IVF? dakujem. 🙂

denis19
19. sep 2009

LUKO
já jsem v UNION a o žádných limitách nevím.

luko
19. sep 2009

vdaka 😉 , lebo som skoncila liecbu endometriozy ..predcasne a doky povedal, ze mam momentalne idealne pripravene telo na IVF a mam hned zacat vybavovat, viem, ze niektore poistovne maju limity, kolko IVF za rok spravia (napr. spolocna tusim), a teda samoplatca byt nie je vyhra.

denis19
19. sep 2009

no to tda není,ale union limity nemá 🙂

luko
19. sep 2009

potesila si ma 🙂 zacinam vybavovat, tak uvidime 🙂
aj ked teda som ratala, ze nejakych par mesiacov sa posnazime aj prirodzene, lebo s endometriozou sa to da, ale lekar ma presvedcil, ze to mame vyskusat teraz, tak som zvedava, co mi este povedia v centre, kedze budem u lekarky, ktora asistovala aj pri mojej operacii endometriozy.

drzim vsetkym palce 😎

denis19
19. sep 2009

LUKO co je to endometriozou??

luko
19. sep 2009

endometrioza znamena, ze casti maternice pri menzese sa odlupuju a usadzaju sa v dut. brusnej a tak, co u mnohych zien vyvolava velke bolesti pri menzese a pohl. styku (ja som ziadne nemala), dalej sposobuje cysty a zrasty (ja mam zrasteny jeden vajickovod), je to jedna z indikacii na umele oplodnenie. Okrem ineho casti endometriozy vylucuju latky, ktore poskodzuju aj uz oplodnene vajciko, cim opat stazuju otehotnenie.
Prirodzene pocatie je mozne (prave mame dalsiu tehulku v teme), ci uz po liecbe alebo aj bez, ale do roka po liecbe sa zvykne endometrioza vratit. Najlepsou liecbou stale ostava tehotenstvo. 🙂

sasko25579
autor
19. sep 2009

Baby je tu niekto??????????????

denis19
19. sep 2009

Ahoj Angel, jsem tu já,ale zdrvená 🙂
neco na mne leze, mám zvýšenou teplotu a zapálené hrdlo!!!! 🙂 jsem z toho hotová a upadám dopaniky,kterou se snažím mít pod kontrolou!!!!!! PROČ?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre