Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
23. sep 2009

baby myslim ze plus minus to vychadza cca 1000 Eur

zdeja
23. sep 2009

cukotka- no odobrali mi 6 a v piatok sa ide na vec 😅 o 11 mi vlozia par

kajticko
23. sep 2009

zdeja závidim ti 😉 a potom čo čakáš 14 dni??

cukotka
23. sep 2009

takže od piatka si tehu

zdeja
23. sep 2009

no ano som od piatku ak vsetko bude dobre klapat.....potom este preckat tych 14 dni ....dufam ze zbehnu veeeeelmi rychlo.....ak nepride menzes tak sme na 50 % za vodou

kajka39
23. sep 2009

zdeja- a vraveli ti aj nieco konkretnejsie o kvalite odobratych vajicok? Chceli ti bez problemov dat dve, a akou metodou to budu robit IVF alebo ICSI?
Drzim palceky 🙂 🙂

zdeja
23. sep 2009

doktor moc nehovori ....je taky iny ale verim mu . v nasom pripade je mozne IVF

kajka39
23. sep 2009

zdeja- kam chodis? s nami vraj budu konzultovat kazdu moznost aj postup ak by doslo k zmenam...hmm

zdeja
23. sep 2009

kajka doktor mi povie co bude so mnou robit aj ako to bude prebiehat ale nic okolo toho neobkecava....
chodim do Kosic - SPLN dr.Hredzak

kajka39
23. sep 2009

zdeja- to ja nastupim pripravena a otazkami ho sem-tam bombardujem. Ak to vsak nestihnem hned pri vstupe do ambulancie a prvom nadychu, tak vela sa nestihnem spytat. Doki je taky rychly a pohotovy, ze podavanim jednej ruky ma vita a v zapäti uz aj odchadzam...Medzi tym ma stihne vysetrit, zrekapitulovat cyklus a povedat co mam dalej robit, kedy volat ohladom vysetrenia atd... a uz mi podava ruku na rozlucku 😀 😀 😀
Az von si premietam co vsetko mi povedal a postupne mi to dochadza... 😨

zdeja
23. sep 2009

kajka aj u nas to neako tak prebieha.....ale on povie vopred co je potrebne vediet

kajka39
23. sep 2009

tak to je fajn, velmi ti drzim palceky na //. Idem do sprchy tak sa lucim...
Dobru noc!! 😵 😵 😵

zdeja
23. sep 2009

pekny vecer a krajsie sny 😵

afrika
24. sep 2009

ahojte prepáčte, že som vám tu vtrhla, ale mám jednu otázku...včera som zažala pichať diphereline a pobolieva ma bruško. myslela som, že to začne až pri druhých injekciách. stretli ste sa s tím niekto? mimo to beriem Proveru. ďakujem

romy01
24. sep 2009

ahoj afrika
ja beriem decapeptyl, to je podobne ale podbrusko ma nebolelo - myslim že jeden den - nejaky tretí alebo štvrty den ale to preslo a od nejakeho piateho dna az doteraz mam napätie v prsiach. Ale ani pri tych druhych injekciach necitim bolesti v podbrusku, je to skor citit na vajecnikoch ako sa tam roztahuju tie folikuly.
Pockaj si ci ta to ci ta to cez den prejde a ak nie tak si cinkni do centra

Verka ty si bola dnes na kontrole ze? co mas nové a ako si dopadla?i

denis co porábaš?

afrika
24. sep 2009

romy to čo cítim není ani bolesť ale taký tlak, taká slabulinká bolesť...

romy01
24. sep 2009

afrika ja myslim ze to nic nebude, moze to byt aj z nervozity a stresu. Dala si si injekciu pred vpichom do izby aspon 30 minut predtym? Lebo chladnejsia injekcia ta mohla podraždiť. Ja som si raz pichla tesne po vybrati z chladnicky a to bol zážitok - som pichala na druhy krat

viera6
24. sep 2009

ahojte
je tu niekto?

romy01
24. sep 2009

ahoj vieri ja som tu, tak ako si dnes dopadla?

romy01
24. sep 2009

halo vieri, denis, nenechávajte ma tu samú, prosíííím

afrika
24. sep 2009

romy ale diphereline nemusí byť v chladničke...

romy01
24. sep 2009

aha tak to som nevedela, ja mam vsetkol v chladnicke
a este to nepreslo?

afrika
24. sep 2009

ono to nieje stále. len sem-tam

viera6
24. sep 2009

Ahoj romy,
tak dnes som aj trochu sklamana Krajk.ma síce pochvalil ,ale mam malú cystu.Vraj to nebude vadit ja som malana pravej strane dost vajíčok len boli ešte malé,a na lavej-2-4mm,2-11mm,2-7mm,sliznicu 8mm,a idem na ICSI.
A ako by mi nestačilo včera ,ked som si išla pichat gonal mala som pokazené pero.Tak doktor kázal pichnut si hned ráno 150 jed.Včera mi dalo len 75jed.,pero som reklamovala tak som zvedava ešte sa im to vraj nestalo,no my máme štastie skoro na všetko čo kupujeme reklamujeme.

viera6
24. sep 2009

A kde máme dnes Denis?

afrika
24. sep 2009

vy máte všetky diphereline v chladničke?

romy01
24. sep 2009

vierka to je smola s tym perom, to mi je luto, ale neboj este mas cas n a vypestovanie jajok, mne znizili davky a dost to spomalili a teraz mi znizili zas, tak dufam ze dozreju. Kedy mas ist na kontrolu?

viera6
24. sep 2009

Ahoj Afrika,no ja mam čieš decapeptyl a gonal v cladničke.

viera6
24. sep 2009

romy
neviem presne,zavolajú poobede alebo ja .No doktor spomenul nedelu alebo pondelok tak uvidím o 15.00

viera6
24. sep 2009

romy
ty ideš tuším v nedelu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre