Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cukotka
19. mar 2010

áno, ja mám pocity ako by som mala dostať ms

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cukotka
19. mar 2010

ale neboj, je to tam? koľko emb. máš vložených?

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
majaja75
19. mar 2010

idem kuk telku, pekný večer

kefalinek
20. mar 2010

babenky prosim vas ja zacinam dnes stimulovat a chcem sa spytat ak ste boli na marodke od kedy vas vypisali???

strelka11
20. mar 2010

ahoj kefalinek,vacsinou odporucaju ist na PN od pichania injekcii,ale je to na tebe,ja som isla uz od brania tabletiek Provery,normalne som nabehla ku zenskej doktorke a povedala jej ze potrebujem PN lebo idem na IVF a nebol problem 🙂

strelka11
20. mar 2010

majaja a ty ako pokracujes,kedy budes vediet ako si dopadla,drzim palce 😵 😵 😵

majaja75
20. mar 2010

strelka, ja chodím už do roboty no a hodnoty na 13 deň boli 1141

strelka11
20. mar 2010

majaja krasne hodnoty si mala,takze to vyzera byt vsetko v poriadku a si tehotna,este nemate potvrdne srdiecko vsak?

majaja75
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kajticko
20. mar 2010

ahojte kočky 🙂 toto čo je,???? 😀 no pekne

všetkým prajem krásny dník 😉

viera6
20. mar 2010

ahojte,nejak nám to tu viazne 😒

majaja.....gratulujem 😉 tak ti pekne narástlo hcg 🙂

kajticko.....ako sa darí je už lepšie ,či stále ee 😝

cukotka
20. mar 2010

AHOJTE 🙂, naozaj to tu tuším nejako viazne :(

xxmargaretka
21. mar 2010

ahojte dievcata..
zaujala ma tato tema kedze to caka aj mna,ale nieje v mojich silach precitat 500stran a tak vas chcem poprosit ci by ste mi niektora mohla napisat co vsetko ma caka a neminie..
v utorok sme boli prvy krat v iscare ba..dali nam tam vypisat papiere+manzelovy spravili spermogram a krv mu vzali+mne dr sprvila dajake vysetrenia-odborne nazvy si nepametam a na 7den MS mam prist na hormonalny profil a popritom mi vezmu krv este na dalsie veci..
dr ku ktorej chodim v iscare pracuje aj v medifeme a este tam ked som sa jej pitala co ma caka tak povedala,ze budem brat clostil,pregnyl a hcg atd..a na otazku co ma to bude stat povedala,ze inseminacia 75e a ivf mi hradi poistovna no nespominala zatial ziadnu ziadost...
za odpovede vopred dakujem..

cukotka
21. mar 2010

marqaretka ahoj 🙂 ja tiež chodím do ISCARE v BA, k akej lekárke chodíš? Ja chodím k Dr. Ďurechovej /je veľmi milá/. Nám lekárka vypísala žiadosť hneď na prvej návšteve. Ale je dosť možné, že u Teba najprv spravia vyšetrenia a potom na základe toho či Vám doporučia IUI alebo IVF, tak sa bude podávať žiadosť. Na základe čoho ste išli do centra? Ak budeš chcieť vedieť niečo konkrétne tak sa pýtaj 🙂

silvinka80
21. mar 2010

Ahojte, majaja75 gratulujem tak si to úspešne zvládla 🙂 Ja idem 23.3. prvýkrát do ISCARE tak som strašne zvedavá...inak zbavila som sa toho hlúpeho nicku demizon čo vymyslel môj manžel...

cukotka
21. mar 2010

silvinka, ahoj. Demion bol fajn 🙂 komu idete do ISCARU?

majaja75
21. mar 2010

silvinka....ahoj a držím ti palce, určite to teraz vyjde...

xxmargaretka
21. mar 2010

ahoj cukotka..
pravdupovediac mam s toho hokej v hlave a ani len netusim co by som sa mala pitat..
ja chodim k dr Harbulakovej..
do iscare sme sli na jej odporucanie kedze clostil uz nepomohol(annu mam s clostilom)..mi povedala,ze tam mi moze spravit vysetrenia a aj predpisat take lieky ktore v medifeme nesmie..
a mas pravdu s tymi vysledkami,ze na zaklade nich sa bude rozhodovat,ze co dalej len mna v utorok strasne domotali bo som dostala karticku od pani Smolkovej-je koordinator IVF cyklov a mi aj vravela,ze ked chcem tak mozem ist za embriologom
gitka

zuzanames
21. mar 2010

Ahojte, neviete mi povedať koľký deň po transfere je možné zistiť Hcg v moči, a aké sú hodnoty?

cukotka
21. mar 2010

marqaretka, ja som celkom tej tvojej odpovedi nepochopila 😒 čo to je annu mam s clostilom? a k lekárovi do centra chodíš k akému? Ja ani neviem, že v ISCARE je koordinatok IVF cyklov.

cukotka
21. mar 2010

zuzanames, ahoj tak s tým HCG to asi nie je také jednoduché a je to individuálne. Ty si absolvovala IVF alebo IUI, alebo prirodzene? Inak tu na MK je aj téma o HCG, ale neviem ako presne sa volá.

xxmargaretka
21. mar 2010

chcela som povedat,ze raz sa mi uz podarilo otehotniet no bolo to pri uzivani clostilu no k druhemu tehotenstvu mi uz nedopomohol a aj preto mi bolo odporene navstevit car..
v centre chodim k lekarke harbulakovej..
no vidis ty ani nevies hlavne,ze ti dali ziadost do poistovne a za mnou hned v prvy den bola pani co sa tym zaobera,ze ked mam na nu nejake otazky nech jej kludne zavolam a o ziadosti ani slovko..

cisielko
21. mar 2010

Ahojte

Luko..je mi to ľúto ☹

wodanka
21. mar 2010

ahoj cisielko... co mas nove? kedy idete na testy?

luko, aj mna to mrzi.. ale drzim palce aby to s mrazacikmi vyslo 😉

cisielko
21. mar 2010

Wodanka..ahoj, nič nieje nového...30.03. máme ísť na konzultáciu do Helíku a tam by sa malo začať všetko riešiť..a čo ty, ako pokračuješ?

wodanka
21. mar 2010

my sme boli tento týždeň na genetických testoch, ale o výsledky si máme volať až o dva mesiace, takže dovtedy sa nebude diať asi nič...
kedy by ste chceli ísť do toho znova? už ste zmenili názor, že až po lete?

cisielko
21. mar 2010

Dva mesiace? no to je dosť ale aspoň si oddýchnete od toho všetkého 😉 nie, zatial určite až leto jeseň, nechcem síť do totho skôr aj preto rozmýšlam, že zruším konzultáciu a preobjednám sa naneskôr 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre