Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sasko25579
autor
10. sep 2009

CUKOTKA
UZ KASLI NA TO, to je jedno teraz su prvorade testy.potom uvidime.

denis19
10. sep 2009

Ano a rande v PK na vinobraní a holčičí drbárnička!!!! 😀

romy01
10. sep 2009

denis mne na ziadost nepisali o aky typ IVF pojde - ci len IVF alebo IVF-ISCI alebo TM a pod - ono to asi ta poistovna nepotrebuje, lebo oni preplacaju len IVF, to ostatne si kazda hradime

sasko25579
autor
10. sep 2009

CUJKOTKA a KAJTICKO
nie ze sa teraz uzavriete a budete smutne.to vam nepomoze.a bezabudnite, sme tu jedna pre druhu a ked ma jedna problem mame ho vsetky, ked sa jednej nieco vydari terśime sa tiez vsetky. 😀
zacinam nejako divne pisat.jedn z avsetkych vsetci za jedneho.ale neviem odkial to mam..... 😕

sasko25579
autor
10. sep 2009

DENIS
vsajk so mnou uplne suhlasis????????????????? 😀

cukotka
10. sep 2009

no nejako to musím vydržať, inak chcem sa spýtať nemáte skúsenosti s tou peruánskou liečivou bylinou MACA?

sasko25579
autor
10. sep 2009

CUKOTKA
nepocula som o takej byline

denis19
10. sep 2009

JASAN KAŠPÁRKu souhlasím a máš pravdu!!!!!
Romy, mne na žádost psali i typ injekcí a léku.

romy01
10. sep 2009

cukotka, ja som kdesi citala - baby to na niektorej teme spominali ale neviem ci to funguje.

denis19
10. sep 2009

Cukotka, jediné s čím mám ykušenost jsou peruánské barevné kalhoty 😀

kajticko
10. sep 2009

šaško dík. deni dá sa bez vajíčkovodov ,ale len umelo. povedal že radšej vajíčkovody von ako tieto poškodené lebo môžu robiť problém ked sa bude cchcieť embrio uchytiť. 😒

sasko25579
autor
10. sep 2009

ROMY
mne tiez na ziadost pisali typ liekov a tiez mnozstvo a aj davkovaie. ved odtial viem ze toen prvy liek myslim Merional sa vola mam brat 3ampulky denne.

denis19
10. sep 2009

Tak vidíš Kajtičko, tak to není tak hrozné!!!!! Budeš íveefkovat a za chvillku budeme hledat kočárky a jsména.
Hlavy vzhuru holky!!!

JO a premýšleli jste nad tím, že kolik si dáte trasferovat embryí??????

sasko25579
autor
10. sep 2009

KAJTICKO
TAKZE KED UROBIA SPERMIOGRAM tak skusia IVF?

sasko25579
autor
10. sep 2009

DENIs
ten pocet embryi urcuje predsa lekar nie?

romy01
10. sep 2009

baby ja sa normalne neviem dockat, ked si budem nakupovat vybavicku, kocik a vsetky tie vonave vecicky - to budú najkrajsie nákupy v zivote - a budu trvat 9 mesiacov 😀 😀 😀

denis19
10. sep 2009

Romy, jen nezapomen, že to malinké strašne rychle roste,tak aby jsi toho nemela moc v jedné velikosti 😀

Ne,počet embryí si určuješ Ty,pokud je zodpovidající jejich kvalita po kultivaci, pokud si rekneš, že chceš dve, tak Ti musí dát dve a naopak, pokud oni reknou ,že dve pro jistotu a Ty s tím nebudeš souhlasit, tak Ti musí dát jen jedno.

sasko25579
autor
10. sep 2009

DENIS
to som nevedela.

kajticko
10. sep 2009

áno ked pojdeme na spermiogram ja pojdem na krv tak za dva týždne. potom vypišu žiadosť a normálne pokračujem ako vy. vyskúša 2x umelé a ked nezaberie tak vajíčkovody von ☹

romy už by to tu mohlo byť tie nákupy 😎 😎 dúfam ,že v čase vianočných sviatkov nebudeme depkovať ,ale riešiť krajšie veci 😉

sasko25579
autor
10. sep 2009

BABY
nehnevajte sa ale dnes som nejaka divna.unavena idem off, majte sa krasne a zajtra vecer sa tu ,,vidime,,......... 😀 😀 😀

sasko25579
autor
10. sep 2009

KAJTICKO
neboj vsetko bude ok, len ti to bude trosku dlhsie trvat mozno. a kedze ja mam mz ako mam , tak ma este aj dobehnes.................. 😅

cukotka
10. sep 2009

ahoj angelika

kajticko
10. sep 2009

angelika dík a dobrú 🙂

denis19
10. sep 2009

Šaško, s cyklem to nemá nic společného , tak klid a na vánoce v BA v šopinku na nákupy!!!!! Jako vaniček, plíneček a tak 😀
Také preji dobrou noc a zítra ahoj.

romy01
10. sep 2009

dobru noc sasko

aj ja uz idem, babenky zatial papa , uvidime sa zajtra 🙂

kajticko
10. sep 2009

tak ideme hajať pekný večer pa 🙂 🙂

cukotka
10. sep 2009

dobrú noc dievčatá

guginenka
10. sep 2009

ahojte, ja som sa vas vobec nezlakla. len na nete len vecer. ked dojdem z roboty. co by som vas o sebe povedala. uz nieco vyse roka sa snazime o babo a stale nic. boli sme na vysetreni a bolo nam odporucene ivf. takze tato tema je pre mna akurat. sprava, ze nemozeme mat dieta prirodzenou cestou nas zarazilo ale neprekvapilo. aj sme to cakali. ale sme si povedali, ze vsetko zle je na nieco dobre. neskutocne nas to spojilo. a viete aku to ma vyhodu. ze uz mozeme sexovat kedy kolvek -nie ze by sme pred tym nemohli- ale nemusim sa stresovat ci to vyslo a ci nie. a v case krizy to prislo vhod, setrime na tehotenskych testoch 🙂 uzasne...

sisi30
10. sep 2009

ahoj guginenka my sme na tom podobne s manželom.povedali nám v Iscare tiež IVF mž má zlý spmg ale bolo to pre nás dosť ťažké to počuť.už sa snažím z toho spamätať ale mám pocit že manžel nie je stým tak celkom vyrovnaný 😖

guginenka
10. sep 2009

SISI
to ma mrzi, ze to manzel tak berie. ale to zvladne. musime verit. nic ine nam nezostava. aj moj manzel mal zly spmg. ale kvoli jeho zdravotnym problemom sme to cakali. zmierila som sa s tym. kupil si nove auto,tak na to nemysli 🙂 a teraz vas co caka sisi?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre