Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
15. sep 2009

aj ti trošku závidim. ja som celú energiu vynaložila cez víkend.aale posnažím sa niečo porobiť.žehliť ba som mala 😠 si šikulka 😉 😉 no a ako ste sa dohodli na to vinobranie??

kajticko
15. sep 2009

ahoj romy tuším sa pomaličky prebúdzame všetky 😀 😀 😀

romy01
15. sep 2009

veru tak, to je výstižné to len denis frčí ako na drogách 😀 😀 😀 teda ja som akurát stihla sa najesť a vypiť kávu - no a bola som v sámoške kúpiť droždie 😀

kajticko
15. sep 2009

droždie?, a ideš aj ty piecť??? asi musím aj ja niečo upiecť. 😉 ja inak radšej varím ako pečiem 🙂

denis19
15. sep 2009

Já ráda i peču i varím,ale neovládám kynuté testo, tak droždí by mi bylo na nic 🙂
Ahoj Romy!!!!!

kajticko
15. sep 2009

ja mám mamu cukrárku a preto nemusím moc sladke a ani ho piecť 😉 radšej mam mäso 😀 😀

denis19
15. sep 2009

Tak masko, toverím, že u maminky cukrárky není radno slakého......jaká jsi krevní skupina????? Nulka?

kajticko
15. sep 2009

B Rh + 🙂 🙂 prečo???

sisi30
15. sep 2009

ahojte,

tak ja idem na barák upratať... malujeme...včera nám došparovali kúpelku tak idem umývať 😀

majte pekný dník

denis s tvojej energie by si nám mohla poslať aspoň trochu. 😉

romy01
15. sep 2009

ja idem robiť pizzu 😀

kajticko
15. sep 2009

ja som včera varila sviečkovú tak dnes nevarím 🙂 čakam cukotku príde ku mne na kávičku 😉

denis19
15. sep 2009

Ok SISI posílám Ti ji expresne , do Tomášova,???

kajticko
15. sep 2009

sisi čítala som si že 2 -3 den ideš na krv a vychádza Ti to na víkend. ja čakám tiež na ms a mám isť na krv 4 den cyklu. inak tiež som v Iscare myslím,že aj ty. chodím k dr.Maršíkovi.

denis19
15. sep 2009

Romy, pizza, Kajtičko kafíčko s Cukotkou a já tu úplne sám s pračkou a notebookem???? Ne, snaf mi zustane verná Romy a prohodí se mnou pár slov.
Nevím co to dnes je,ale té energie mám skutečne hodne!!! Jestli to je kombinace cyklu s tema všema hormonama a mesíc pricházející do fáze novu, nevím.....

kajticko
15. sep 2009

Deni ved prídi aj ty 🙂 🙂 ja ne´mám s tým probléém 😉

denis19
15. sep 2009

já taky nej je to kapánek od ruky,škoda......ale nekdy určite!

kajticko
15. sep 2009

no to sa teším, ale neodpovedala si mi ako to bude na to vinobranie. prrídeš,,?? ALEBO IDEš K LEKáRKE??

denis19
15. sep 2009

podle všeho mám termín na kontrolu,ale je to v sedm ráno, tak bych možná ješte stihla i vinobraní, musím se dohodnout s manželem....ale chtela bych, jako na vinobraní za vámi

sisi30
15. sep 2009

kajticko, ja chodím k dr.Tazberíkovej do Iscaru no bola som u nej len 1krát na prvej konzultácii.

myslíš,že môžem zmeniť doktorku?

tak ja už naozaj idem makať... 😝

kajticko
15. sep 2009

no to dúfam,ja do tretej robím a potom by sme mohli 😉

denis19
15. sep 2009

KAJTICKO
no to dúfam jako patrilo mne?????
Tak by to možná i šlo, jen nevím jak jsou na tom ostatní a kdo plánuje dorazit????

andrejusa
15. sep 2009

ahojte, chcela by som sa opýtať... mojej kamoške pred dvoma rokmi vzali obidva váječníky aj s vajcovodmi a s jedného váječníka jej nechali len malý kúsok. Ona nemá prístup k netu, takže sa pýtam za ňu.
Prirodzenou cestou to asi nepôjde, ale umelým oplodnením...? neviete, či tým pádom musia byť darované aj vajíčka, alebo sam môžu tvoriť aj v tom kúsku váječníka, keď nemá vajcovody?

romy01
15. sep 2009

denis to vieš moja že ti ostanem verná 😀 a pokecáme.

andrejuša to je ťažko povedať, myslím, že by mala ísť tvoja kamarátka rovno do centra, ale ak nemá vajcovody, tak prirodzene to nepôjde. No možno keď jej nechali kúsok vaječníka, tak asi aby mohla mať dieťa, inak by jej ho podľa mňa vzali úplne.

denis19
15. sep 2009

ANDREJUSA
myslím si to samé co Romy,nejaký význam ten kousek musí mít a myslím, že by dokázal i produkovat vajíčka.....,ale jedine IVF to je jasné!!!
Držím palec. A tobe blahopreji.

romy01
15. sep 2009

denis začínam mať nervy z ms, ty si to dostala kedy? ráno či večer ? Som asi blázon, že sa neviem dočkať

kajticko
15. sep 2009

sisi aj ja som bola prvý krát.neviem ako to je ? či tam môžeš zmeniť lekára.

Deni jasné ,že Tebe 🙂

andrejusa

ja ti viem len tolko povedať mne povedal lekár,že by mi mali isť vajcovody von povedal ,že skor otehotniem pri umelom oplodnení ak budu vonku ako ked tam ostanu take poškodene. ,ale s vaječníkmi neviem ako to je podla mna tam ešte nejaku funkciu splnia. určite by nemala na nič čakať a ísť do centra.prirodzene to nepojde si myslím 😒

denis19
15. sep 2009

ROmy,
já to dostala v nedeli v podvečer, takže na poslední chvillku, také mne to znervoznovalo,ale cílene jsem pila tonic a červené víno, v normálním množství.

andrejusa
15. sep 2009

ďakujem za gratuláciu (to bolo prirodzene) a aj za rady, určite ju poteším, lebo už je z toho veľmi smutná. Ona si myslí, že bez vajcovodov sa vajíčka tvoriť nemôžu, ale logiku to má, že by jej ho tam nenechávali, keby to nebolo na niečo dobré... takže diky moc. A ozaj, aké centrum máte na mysli? lebo ona chodí do nejakého, ale to je tušim len jej gynekolog čo ju operoval...

romy01
15. sep 2009

aha, no ja som si tiež včera dala pohárik červeného ale nič. Cítim, že je to na spadnutie tak len teraz dúfať, že to do rána pride.
denis co dnes varíš?

kajticko
15. sep 2009

inak Deni pozor na to červené víno počula som že z toho sa dá potratiť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre