Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
25. nov 2009

afrika, tak to jsi jich mela skutečne hodne!!!!
jedné známé ted také stopli ,ale tak jinak, udelali ji opu v pulce procesu a vajíčká dozrávají v inkubátoru....

minka051
25. nov 2009

císlieklo ano ideme si pre darované vajíčko spermie budú naše. Tak sa pomaličky pripravujem. Už som velmi zvedavá čo všetko mi v utorok ked tam prídeme povedia. Máme tam byť o 9:30.

denis19
25. nov 2009

minka, to jsem zvedavá s tebou!!!

afrika
25. nov 2009

denis v heliose jej to tak stopli?

afrika
25. nov 2009

denis ale len asi 2 boli 10mm, asi 4 boli 7mm a ostatné boli prťusky.

minka051
25. nov 2009

denis neboj ja hned ako prídeme domov tak napíšem..

cisielko
25. nov 2009

Denis...bodaj by si mala pravdu, že super správy..a kde si bola včera, mi to asi ušlo 😖 a to sa dá v polke cyklu urobiť OPU?

Minka..pamätám si, že si písala, že čakacia doba aj 2 roky..bože to je naozaj suepr..teším sa stebou a prajem ti to z celého srdca aby vám to vyšlo 😀

Afrika...snaž sa nepanikáriť ako ja..uvidíš ako čo, ak sa budeš tresovať bude to ešte horšie...skús trošku pozitívne mylsieť..síce ja mám čo hovosňriť ale ja nato nemylsím vôbec 😉

sobcek
25. nov 2009

cisielko dakujem 😉 Nechame sa vsetci prekvapit 😀 dufajme, ze prijemne...

minka051
25. nov 2009

cisielko ano 2 roky na slovensku ale v Brne v Repromeda je to ozaj rýchlo .. ani som to tak rýchlo nečakala, že len čo im napíšem a dám údaje hned odpíšu že darkyňu pre mňa majú..

cisielko
25. nov 2009

Minka..tak to je naozaj super..páni, som fakt rada, že ste takto postúpli..kedy bude vklad?

Sobček...treba veriť, bez toho to proste nejde..ak neveríš tak to môžeš celé zabaliť 😒

afrika
25. nov 2009

baby veď ja som stále na záchode a čúram 😀 . čo vypijem, to hneď vyčúram. dnes už pijem 3 liter a to som vstávala o 8,30

romy01
25. nov 2009

ahojte, bola som u dokiny aby mi predpisala dalsi utros a duphaston. A zastavila som sa v jednom miminkovskom obchode a neodolala som - zachvilu hodim foto do albumu. Inak sa mi tam pacili postielky - boli z tvrdeho dreva - dub a krasne farebne variacie a stali len okolo 64Eur - normalne uvazujem ze mozno nebude treba ist kvoli postielke do polska 😀 Len tie vankusiky na tie mreze mi pripadaju drahe - cely set = perinka, vankusik a tri tie vankusove ochrany stoja 32 eur - to mi pripadalo drahe

afrika
25. nov 2009

baby poraďte čo mám urobiť s kuracích stehien. zatiaľ sa pečú...viem o rizote, paprikáši a ďalej nič.

sobcek
25. nov 2009

A este teoreticka otazka. vy si nieco pichate aj same??????? Lebo som to citala a som zhrozena... 😒 Neviem si predstavit, ako by som dala do ruky injekciu mojmu staremu a vystavila sa napospas osudu a traslavym rukam.. 😝

afrika
25. nov 2009

pichám si dve injekcie denne sama.

sobcek
25. nov 2009

afrika ja som prave dovarila kuracie stehienka pre moje čivavčatá 😀

Sama ☹ ?

afrika
25. nov 2009

pre koho 😕 ? a pre teba a muža čo varíš?

afrika
25. nov 2009

sobcek ty si teraz na pn?

cisielko
25. nov 2009

Sobček..áno, pipcháme si samé do bruška...bohužial toto neminie ani teba ak pújdeš na IVF..neboj, zvládneš..keď to ja zvládam tak už to dokáže každý 😀

Afrika..bože to koľko piješ, ja som len na 2 litry..sa ani nedivím, že si satále na WC 😝

Romy..ja som zvedavá, hoď to pekne do labumíku..sa teším čo si kúpila 😀

sobcek
25. nov 2009

afrika - ja som prave zbastila polovicu pizze, ktora nam zostala po vcerajsej veceri 😅 A stary sa snad napapa v praci. Mame doma ošmahnute kuracie prsicka s hraskom, kukurickou a hribikmi a ryzu.

mam dve čivavky a momentalne bojkotuju granulky, tak im kazdy den varime... 😎

romy01
25. nov 2009

sobcek ja som si pichala sama- tiez dve denne. Neboj sa toho su to tenke diabeticke ihly a ani som ich skoro necitila - len zo dva krat som asi natrafila na nejaky nerv ci co a neslo to bohvieako, ale mmm by som sa nedovolila injekcie ani dotknut - na to som privelky strachopud.

afrika mne sexik vyslovene zakazali az na poslednej kontrole co bola sobota a OPU som mala v stredu, no ja som to doma zarazila trochu skor, lebo ma boleli pri tom vajecniky.

afrika
25. nov 2009

ja pijem cca 6l denne+bielkoviny papam

sobcek
25. nov 2009

afrika - ja som na PN, lebo mi vyberali krcne mandle 😖

romy01
25. nov 2009

afrika a nie je to 6 litrov prilis? Kolko vazis? 90kg? neblazni.

sobcek
25. nov 2009

romy01, cisielko - 😖 zase nejaka nova skusenost....

afrika
25. nov 2009

mne kázali romy. mám pco a musím. v pondelok mi to povedali keď mi volali. a mám len 50kg 😀

romy01
25. nov 2009

no ja viem ze pri pco sa musi vela pit, no 6 mi pripada vela. Už si sa presťahovala na wc? 😀 😀 😀 Ale ak ti tolko kazali, tak len pekne pi.

cisielko
25. nov 2009

Afrika..ja som tiež pila oklo 6L ale baby ma tu stopli, že je to veľa..ale ak ti to kázal doki tak hádam vie čo robí 🙂
Sobček, hej nová skúsenosť ale keby sa dalo tak by som ju radšej obišla..ja zatial pichm jednu a dnes sa uvidí či prubudne aj druhá 😲

Romy..už je fotečka v albume?

romy01
25. nov 2009

uz je fotecka v albume

cisielko
25. nov 2009

Romy..videla som, videláááááááááááááá...sú krásne tie plienočky..takže tvoje prvé pre miminko?ešte nemáš nič okrem toho?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre