Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
5. dec 2009

Kupsi..tak mužík v práci...tak posteilak už domka aj kočík, teším sa na foto 🙂

Viktoria..oki teším sa na tebe azjtra, hádam sa nájdeme 😝 😀

Wodanka..tak ty už tehu pásy obzeráš? ja si ani neviem predstraviť ako by som to použila 😕

Vierka..už je lešpie?

No ja dám balíček až zajtra..ale ja som dostala ten môj už dnes...aby sa nepkazilo ovocie..lebo ja vždy ovocie a pistácie, vaic mi netreba...no a tak mi ho nachystal krásne do chodby ku botičkám a ja okolo necho chodila dve hodiny a vôbec som si ho nevšimla 🤐tak sestra to už nevydržala s nervami tak naschval zapálila v chodbe svetlo a posalla ma ho vypnúť ale ja som si ho aj tak nevšimla..tak sa začali rehotať a môj mužo už len dodal,že to serie xixi tak potom som začala hladať..no čo už keď som slepá 🙂

afrika
5. dec 2009

babuľky strašne sa bojím čo mi zajtra povedia v telefone o bambuliatkach. držkajte im pršteky prosím 😔 😵 .

soni1
5. dec 2009

Ahojte baby, mňa čaká v pondelok krvička a v utorok výsledky. Tak uvidíme...

majka21
5. dec 2009

Ahojte kočky.
Už mám schválenú žiadosŤ, len žial v iscare cez sviatky nepracujú tak ideme do toho len v januári. V stredu idem do caru, tak možno budem potom múdrejšia.

sobcek
5. dec 2009

Ahojte. Vcera konecne dorazila mrcha. 🙂 Ale taaaa boleeeest ☹ V piatok budeme mudrejsi, pojdeme docentra, odkonzultujeme a snad sa to pohne vpred.

romy na ten rontgen nepojdem, v piatok mi povedia, co po mne chcu a tiez pochybujem, ze by im akurat na tomto vysledku zalezalo. K dokimu do piatku nepojdem, aj tak vo svojej karte nemam nic svetoborneho, co by museli hned na prvej navsteve v centre ziadat. A ked sa mi tam zapaci, tak u nich mozno zostanem aj ako normalna pacientka. 😉

Baby dakujem. 😀

sobcek
5. dec 2009

majka21 blahozelam a zavidim 😀 😀 😀 Ako dlho ci cakla na schvalenie? Plnych 30 dni?

majka21
6. dec 2009

Ahoj sobcek. 2.11 sa posiela žiadosť, 25.11 bola potvrdená a ku mne došla doporučene 2.12. Ja mám spoločnú poistovnu.

kuspitka
6. dec 2009

Ahoje dievcata.
pekne ranko vam prajem.
tak vcera vecer som uz myslela,ze idem rodit,ale nesla som .
obcas uz mam poriadne bolesti.
idem upratovat ,keby nahodov som isla rodit 😅

kajticko
6. dec 2009

ahojte babulky jasne ,že som si urobila test je negatívny. aj dr mi bral krv na HCG a negat. to bolo v pondelok. v stredu mám isť na krv ,lebo stále nemám ms ☹ ,a že ked bude aj teraz negat tak musí patrať kde mám ms., aj dnes som si robila test vaječníky ma stále bolia a prsia a nič zas negat. 😠 už som s tým vyrovnana ,že idem v januári ,len sa jednej veci bojím ,aby som nemala mimomaternicové. idem aj na sono asi vo štvrtok tak som zvedavá.

všetkým prajem veľa štastíčka 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cisielko
6. dec 2009

Ahojte 🙂

Kajtičko..to je teda divné..tak sa držkaj a daj nám vedieť..hádam to nebude mimomatrenicové 😒

Afrika..no ako, ako s majú bublinky????????????

Kuspi..tak už si chcela ísť a stále nič..asi si ešte budeš musieť počakť 😉

Majka..tak gratulujem a žeám veľa šťsatia 🙂

Soni..držsa na krvičke 😉

Sobček..takže mrcha prila tak už vydržať do piatku 🙂

No my sme už domka..a ako..no ani sama neviem 😖 folikulov je už menej, neviem kde sa podeli..najhoršie je ale, že mám upchatý pravý vajíčkovod ☹ čo znišuje šancu..ak sa mi sám neodpchá(je tu tá možnosť) tak mi to spraví doki pri punkcii a potom bohužial mi ho budú musieť odstrániť ☹ manželov test vyšiel úplne zle..morto vyšlo na 0%, mali mse ešte nedávno aspoň 1% už nemáme ani to takže nás čaká ICSI a pohovor s embryologičkou..keď to všetko na nás vysypala tak som odchádzla s depkou, že nám sa to asi nikdy nepodarí 😠 punckcia je v stredu a vklad pondelok, utorok o týždeň...tak asi tak ;) ale bojujeme, nevzdávame sa 😉 Kati ide somňou, punkciu máme spolu a Viktoria ide asi až v piatok 😉

kuspitka
6. dec 2009

cisielko skus este nestracat nadej .este vsetko moze dopadnut dobre.
tak stredu ides na odber budem drzat palce.

kajticko
6. dec 2009

cisielko dakujem prajem Ti ,aby sa Vám to už nekomplikovalo ked ste už pomaličky vo finále držím palčeky 😉 aj mne dr povedal ,že ked sa nepodarí iVf tak vajcovody von obi dva mám upchaté 😠

cisielko
6. dec 2009

ďakujem dievčatá...nádej ma síce trošku opustila ale bojujem..sa nevzdám len tak...budem veriť až do konca aj ked občas nato treba strašne veľa síl aby sa človek prewkonal...zaktra pichám včer Pregnyl a potom už budem ležkať...len rozmýšlam či sa dať na PN alebo zobraž DV..bolo vám nejako zle po punkcii, že by som musela byť dlho doma?

Kajtočko..ty máš upachté obidva vajíčkovody?

kajticko
6. dec 2009

áno v juli mi robili laparoskopiiu a zistili ,že je to beznádejne.a inka ja som PN od 1.12 a ani do roboty neplánajem isť ani by som sa nevedela sustrediť na robotu . ked mi budu robiť IVF v januari budem až do januara doma.

kuspitka myslím na teba stále už to máš za pár 😉 😉

kuspitka
6. dec 2009

kajticko dakujem moja.
uz mam bolesti ,ako keby som mala citila uz dole.
stale mam pocit,ze mi odteka plodova voda

kajticko
6. dec 2009

juuuuuuuuuj teším sa s tebou. no myslím ,že to máš už pekne zrátane. mám kamáratku čo každy den voláme tiež už čaka na to a chuda už nevie ako spať myslím,že aj ty si na tom tak ,že?? už čakáš kedy to bude vonku. 😉

cisielko
6. dec 2009

Kajtičko..tak to ma mrzí...budem ti držať palce aby IVF bolo úsešné a ty si sa už nemuslea trápiť..no ja to ešte zvážim ale asi sa dám na PN..neviete či ma môže vypísať aj môj obvodný lekár?

Kupis..teda, tak to ťa budeme každý deň vyzerať či ste ešte 2v1..držím ti palce aby bolo všetko v poriadku 🙂

majka21
6. dec 2009

Cisielko, moc...moc ti držím palce a budem myslieť na teba. 😉
Kuspitka prajem vela šťastíčka a nech ťa už netrápi, nech ti už robí radosŤ, ale trocha ešte budeš musieť vydržaŤ. Maličká sa ti má narodiť presne v deň, keď ja mám narodky. Moc ti držím palčeky a teším sa spolu s tebou. 🙂

kuspitka
6. dec 2009

kajticko ja viem spat len chodim vela na wc.

majka ved sa nanu uz tesime velmi.

cisilelko tvoj gynekolog ta moze vypisat

majka21
6. dec 2009

Za držanie palčekov vám ďakujem, v našom prípade to asi budeme potrebovať.

sobcek
6. dec 2009

kajticko mimomaternicove to nebude, uz by si mala zvysene HCG.

cisielko konecne dorazila, tesim, tesim na piatok.. 😀

majka21 tak viac menej dodrzali lehotu nachlp presne 😉 Ja mam zatial Apollo, ale od januara uz Vseobecnu, pytala som sa v centre, ze ako to bude s tou poistovnou, kedze ju menim, tak vraveli, ze to uz zariadia oni a nevidia v tom problem, ale pre istotu sa este poinformujem teraz v piatok, ze ked sa poda ziadost este v decembri, ktora poistovna mi ju v januari schvali...

majka21
6. dec 2009

sobcek, tak ti držím palce. Ja som sa už nevedela dočkať. Keby to tak dlho netrvalo, mohla som to stihnúť aj z novembrovej mrchy, ale takto musím ďalej čakať do januára.

kuspitka
6. dec 2009

sobcek ja viem tak,ze ked menis poistovnu tak musis cakat polroka.
vseobecnu mam aj ja a mala som ziadost schvalenu za 3tyzne

sobcek
6. dec 2009

kuspitka preboha, preco cakat pol roka? My sme menili poistovnu hlavne preto, lebo maja lekarka s nimi rozviazala zmluvu a vo vsetkych centrach bol na nete oznam, ze maju zmluvy so vsetkymi poistovnami okrem Vseobecnej len do konca tohto roku. Tak nakoniec to este bude naskodu... ☹ ☹ ☹ ach jaj...

majka21 jaj, ja terraz kalkulujem v hlave, ze kedy ma prist dalsia a ci bude lepsie, ked bude meskat, alebo ked pride skor a to mi neskoncila este tato.. 😉 To uz sme dobre zdegenerovane... 😀

kuspitka
6. dec 2009

sobcek janeviem moja.skus si to zistit.
nechcem ta vyplasit.
viem,ze kamoska ked menila musela cakat asi 3mesiace neviem presne.
skus si to naozaj zistit

sobcek
6. dec 2009

kuspitka v piatok sa ich na to popytam, ze ako to chodi po tejto stranke. Dakujem za tip na preverenie 😀

majka21
6. dec 2009

Sobcek, aj ja už len rátam spredu, zozadu, lebo ani neviem kolkodňový cyklus mám rátať. Mávala som 28, a teraz v poslednom čase mávam 25,26-dňový. Tak neviem. Už by som to najradšej mala za sebou.

figurka.m
6. dec 2009

ahojte dievocky 😀 tak moja mrchana prisla vcera, takze asi toho 20.12. zacinam s proverou, zajtra budem volat s koordinatorkou tak to upresni 🙂
pozdravujem vsetky, sa tu nejak osadenstvo rozrastlo, drzim vsetkym palceky 😉

romy01
6. dec 2009

ahojte babenky

ako ste vikendovali?
kuspitka- ono to vypada, zeto moze prist doslova kedykolvek, tak sa drzkaj.

afrika - ty si sa neozvala - dufam ze je vsetko OK. Ozvi sa

sobcek - dobre si sa rozhodla, len pekne pockaj na ten pohovor v centre a tam ta uz ukočíruju.

baby vsetkym snazilkam posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

maryah
6. dec 2009

ahojte baby, mozem sa k vam pridat? aj my zaciname od zaciatku a po novom roku nas caka IVF-ICSI...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre