Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

guginenka
11. sep 2009

akzuzs,
dakujeme ti za tvoju pomoc. predpokladam, ze sme tu take, ktore sa aj modlime a prosime. ale poviem ti, ze sme tu pripady, ktore sa snazime uz dlhsie ako je rok a aj viac ako su tri roky. ja sa s manzelom snazim sice len rok ale poznam, kt. sa snazia aj dlhsie. a napriklad ja a moj manzel - nam uz ani modlidby nepomozu. a sme veriaci. jednoducho zdravotny stav to nedovoli. v mojom pripade je adopcia na poslednom mieste. vies, chcem mat svoje dieta, viem, ze cirkev to berie ako ,,hru,, s embriamy-ludskym zivotom, ale chcem zazit pocit ked sa to dietatko v mojom bruchu prvy krat pohne, ked ho uvidim na ultrazvuku. CHCEME jednoducho zazit pocit cakanie 9mesiacov. myslis si, ze chceme s manzelom nieco zle?

romy01
11. sep 2009

ahoj denis, nemusíš, nakoniec s nami ide aj kamos takk tych dvoch niekde necham, nech si pokukaju tie panske veci a my si dame stretko - ak budes OK. Predbezne to vypada ze vyrazame okolo 9 tej tak by sme sa na chvilku stretli povedzme okolo 11 tej?

cukotka
11. sep 2009

ahojte

cukotka
11. sep 2009

sisi 30 my budeme na tom asi rovnako, vy ste boli u dr. durechovej? my ideme tiež na genetické testy, cystická fibróza

sasko25579
autor
12. sep 2009

Caute BABY
zelam pekne ranko a este krajsi dnik.Práve idem na chatu tak sa ,,uvidime,, az v utorok vecer,.nerada sa opakujem ale

DENIS drzim na pondelok vsetky palceky a

KAJTICKO dufam, ze ta oslava muzovej 30ky dnes dopadne na jedńotku.majte sa....... 😀

denis19
12. sep 2009

Šaško, co tu deláš????? Nemáš být na chalupe? Prejí krásný den všem!!!!

cukotka
12. sep 2009

Dobréééé ráááááááánko 😉

sisi30
12. sep 2009

Ahoj cukotka,ja som bola u dr.Tazberíkovej ale počula som že dr.Durechová je ešte lepšia.a nevieš koľko sa čaká na výsledky z genetických testov, lebo som počula že až 2 mesiace.včera som bola off bola som u kamošky je v 7.mesiaci 😉 😉 pekný weekend všetkým prajem 😝 😀

tacol
12. sep 2009

ahojte, som tu nova a neviem presne ako to tu chodi.

sisi30
12. sep 2009

vitaj tacol a ako si na tom ty? plánujete tiež IVF?

sofia2008
12. sep 2009

ahojte, ja som tu vlastne tiez nova, sice som pisala na zaciatku temy, ale nejako som potom nestihala..a vy ste tu uz tolko toho stihli napisat...mna caka ivf v oktobri...teda dufam 🙂

gubik
12. sep 2009

Ahojte dievčatá, som tu tiež nová, cítim sa trochu stratená vo všetkom , čo ma čaká, tak by som sa chcela pridať ku vám. Ja mám 29 rokov, čaká ma 1.IVF, ale "vďaka" mojej užasnej poisťovni až budúci rok

gubik
12. sep 2009

Sofia, normálne ti závidím ten október. Je to vaše prvé IVF? Zistili, v čom je váš problém?

sisi30
12. sep 2009

sofia a kam ideš na IVF ?

sofia2008
12. sep 2009

do Gyncare v KE

sisi30
12. sep 2009

tak to ti držím palce aby ti to v októbri vyšlo sofia 🙂 🙂 🙂 bola si aj na genetických testoch?

denis19
12. sep 2009

Ahoj holky, jak se vede???? Já mám za sebou skvelý den. Setkala jsem se s ROMY a si predstavte , že je z masa a kostí jako já!!!!!Bylo to super!!!!!

ŠAŠKO

jsi na chalupe?????

Vítám holky nováčky a preji zdar, mne čeká první IVF na prelomu mesíce a sjem nažhavená a plná optimismu!!!

GUBIK

v čem máš problém s pojišťovnou?

romy01
12. sep 2009

ahojte kocky.
Denis, bolo to mooooc fajn stretnutie co povies? Mne si sa teda rátala a teším sa až si pokecáme to v MT - pozývam ťa 😀 😀 😀
Vítam nové snažilky 🙂

romy01
12. sep 2009

a baby, dnes bol Radvanský jarmok úplne super, toto sa hocikde len tak nevidí 😀

cukotka
12. sep 2009

ahojte kočky

cukotka
12. sep 2009

sofi tá dr. ďurechová je milá, nám ju doporučili známi, a s tými výsledkami ťa nepoteším, čaká sa na ne dva mesiace ☹ prečo ide na genetické testy

cukotka
12. sep 2009

inak dievčatá tak som si to overila s tou mojou žiadosťou a je to tak, že ju máme vypísanú a odoslanú na poisťovňu,

denis19
12. sep 2009

Ahoj ROMY,ano bylo to super!!!! Dodalo to další optimismus do žil!!!! Dorazili jste tedy domu v porádku, když už píšeš, jsem ráda. I jste si neco koupili. Jen tak mimochodem, manžel je super klidas!!!!

CUKOTKA, tak paráda, jsi mezi čekatelkama.A máte ICSI????

cukotka
12. sep 2009

icsi? ozrejmi mi to, ja už mám chaos vo všetkom a vo všetkých tých pojmoch

denis19
12. sep 2009

CUKOTKA,
no klasické IVF je oplodnení na misce, jak tomu lidove ríkám já a ICSI máš oplodnení vajíčka vpíchnutím spermie prímo do nej, je to v prípade pomalých spermoníku či když mají špatný tvar a tak....

cukotka
12. sep 2009

takže u nás ISCI, ale všetko závisí od genetických testov

denis19
12. sep 2009

Také jsme ICSI,ale bez genetiky,ale ROMY mne dnes na tému genetiky fajn uklidnila, tak jsem spoojená!!!! 😕

cukotka
12. sep 2009

áno? a mna by nemohla?

romy01
12. sep 2009

kúpili sme si kadejaké srerepetičky na tom jarmoku a završili to nákopom v europe , kukli sme nejake vypredaje a prisli sme domov cistí 😀 😀 dnes bolo velmi pekne pocasie, tak sme si to švihli cez Donovaly a Ružomberok a tam pršalo, ale aj tak fajn. 🙂

denis19
12. sep 2009

CUKOTKA,
myslím,že pri jejím životním odhodlání určite ano!!!!!!Ale bud klidná, vše dopadne jak má a to je vždy dobre! Už na to nemysli, kdy to máte mít?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre