Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
14. sep 2009

Kajti ,
takže dve mouchy jednou ranou, stejne jako má v plánu Romy 🙂

ROMY,
jsme zmagorená z tech protokolu, neboť koordinátorka rekla, že je to delší protokol, tak tomu nerozumím, jen vím, že krajko ríkal ,že pero je dražší, tak jsem zvolila ne preo a nakonec zjišťuji, že ani dražší asi není????? Ty máš menopur???? Podle mojich prepočtu by odber mohl být koncem príštího týdne a ET po delší kultivaci za 6dní na to!!!!!To je sila, co???? Už se blížíme k cíly.

denis19
14. sep 2009

ŠAŠKO
a kde se zase touláš????????

guginenka
14. sep 2009

Kajticko:
ja som ešte nebola ani na konzultácií, nieto ešte mať vypísanú žiadosť. Ale to, že by si chcela aby sme boli všetky tehotné to by som chcela aj ja. Dnes som zistila, že sa vlastne bojím.... Preto sa nehrniem do IVF. Bože, prečo to musí byť také komplikované. No, aspoň som vás spoznala 😎

denis19
14. sep 2009

GUGI
v živote nic není zadarmo!!!!!! Klid vše dobre dopadne. Ty jsi ve stádiu rozhodování?

cukotka
14. sep 2009

ahojte dievčatá 😉

denis19
14. sep 2009

Vitaj !!!!!

cukotka
14. sep 2009

guginenka, ty si práveže úplne nad vecou, ale strach si chytila asi zo mňa, že ja furt stresujem 😉

cukotka
14. sep 2009

inak dievčatá je a guginenka sme kolegyne 😉

cukotka
14. sep 2009

denis tak ty už ideš do finále 🙂 potom romy, že ano? 🙂

denis19
14. sep 2009

Tak to je super, to je ta co jsi ríkala, že ji sem nasmeruješ?????

Tak jen holky nestresujte, jinak bude zle!!! 🙂

guginenka
14. sep 2009

denis
nie sme v štádiu rozhodovania. sme si povedali, že vlastné dieťa za všetko na svete. Len sme si mysleli, že by sme to nechali na začiatok budúceho roka. Ale keď počúvam aká cesta ma čaká, tak myslím, že sa do toho dáme teraz. Len by som nechcela niečo pokaziť len preto, že sa niekam ponáhľam. A bojím sa, že sa niečo nevidarí. Chcela som sa spýtať ak by gentické testy nedopadli dobre čo potom? 😨

cukotka
14. sep 2009

denis presne tak, sem som ju nasmerovala.

cukotka
14. sep 2009

petruštek potom už len anonymný darca, tiež mám z toho nervy ☹

guginenka
14. sep 2009

cukotka to nie. všetci do finále.... a ty a ja len na štarte. super.

cukotka
14. sep 2009

je nás tu dosť čo sme na štarte

guginenka
14. sep 2009

som s toho úplne mimo. anonymný darca... myslím, že v stredu zavolám do iscaru a začneme to riešiť. čo si to kúpila palsovi aké vitamíny?

sisi30
14. sep 2009

čaute už som aj ja tu. no ako tak pozerám denis tak to naberá nejaké rýchle obrátky 😉

cukotka
14. sep 2009

kúpila som mu tu macu

denis19
14. sep 2009

No holky, mne genetiku nedelali, tak vubec nevím.Ale pokud by byla chyba genetická v manželovi tak skutečne jen donorské spermoníky koupit 🙂 je to také cesta, pokud to manžel zvládne. Mám to v blízké rodine, presne tento prípad a zvládli to bravurne a jsou šťastí s miminkem doma! A na první šupu IVF!

wodanka
14. sep 2009

pekný večer všetkým.. 🙂 chvíľku som tu nebola, ale teraz to napravím.. ako sa máte, holky?

cukotka
14. sep 2009

denis čo by sme bez teba robili, ešte mi budeš musieť poradiť s tými menami

guginenka
14. sep 2009

hej, hej. čo dnes v robote?
tie papiera do poisťovne to tam všetko vypisujú aj to zasielajú do poisťovne. môže sa stať, že by to poisťovňa neschválila?

denis19
14. sep 2009

Jo jo rítíme se z kopce závratnou rychlostí!!!!!

holky, opet mne chytá šimrání v brichu
🙂 🙂

cukotka
14. sep 2009

peta akú máš poisťovňu? wodanka vitaj

tanyja
14. sep 2009

nie, poisťovňa schvaľuje všetky žiadosti, priemer je mesiac na schválenie, už je len na centre, kedy ťa dajú do poradovníku

guginenka
14. sep 2009

denis al. cukotka
poisťovne presne čo preplácajú? mám veľa otázok... 🤐

denis19
14. sep 2009

WODANKA, ahoj.

Kati, jasan neco vypočítáme neboj ništo 🙂

Ješte jsem neslyšela, že by prvoivéefkáčkám nepodepsai žádost🙂 Tak fakt klid, vše bude OK!!!!!

cukotka
14. sep 2009

no ja viem, že niektoré dievčatá majú problém s poisťovňou, kvôli prečerpaným limitom

wodanka
14. sep 2009

ja som sa na poisťovňu pýtala aj v Heliose a doktorka mi povedala, že tam žiaden problém nebýva.. ja mám všeobecnú

denis19
14. sep 2009

Pojišťovna platí stimulaci ovulace, odber oocytov a ET. Ostatní si platí klient. pokud je to metoda IVF ICSI tak to si klient priplácí.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre