Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
1. mar 2010

a to si pachala cely cas od zaciatku toho pergoveris 75 ml ?

brmbolcek
1. mar 2010

jaj myslela som gonal ...75 ml

luko
1. mar 2010

75 je Gonal a na začiatku asi 5 dni som pichala 185, ale vraj babam s endometriozou rastu pomalšie.

luko
1. mar 2010

inak ja som mavala vzdy aj ovulaciu neskor, tak 18-20DC...tak mozno to s tym suvisi, no nist, kupila soms i knihu ako bolestne a je dobre 😉 🙂

sanris
1. mar 2010

ahojte dievčence 🙂

kde ste sa všetky vyparili? 😀

luko neboj dočkáš sa 🙂 je to taká nekonečná cesta 🙂 ale chce to len čas, držím palce 🙂

romy01
1. mar 2010

dobre ranko kocky.

ako sa dnes mate ? teda tu bola rano riadna víchrica. Síce svietilo slnko ale bala som sa ze nam nejaky strom vleti do okna. Ja dnes uvidim svoj kocik, teda neviem ci si ho aj vezmem. Lebo som si ho objednavala v stredu a mal prist cca o tri tyzdne a viac. Ja som to cele chcela nechat na maj ,no predavacka vravela, ze moze byt problem s farbou a budem musiet pockat kym mi ho usiju. No vraj nejaka baba ho mala objednany ale nakoniec si vzala iony tak im teraz jedem ostalk. Aspon si ho pojdem pozriet a uvidim ci si ho vezmem alebo pockam na moj objednany

krivka5
1. mar 2010

ahojte!
romy to uz aj s kocikom je problem? 🙂 tak v martine bola vichrica?tu je pekne,sice som vonku nebola,ale nezda sa mi ze by fucalo.mne je stale nejak blbo,uz len dufam ze to coskoro prejde.
kde ste vsetky?

romy01
1. mar 2010

no krivka kocikov je vsade dost, no ak si vyberies farbu co nemaju tak to musia objednat a pori niektorych farbach sa vraj musia usit. Ale je mozne ze ta predavacka chcela len rachlo uzavriet kseft, kto vie. No povodne som chcela vybrat kocik v polsku ale tento stoji 330 eur trojkombinacia a moc sa mi paci, tak nemam co spekulovat a kupime ho tu. Je to lepsie aj pre pripadnu reklamaciu

viera6
1. mar 2010

ahojte dievčata.....

tu je teda dnes nejak smutno,to bude asi tím slniečkom 8-

krivka.....tak lizatka nejak nepomahaju,keď je stále blbo 😒 ono to prejde a potom už bude dobre 😉

romy......to je fakt dobra cena kočíka za trojkombináciu.Mne polovička slubila,že by sme šli pozriet už nejake kočíky na živo.Uvažujem aj nad X3 laderom len je dobre ,ked to vidíš a ohmatáš 😵

viera6
1. mar 2010

brbolcek.....pekne fotky v albume 😉

brmbolcek
1. mar 2010

aojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tak ja uz som znova spat ..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vierocka poprosim ten receptik 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , dakujem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

idem si vas precitat 🙂 🙂 🙂 🙂

romy01
1. mar 2010

ozaj brmbolcek , ani som ti nepochvalila albumik - ale kukam ze sa vytesujes z bruska, ze ? 😀 😀 😀

ahoj vierka- veru ja som si ten moj poriadne poskusala, ako sa rozobera a vsetko. Nech sa potom netrapim. Je to aj dobra cena, dokonca nizsia nez sme si s mm povedali ze zan dame. Takze super. Samozrejme su aj uplne supr kociky no ja nie som ochotna vycalovat 7%% eur za kocik, aj ked sa na mimi tesim , odtial potiel, nie ?

krivka5
1. mar 2010

romy...ja sa uz tiez tesim na vyberanie kociarika 🙂
vierka...ja som na zaciatku tehu machrovala ze mi nic neni,tak sa mi to teraz vypomstilo 😒
brmbolcek...kde sa tulas?
no idem ja pokracovat v uzavierke,aspon som sa tu trosku odreagovala...

brmbolcek
1. mar 2010

romy- ja som tak tiez pochodila skoro ako ty .. i ja som bola len tak kukat kociariky a z hoda okolnosti mi jeden padol do oka .. vid.Albumik, no a uz ho mam odlozeny mam znamu tak mi ho odlozila aby mi ho nevypredali lebo je na nom momentalne zlava a necha mi ho odlozeny dokedy budem chciet do septembra..... tiez som sa bala ze uz za taku cenu taky nezozeniem 😉 😉 😉 , tak som nechcela spekulovat a dala som si ho odlozit ved povery mi peniaze neusetria 😉 😉 😉 😉 inak romy aj ja som myslela nad tou reklamaciou.... tak i ja som za to ze ho kupime tu u nas .... 🙂 🙂 🙂 🙂

a kdeze je nasa denisssssss???? este sa stara o neterku ????? 😀 😀 😀 😀
DENIS urob aspon KUK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cisielko
1. mar 2010

Ahojte

Brmbolček..krásne foto..

Romy..a tu u nás nič v BB..krásen svieti slniečko...no som zvedabá čo vymyslíš stým kočíkom, či počkáš alebo kupiš 😀

Luko...neboj, dočkáš sa..radšej nech to ide pomaly ale v poriadku 😉

viera6
1. mar 2010

brbolček.........maš rp 🙂

luko
1. mar 2010

dik kočky...ide to pomaly veru cim je to blizsie tym je to dalej 😀

brmbolcek
1. mar 2010

vierocka- odpisane a dakovane 🙂 🙂 🙂 mnam mnam 😀 😀 😀

ciselko ako moja ?

luko- neboj uz si pomaly na konci tunela 😀 😀 😀 vidis svetlo ? ja uz ano 😀 😀 😀 😀

viera6
1. mar 2010

romy....tak to je fakt s tou sumou 😉

krivka....čo to zase robíš? uzávierku ? ty teda nemáš pokoja 😝

brbolček....denis.... ma na návšteve tuším neterku 😵 😵 😵

cisielko ahoj......ako si prežila druhu prácu?

brmbolcek
1. mar 2010

dievcatka idem pozehlit a potom este skocim do mesta 🙂 🙂 🙂 zatim pa pa

luko
1. mar 2010

brmolcek: ja umrem 😀 😀 😀 dik...si ma rozosmiala 😀

luko
1. mar 2010

kocky...vo stvrtok mam OPU 😀
ozaj...som sa chcela opytat, uplne som zabudla v tom soku, manzel tam rano odovzda material 😀 alebo si mam ist pre nadobku a moze to doniest z domu? 😀

romy01
1. mar 2010

ved som uz kukala brmbolcek, je moc pekny - aka je to znaca ? kolko ta bude stat ? a objednala si si ten zeleny ? mne sa zelena paci, no mm nie tak som musela vymysliet inu farbu.

Denisa ma dovolenku a kasle na nas. Ale zase s takou malou neterou je urcite super zabava 😀

Baby o hodinku vyrazam do toho obchodu a potom sa stretnem s mm v meste tak vecer napisem ci mam ci nemam kocik doma. Ked hej tak aj odfotim a este musim odfotit darcek od svagrinej. pre drobca na spanie. 😀

Inak u nas sa striedavo ukazuje slniecko cez oblaky ale vietor je stale velky - aj ked nie ako rano - to som teda cumela ako sa kyvaju stromy pred barakom. Vrcholky stromov sa kymacali mozno aj 10 metrov zo strany na stranu - mame tu take vysoke brezy co su vyssie ako nas 9 poschodovy panelak. Som si fakt myslela ze niekomu to rozmlati okna

luko
1. mar 2010

ozaj...kde ste si v BA davali pichat Pregnyl? ja sa bojim, ked pridem na pohotovost, kolko tam bude ludi a kedy ma zoberu? do zadku mi muz nepichne 😀

leoni1503
1. mar 2010

ahojte, ja som dnes v praci a normalne som si musela pospat, aka som unavena, esteze sefka odisla 😕

luko, ja som bola na kramaroch, mala som nervy ze ako to tam komu vysvetlim a nakoniec este aj vratnik vedel kam ma poslat 😀 som pvoedala dobry vecer, ja by som potrebovala...a pn hend ze - injekciu? dolava na interne... vobec som necakala, ale to zavisi od toho ci tam prave nemaju nieco surne. Takze sa rozhodne nemas coho bat, vedia co robit 🙂

viera6
1. mar 2010

romy......parada tak potom daj info a foto 🙂

inak aj u nas je slniečko,ale ten vetrisko je protivný ide človeka odfukovať 😠

luko......paráda tak sa ti to pomali ale isto blíži držím palce 😉

brbolcek........ vďačne aj nabuduce 😅 😅

tuzimpobabatku
1. mar 2010

ahojte, práve som sa vrátila z BA z gyn fivu...nooo, pekne veľa injekcii som si priniesla, fňuk 😢 ...od budúceho týždňa začínam pichať diphereline. Kočky, kam si ho picháte?

tuzimpobabatku
1. mar 2010

luko: moc ti držím palčeky 🙂

luko
1. mar 2010

Tuzim:
Dik🙂budem to potrebovať.
Ja som si dipherelin pichala do brucha Mozes aj do ramena ak ti to ma kto Je to podkozna neboj nic strasne

tuzimpobabatku
1. mar 2010

luko: dobre moja, nebojím. Strašne veľa energie mi tu všetky dodávate. Ďakujem vám babulky, cmuk 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre