Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
29. mar 2010

brmbolcek, a ja prečo nevidím fotky????? ☹

krivka5
29. mar 2010

denis...tak hovoris chlapcek? nam je to vlastne jedno hlavne nech je zdravucke, ale mojho svokra by to veeelmi potesilo,aspon by sa nestratilo priezvisko. som zvedava ci si si dobre tipla 🙂

brmbolcek
29. mar 2010

Krivka- dakujem , aj tak si pekna v tejto fotecke hotova chemicka 😀 😀 😀 a brusko sa ti uz pekne taha od vrchu , ze uz neni iba hrbolcek na brusku ale uz je take cele potiahnute malym tvojim chemikom 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Denis- ty mas akysi cit na tych klukov 😀 😀 😀 , podla coho ty to vies hm..... 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

denis19
29. mar 2010

brmbolcek.....6x za noc, tak to je síla, já chodila tak 3x a to mne otravovalo! Tak to máš muj obdiv,, i se vyspíš 😀 😀 😀

cuki a co první poradna s NEmem????

denis19
29. mar 2010

brmbi..za to já nemohu, je to pocit z bríška 🙂 uvidíme, jestli nás ty pocity nezklamou 🙂 🙂 🙂

cuki a ty nám kdy podhodíš nejaké to foto????? 🙂

cukotka
29. mar 2010

dievčatá, poradňa bola fajn, doktor povedal, že všetko ide podľa plánu, a že je dobré, že mi je občas zle 🙂)))))) Spravil mi aj dve fotečky, a objednala som sa na krv a NT ultrazvuk

Album spravím, len asi až cez víkend, mám toho nejako veľa. A mám inak už aj nejaké tie vecičky pre Nema 🙂 Sme už dostali 🙂

denis19
29. mar 2010

cukotka...lepší by byla Nikola......Nela...néééééé..mela by jen problémy v živote a ani vaše hezké priezvisko by ji nepomohlo 🙂

denis19
29. mar 2010

cuki a že te škola mátá ani se nedivím, pri pomyšlení na politologii ...no nevím nevím 😲 😲 😲 😲 😲
jupííí teším se teda na album po velikonocích!!!! a jakou barvu teda máte veciček, kdyžNemo je ješte bez udání pohlaví???? 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
29. mar 2010

Denis- praveze nie , boze ja ani cez den nespimmmmmmmmmmmmmmmmm a ja by som tak rada , lebo by som ho chcela aj trosku prespaaaaaaaaaaaaaaat .......

Denis- moj mm , povedal ze chlapec si nam dobre asi odhadla lebo nam to stale hovoria , a este je skoro na to aby sme vedeli co to je sono este neni vidno co to je , tak sa nechame prekvaapit ,ale manzel povedal ze aj keby to bol chlapec tak oni to maju v zivote lahsie ako zeny 😉 😉 😉 ale tesit sa bude aj s dievcatka 🙂 🙂 🙂 a zajtra ide do BB tak bude kyvat 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

tuzimpobabatku
29. mar 2010

denis: ahoj... brala si pred OPU antibiotiká, ked si bola chorá?

denis19
29. mar 2010

brmbolcek...tak to mu z našeho ústavu odkývám,abymu tu bylo veseleji 🙂 🙂 a ty s ním nekdy nejezdíš? Bychom dali tehuhu čaj a reči 🙂 a má oblikátní otázečka a co jména????

cukotka
29. mar 2010

Denis, spravme to naopak, napíš mi dievčenské meno, ktoré je podľa Teba fajn, ale musí byť krátke, keďže máme dlhé priezvisko 🙂 No a Nikola nie, to sa mi nepáči 🙂

Oblečenie je presne také ako má byť 🙂 Neutrálne, biela, béžová, bledučkohnedá a tak 🙂

denis19
29. mar 2010

tužim...ne, já se toho bála a dala jsem jen na prírodu a sílu vule!!!!!

denis19
29. mar 2010

Cukotka...vykonám!!!!! 🙂 🙂 🙂

cukotka
29. mar 2010

len pre info, v BA zisťujú pohlavie dieťaťa z krvi matky už v desiatom týždni 🙂

tuzimpobabatku
29. mar 2010

denis: aj ja sa toho trocha bojím, ale nemala som na výber...strašne ma to chytilo, mala som teploty, musela som začať brať antibiotiká. V centre mi povedali, že môžem...tak dúfam...

denis19
29. mar 2010

ale to se dá už vydržet i na son, ne????? tuším to delá geneton, že????? 🙂

krivka5
29. mar 2010

cukotka...ale stoji tokopec penazi. a su na nete uz aj testy ktore sa robia z mocu ,na urcenie pohlavia od 10tt a stoja 23€. no ja tomu moc neverim a este chvilku si radsej pockam na urcenie. vlastne mne uz denis povedala chlapceka a neni prva co mi tak tipuje 🙂

denis19
29. mar 2010

tužim...v centre vedí co doporučují a když budeš mít OPU tak už bude po ANB ne?????

majaja75
29. mar 2010

denis....ty podľa čoho zistuješ meno bábenka?

denis19
29. mar 2010

Krivka...jen abych potom nebyla hanena, když to bude naopak???? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cukotka
29. mar 2010

denis máš prehľad 🙂

krivka no ja tiež neviem čo si mám myslieť, z krvi je výsledok na 99,5% presný, tie testy neviem akú majú presnosť, a taktiež UTZ je tiež len nejaká pravdepodobnosť nie?

denis19
29. mar 2010

Ano, UTZ také nemusí být 100%,ale když tam vydíš paličko je to jasné.....nám na 3D ukázali čárečku a bylo jasno, ikdyž mne to už predtím rekla genetička z amniocentézy..ale tomu já díte neverící neverila,až jak jsem to uvidela 😀 😀 😀 😀 😀
Krev a chromozomy je jistota!!!

majaja....podle numerologie,ale nemusí to každému sedet...myslím jako vední obor 😀 😀 😀

krivka5
29. mar 2010

baby tu je ten cik cik test na urcenie pohlavia http://www.ma-ma.eu/?page=shop&cat_id=6&id=322&...

cukotka
29. mar 2010

no teda necháme sa prekvapiť, počkám na UTZ, manžel povedal, že on nechce vedieť, ale ja mu to aj tak poviem 🙂

viera6
29. mar 2010

cukotka...celkom to ide mala vyvádza ako chlapec 😝 😀
krivka....ja tiež tipujem chlapca hned som si to pomyslela, ako som vdela pekne bruško 😉

krivka5
29. mar 2010

denis...ja len tak potichu aby sa male neurazilo( mna by asi viac potesilo dievcatko bo chlapca uz mam) 🤐

denis19
29. mar 2010

to by mne fakt zajímalo, jak to funguje..... 🙂 ale už jsem tu o tom četla na koníkovi 🙂

majaja75
29. mar 2010

denis keď ti pošlem priezvisko vedela by si určiť meno? Ty si mala amniocentézu? prečo? ja mám 35 rokov a čítala som že vtedy sa už robí, ale sa toho bojim....

brmbolcek
29. mar 2010

Denis- ze z ustavu sme sa teda dobre zasmiali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a ja by som veelmi radaaaaaaaaaaaaa tehuhu cajik a tehuhu reciiiiiiiiiiiii, jej ja by som sla moc moc rada , nuz ze to niekedy spachame 😉 😉 😉

Denis ked zvolis ci dievcatko alebo chlapca nam to je jedno ale hlavne chceme zdraveeeeeeeeee, ja uz som taka zvedava ako to bude vyzerat na koho sa bude podobat a vobec je to zazrak a krasne zvlastne nieco s teba to je uzasne 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre