Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
5. apr 2010

cukotka...tak to si pis 😖 je to vlastne ako hotelova skola,mame 14 predmetov z toho dva cudzie jazyky angl. a nem..a to musim odrobit rocne 60hod. praxe. je to sila...ale my to ucenie zvladneme,ze 😉 idem za mojim muzickom na gaucik. pekny vecer 🙂

tuzimpobabatku
6. apr 2010

dobré ránko dievčatá.....vidím, vidím, že som tu sama 🙂

denis19
6. apr 2010

Hezký den preji !!!!!
Tak kde je kdo po svátcích????
Vidím, že tu i nové tváre,ale momentálne jsem lenoch vás dočíst, tak to budu delat postupne!!!!

Devčata....no tak od včera jste už určite suchá a zrekonvalescentovaná po jarním výprasku, tak šup sem 😀
Jak se máte?

majaja75
6. apr 2010

ahojte a pekný deň prajem všetkým 🙂

denis19
6. apr 2010

tak že by nekdo preci se našel???? 🙂
jak se máš?

minka051
6. apr 2010

denis ahoj
Ja som už v práci más sa zatial rovnako, len v nedelu som mala príšerné bolesti brucha od 5tej ráno ma to zobudilo.už som bola v tom že prišla mrcha no našťastie zatial nič. Potom to za pár hodín prešlo. Ale bruško sem tam pobolieva stále aj prsia, test som zatial nerobila dnes som 30DC a v nedelu mala prísť mrcha no hádam už nepríde. Dnes om 11dní po Ket. Vo štvrtok idem na krv tak v piatok už budem vedieť výsledok.

denis19
6. apr 2010

Minka.....tak to zní super.....ty bolesti jsemmela po ET i já v bríšku, hlavne v noci, myslela jsem ,že mi vyjdou vnitrnosti snad i nosem ven 🙂 tak to je slibné...takže ani doma netestuješ????? Jsi dobrá!!!! A musela jsi do práce?
U mne stále stejne, neutíchající bolesti a trpnutí rukou a členky jsou zalité vodou po pár minutách stání jako blázen...ale už to nejak vydržím.... 🙂 Já mám dovolenou a tak si to užívám už doma!

majaja75
6. apr 2010

denis..dá sa to len to seknutie krížov mi prešlo na klb a poriadne ma bolí...dufam že to slniečku neškodí..dnes som ho videla na uzv a rastie pekne..

minka držím palce...

denis19
6. apr 2010

jéje majaja...tak jsi videla bublinku to byla paráda, ne???? A máč i foto???? A proč si neupravíš profil na tehuhu????

majaja75
6. apr 2010

ozaj , chcela som sa spýtať že dokedy ste bralu utroš? mne ho začali dnes postupne vysadzovať a bojím sa že je to skoro

majaja75
6. apr 2010

foto mám, ale s úpravou profilu ešte počkám, nechcem to zakríknuť, dnes ma vystrašila v centre doki, vravela že s prepušťacou správou mi pošlu aj formulár B kde mam dať vedieť ako skončili tehu ahoc aj skončí potratom.bolo to dosť tvrde povedané...dokonca bola prekvapená že mi to vyšlo na 1 krát a ešte mám mrazačikov--nie že by sa vytešovali že sa im zlepšia percenta.....dosť to bolo také nepríjemné

denis19
6. apr 2010

já brala utroš do 12tt! a ty jsi v kterém, stále zapomenu?

majaja75
6. apr 2010

som 7 plus 2....ja si tiež myslím že sa utroš môže brať do 12 týždňa, tak neviem prečo ho hneď vysadzuju, je to skoro

denis19
6. apr 2010

a kolik ho bereš? My ho vetšinou braly 2x2

minka051
6. apr 2010

majaja ja beriem utroš 2x3 a tiež ho mám teda ak bdem tehu brať do 12tt.

apple7
6. apr 2010

Ahojte,
chcela by som sa vas spytat, kedy ste isli na predoperacne vysetrenie? mne v centre povedali ze nech si ho uz zacnem vybavovat, ale moj internista ma nechce objednat , pokial nemam presny termin operacie, kolko trva kym dostanete vysledky?
Ja si uz picham fostimon a som 5 DC, myslim ze tento tyzden by som si to mala vybavit, nie? poradte mi prosim

denis19
6. apr 2010

apple...ty ani nebudeš mít presný termín zákroku, to mu vysvetli!!!!!Budeš to vedet tak dva dny dopredu a to by ten chytrák asi težko stíhal!!!! Takže si to klidne začni vyrizovat postupne, celé to trvá cca týden, aspoň mne to tak trvalo!

apple7
6. apr 2010

Dakujem, ja pocitam ze na opu pojdem okolo 17.4. Do centra pojdem na kontrolu v piatok a som zvedava co mi povedia...

denis19
6. apr 2010

apple...tak to zační s predoperačníma hnedle...nekdy výsledky krvi a to hlavne kvuli HIV trvají déle!

viera6
6. apr 2010

Ahojte dievčata 😵
minka.........to znie velmi dobre.... t fuj,t fuj 😉
majaja......ja som tiež brala ultroš do 12tt,2x2ako aj deniska.
denis.......tak ako ste sviatkovali?

denis19
6. apr 2010

Ahoj Vierka....ale dekuji za optání celkem dklidne s práteli a rodinou a v pondelí jsem byli s manžou sami doma a váleli si šunky 🙂 A co Ty???? Co malinká??? 🙂 🙂

zuzanabb
6. apr 2010

apple, ja som tiez 5 DC a dnes sa dozviem od kedy si mam zacat pichat menopur. Uz dva tyzdne si picham diphereline. Predoperacne som si bola vybavit dnes, ale na krv kvoli HIV som uz bola minuly tyzden v stredu a dnes im prisli vysledky. Chod cim skor.

denis19
6. apr 2010

Ahoj
zuzanabb jak tak čučím,asi jsem spoluobyvatelky?????? dobre chápu , že jis z BB?????Vítej a bojuj a jak se vede?

viera6
6. apr 2010

denis.......my tiež celkom dobre.Dnes som mala akurát poradnu vravela som doktorovi ako ma to boli pod rebrami a v chrbte tak spredu to vyzerá v poriadku.No pre istotu ma poslal na sono obličiek,brucha a pečene.Možem to mat aj z vyrastkov po endomentrioze je to vraj tažko presne určit.Takže zajtra alebo vo štvrtok ma čaka sono.Mala je otočena hlavičkou dole tak to je dobre.A kopká ako by hrala futbal je poriadne aktívna 😵 sem tam su z toho poriadne vlnky 😀 😀

denis19
6. apr 2010

Vierka...tak vlní....to znám, také už vidím okem jak se vlní bríško,ale myslím, že je stále otočená príčne jako na poslední kontrole, nebot se mi vlní jenom spodek bríška......také mne trápí stále ty ruce, otoky kotníku a už asi týden mám zvýšenou teplotu, snažím se i dovolat dr,ale nebere,asi toho má hodne....tak nevím.....
ono to sono obliček je asi na míste v tehuhu, človek nikdy neví,ale bielkovinu v moči Ti nenašli???

viera6
6. apr 2010

denis......mne sa tak skor vlni 3cm pod pupkom a najviac to je vidno na pravej strane tam je poriadna bublinka zakaždým 😅
Sono je v poriadku, to je ako, ked pozerá malú doktor.Moč mam v poriadku,ja myslím ,že je to aj tou mojou chrbticou od mala som mala problémy a teraz mi mala nožičkami dotláča všade možne.
Nemala by si zajst osobne za doktorom a na tie opuchnuté nohy ti čo povedal na poslednej poradni?
Ja som sa toho môjho pýtala,či mi spraví sono v tom 30tt a spomenul,že tam akurát nebude dva tyždne máju nejakú konferenciu.Takže sa skúsim objednať ku Grochalovi

denis19
6. apr 2010

Nad Grochálom jsem také premýšlela, že bych tam príští týden, kdy nám naskočí 30tt zašla a budu opet klidná. Ten muj dr mi sice bude delat sono,ale u grochála je to tak nejak lepší,aspoň já mám ten pocit! Na poslední poradne mi ty nohy ješteneotýkaly, jen ty ruce jsem mela strpnuté a to mi doporučil tu rehabku a že je to proste tehotenstvím, že si myslí, že porod to výléčí? A také se s ním ted na poradne pobavím o tom porodu!

viera6
6. apr 2010

no ja som nejak o tom nestihla dlho ma prezeral a kecal ohladom konferencie a akurat sme stihli skonštatovať,kedy vypíše na matersku.
Deniska....v knihe som čítala o týchto tvojich príznakoch a po porode to prejde.Len to treba vydržat 😉 Inak mne ešte odporučil aj ostecynosine je to aj na toto trpnutie a aj potom v šestonedeili mi to vraj bude dobre.

denis19
6. apr 2010

Vierka. dikarknu na ten lék, že co to je 🙂 tak po porode...tak to se teším.....už aby to bylo,ale zase ne moc brzo, že ano 🙂 🙂 🙂
a kdy ti plánuje vypsat materskou?

denis19
6. apr 2010

chtela jsem napsat dík a mrknu... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre