Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
12. apr 2010

Ahoj sanris......tak ako Ty???
Romy se dala na zdravou cestu cvičení a stravování,má muj obdiv a já s vyloženýma nohama sedím u TV, delám make-up a chystám se do mesta!

sanris
12. apr 2010

no v celku dobreuž mi býva len trochu zle dúfam, že to tak zostane

do mesta v takomto počasí by sa mi nechcelo íst, tak ked prídeš tak sa ozvi pa

denis19
12. apr 2010

Halooo, je tu nekdo?
už jsem se vrátila domu, venku je nejak nepríjemne, sice neprší,ale není to toavé jaro!!!!

apple7
12. apr 2010

ahoj denis, ako bolo v meste?

apple7
12. apr 2010

Dnes som bola na kontrole, tak OPU mi vraj vychadza na vikend , este pojdem na jednu kontrolu v stredu.
Ako prebieha OPU?

denis19
12. apr 2010

nazdárek, jak ríkám dalo se,ale není moc hezké počasí.chtela jsem si udelat nejakou radustku,ale nic jsem nenašla a co Ty???? jak je?

apple7
12. apr 2010

Ja pracujem, snazim sa vsetko porobit lebo po ET chcem mat dovolenku aspon tyzden

denis19
12. apr 2010

Tak to je super rozhodnutí. A jak to vypadá s Tebou?????? Jako co a kdy a jak?cca....

apple7
12. apr 2010

vraj to pekne rastie a nemam toho nejak vela, takze neviem kolko ich je...v stredu sa spytam, idem na kontrolu.
Povedali mi predbezny termin na OPU vraj v piatok alebo vikend...ako to prebieha cele? idem za chvilu k lekarke a potom sa vratim, musim si este dovybavovat predoperacne vysetrenie

sanris
12. apr 2010

denis ..tak už si spat, aj ja som bola u kolegini pozriet nový tovar, tak som sa pokochala a poskúšala som nejaké tie veci čo by som mala ako tehuhu

u nás je kosa a prší ☹
teším sa na teplo ked sa trochu opálim ale len trochu veľa slnka v tehu škodí 😉

apple...držím palce

denis19
12. apr 2010

apple...prijdešdo centra, udelají sono, uloží na pokoj, potom dají narkozku,jen lehkou a za 15 minut je po všem,potom se na pokoji probudíš a prijde embriologička, rekne kolich jech je a jaké kvality a jdeš domu. jen nemužeš jít sama! v dten den jsi jako nesvéprávná 🙂 a na druhý den si voláš,kolik se jich oplodnilo....

sanris...a aký tovor si okukovala?????

sofokleska
12. apr 2010

apple ktorom si centre?

sanris
12. apr 2010

máme obchod s outletom
doniesli sme zn. Tom Tailor tak som si poskúšala také šaty s krátkym rukávom tak sa rozhodujem či si ich nechám 😀

sanris
12. apr 2010

😅 dnes je tu nejako prázdno dievčence čo robíte?

cukotka
12. apr 2010

halooo, kto je tu? 🙂

denis19
12. apr 2010

no trochen jsem se zaležele u TV, klasika!!!! 😀 😀 😀
sanris...tak to neváhej a kde máte obchod? takové neco také muže 😀 😀

ahoj cukotka....Ty se ani neozývej, pokud nedáš neco do alba!!!!!!!!!§.........jak dopadla certifikace a jak je?

sanris
12. apr 2010

v PE ak budeš mat cestu k Vašim tak nás navštív 🙂

cukotka kde si bola celýden?

cukotka
12. apr 2010

ahoj denis, no Nemo ma dnes zase potrápil, ledva som stihla za sebou zabuchnúť dvere keď som prišla z roboty :(
Zajtra máme poradnňu, tak som zvedavá 🙂

No albumík možno dnes alebo zajtra spácham. Obrázok som naskenovala, len čakám na jeho preposlanie. Lebo z roboty posielať prílohy je komplikované :( A certifikácia celkom fajn, mám C. To mi stačí.

cukotka
12. apr 2010

sanris, no niekto musí chodiť aj do roboty 🙂)))))))))))

sanris
12. apr 2010

denis a čo hovoríš na moje mená Alexander, Marco,a dievča Nina, Sabína

sanris
12. apr 2010

cukotka...

no ja s mojím eee by som toho veľa nepredala, 😀

cukotka
12. apr 2010

mne býva tiež zle, ale našťastie až poobede. Ráno som v pohode

sanris
12. apr 2010

mne to teraz ráno usupuje a na obed mi je zase zle,až do večera inak mi býva zle od rána do rána 😝

romy01
12. apr 2010

ahojte kocky.

tak dnes po cviceni aerobiku ma zalomilo na gauci a este som si dve hodky pospala. Potom som natlacila do hlavy tu ryzu s cviklou - som sa tesila, lebo som na tu cviklu mala fest chutky ale nakoniec mi to moc nebralo. No ale mam taku skvelu naladu ze som to dodrzala - nic lepsie ako ciste svedomie 😀
Inak u nas je hnusne pocasie cely den. Drobec je akcny len co je pravda - akoby sa chcel ist poprechadzat mimo bruska- tak ma vsade napina ze mam pocit ze sa prekope von. Tak som mu teraz pustila gumkacov- a ja to kukam s nnim 😀

apple - nicoho sa neboj. OPU je malina, narkoza je ozaj slaba, trva to fakt len par minut. Nemusis sa bat ani hlavybolenia a ani zle ti nebude. Maximalne budes mat chvilu naladu ako po stamprliku - ja som im tam natarala hluposti - sa na mne rehotali . U nas v cenre nam dovolili mat na sale biele ponozky tak si ich zober mozno aj u vas to bude povolene.

tuzimpobabatku
12. apr 2010

ahojte kočky, po kolkých dňoch od ET ste testovali? Ja som pôvodne vôbec nechcela, ale som vo vnútri ako časovaná bomba, takže....

denis19
12. apr 2010

tuzim....já testovala na 11 den po ET a den ET sem tam nepočítala.....

cukotka.....hlavne,že jsi to stihla 😀 já si ty blééé stavy holky ani neumím predstavit, to vám nezávidím....... 😝 😝

sanris
12. apr 2010

tuzim.... ja som testovala na 10den a na 11den na tom prvom som nemala najskôr nič zahodila som ho sklamaná do koša a potom som čítala príspevok od romy tak som ho pozrela ešte raz pri okne a bol tam duch na druhý den to bolo viditelnejšie a mala som PK

cukotka
12. apr 2010

romy, ty si inak akčná. Aerobik je bezpečný pre tehotné?
A inak si písala, že budeš jesť mrkvu. Ja mám pocit, že som nedávno od teba čítala príspevok, kde si písala, že mrkva môže byť nebezpečná, alebo sa mýlim?

tuzimpobabetku, ja som testovala ako blázon každý druhý deň, ale prvý test mi vyšiel až na jedenásty deň po ET, a nemala som PK

romy01
12. apr 2010

tuzimpobabatku - ja som mala toho ducha az na 12ty den po ET a ET som do toho nepocitala a ako pise sanris - ten ducha sa aj mne ukazal az po pol hodine ked som ho chcela uz vyhodit do kosa a bolo to vidno len pri okne na bielom svetle a s brylami na nose 😀

tuzimpobabatku
12. apr 2010

ja mám 5 deň od ET a nemala som PK...čo si myslíte? asi tam nič nebude, že?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre