Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
15. apr 2010

chyba tu aj ostatny spolok Vierka, krivka...... a vsetky ostatne 😉 😉 😉 😉 halo halo , ozvite sa nam 😵 😵 😵

romy01
15. apr 2010

bolo to sladke ale podla mna sa to dalo. Chutilo to ako voda s cukrom. Neda sa to vypit naraz ale po duškoch si to zapijas vodou. Inak je to sila mne z toho strasne busilo srdce a sa mi aj zatocila hlava, som pri tom radsej sedela a drzala sa stola v kuchyni 😝

romy01
15. apr 2010

veru dnes je tu nejak ticho.

brmbolcek
15. apr 2010

Romy- a boli ste pozriet tu lokalitu blizko martina ? ako to vyzera ? idete do toho ?

tuzimpobabatku
15. apr 2010

ahojte babulky 🙂

tuzimpobabatku
15. apr 2010

ale baby, kde ste zase? 😠 hehe

romy01
15. apr 2010

brmbolcek ideme do toho. Tento tyzden by mali byt k dispozicii geometricke plany a potom sa hned spise zmluva o buducej zmluve - o kupe pozemku. Cele by sa to malo zrealizovat do dvoch rokov vratane natiahnutia vsetkych sieti.

Tak denis mi napisala ze pre vysoky krvny tlak si ju nechali v nemocnici, a nevie ze ako dlho tam bude - mozno tyzden mozno aj dlhsie. Tak vas pozravuje

brmbolcek
15. apr 2010

Romy- odkaz ze ju pozdravujem moc moc a nech sa drzka, je lepsie ze ju tam nechali lebo stat sa moze hocico ...

Tak ste sa rozhodli ist do toho , a bude vam stavat domcek firma ci svojpomocne ? Zmluvu budete podpisovat s realitkou ???

tuzimpobabatku
15. apr 2010

ahoj romy, takže romy je v nemocnici? dneska išla?

tuzimpobabatku
15. apr 2010

aj ja sa pripájam, pozdrav ju odo mňa tiež 🙂

tuzimpobabatku
15. apr 2010

vidíš to romy, už aj teba ženiem do nemocnice 🙂 ...ale nie, bože chráň! chcela som samozrejme napísať denis 😀

viera6
15. apr 2010

Ahojte dievčata!!

idem si vas prečitat 😉

tuzimpobabatku
15. apr 2010

ahoj vierka 🙂

romy01
15. apr 2010

no brmbolcek, zatial ideme len kupit pozemok od realitky co sa tyka domceku robim vlastny navrh domu a to dame spracovat projektovej firme. A co sa tyka domceka tak do samotnej stavby sa pustime az o nejake 4 roky A zatial to planujeme tak ze si najmeme stavbyveduceho co zozenie tím ludi - takze vlastne svojpomocne. Stavebne firmy si prihadzuju od 70-100 % nevrch .

brmbolcek
15. apr 2010

Romy- vy teraz vsadite do pozemku a pustite sa don o 4 roky, to znamena ze vsetko uz bude na vas prepisane a vy budete vlastnikmi ... a ku pozemku uz budete mat aj siete ci je to bez nich ..... ono sa moze zmenit hoc co za 4 roky ale je fajn mat taku nehnutelnost 😉
a stavby veduceho tam treba mat , lebo lava ruka musi vediet o pravej 😉 😉 😉 a hlavne to musite aj vy chodit kontrolovat 😵 😵 😵

brmbolcek
15. apr 2010

vierka- tuim ahojte ako sa mate ? hviezdicky ? 🙂 🙂 🙂

viera6
15. apr 2010

brmbolcek.....tak kde si sa nam tulala?dlho si sa tu neukazala!

romy.....tak mali bude poriaden valibuk,ale hlavne nech je zdraví 😉 Tak super,že sa vam to pohlo ďalej a rozhodli ste sa pre domček 🙂

tuzim. ........Ako sa maš a ako sa citiš?

romy to tu už pisala deniska vas pozdravuje!

viera6
15. apr 2010

brmbolcek........mame sa dobre my sme pre zmenu trošku maličke mame 1332g o 190g mame menej,ale to nevadi dorastieme!

tuzimpobabatku
15. apr 2010

vierka mám sa dobre, teraz sa mi hrozne vlečú dni, nech už je pondelok a idem na krv. 🙂

viera6
15. apr 2010

tuzim. .....a ideš aj znovu testovat?

romy01
15. apr 2010

no brmbolcek inak nam to nevychadza, nemozeme stavat ked budeme mat male babo, az ked bude chodit do skolky a ja budem mat robotu. O pozemok a siete sa nebojim. Je to v uzemnom planovani mesta a bude sa to robit sucasne pre asi 60 domov. Je to taka velka luka kde sa pozemky teraz rozparceluju a postupne predaju a do dvoch rokov sa tam postavia siete. Az potom zacne vystavba. TAkze ked si zvazis ze nic sa nerobi na cas tak aj tie siete mozu meskat rok a to uz aj ten nas plan s postavenim domceka do toho akurat zapadne.

vierka ako sa mas?

tuzim co noveho ?

viera6
15. apr 2010

Na chvilu sa oddialim idem naplniť vyšnovu tortu.

romy01
15. apr 2010

hmm vierka tak tortu ? Ja idem varit kelovo zemiakovu polievku

tuzimpobabatku
15. apr 2010

vierka: ale kde, už nie, už netestujem

tuzimpobabatku
15. apr 2010

akurát sa jedujem, dala som prať biele veci a po vybratí z práčky mám na niektorých veciach také hnedé špinavé pásy, do kelu! to bude asi z plesne, čo zostanev zásobníku kam sa dáva prášok a aviváž.. Máte aj vy niektorá s týmto tpto nemilú skúsenosť? Vpoznáte nejaký trik ako tú plesen odstrániť? teraz som to tam drhla, ale už ma bolia ruky ☹

romy01
15. apr 2010

to sa mi nestalo, ja to pravidelne cistim

brmbolcek
15. apr 2010

Vierocka- trosku nas pohltil domcek, 😉 😉 😉 ale inak sa da , este to nemame cele este pokracujeme,....
a to neva ze ste malicke ved dobreho je malo, a este nemas koniec tehuhu.... 🙂 🙂 🙂 to dobehnes ani sa nenazdas 😉 😉 😉 hlavne bude to aby ste oli zdrave a po porode sa da taktiez dobehnut vaha , aty preto robis vsetko co sa da 😉 😉 😉

Romy- ved vam to bude inak vyhovovat ze to bude meskat ved maly bude mat 3-4 rocky a ty akurat budes sa zamestnavat, pre pripad uveru musis odrobit v kuse aspon 3 mesiace ak nie polroka ....
a aky mate velky pozemok rozlohovo ? idete do vacsej stavby ci do nizkoenergetic. ?

Fiha Vierocka komu pecies taku paradnu torticku ?

Ja poobede navarim kapustovu polievocku a este musime dopapat polievocku na kyslo.... a mm navari druhe a to udusene masko s hraskom a zemiakova kasa 😉 😉 😉

Tuzim- ako sa citis ?

tuzimpobabatku
15. apr 2010

romy, vyberieš celý zásobník? no vidíš to, tak toto som zanedbala teda. Ináč, zásobník mám vždy čistý, keď je zanesený, tak ho umývam samozrejme, ale ani ma nenapadlo, že by som umyla aj ten otvor, kam sa to zasúva hmm

tuzimpobabatku
15. apr 2010

brmbolček: cítim sa dobre, len mi tieto dni nejak pomali idú, no čo už, musím vydržať do pondelka a potom vám oznámim, či patrím aj ja do klubu tehuliek 😀 😀

brmbolcek
15. apr 2010

tuzim- ved to uz je za rohom, ani sa nenazdas a budes pisat ze si pocula tlkot srdiecka 😀 😀 😀 tak tfuj tfuj tfuj 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre