Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
8. dec 2009

Kuspi..to mylíš doslovne, že hore nohy celé dva dni? ved mi odpadnú 😖

kuspitka
8. dec 2009

cisielko tak ,ked lezis daj si vankus pod nohy.nemusis ich mat hore az velmi.

cisielko
8. dec 2009

no teda...ale dám si poradiť, ste predsa skúsenejšie a každá rada je nad zlato 😉

denis19
8. dec 2009

cisielko toto je dobrá rada.
kuspi, já mám morčacinu ráda na prírodno se zeleninou

kuspitka
8. dec 2009

denis ved to,ze uz daco by som spala.ved uvidim co vymyslim.

cisielko ja som mala nohy hore aj vnoci a spala som tak az do 12tt

denis19
8. dec 2009

kuspi tak to jsi brala zodpovedne, já teda ne, jen když mne boleli

kuspitka
8. dec 2009

denis uz som musla potom vsetkom,.som skusila vsetko len toto nie

denis19
8. dec 2009

jo kuspi já také delala i nemožné...... už mám uvaren vývarek,mňam....a jen skočit do obchodu pro masíčko, jen ta lenost....

denis19
8. dec 2009

kde jste usnuly tehulky a čekatelky????

cisielko
8. dec 2009

no ja som bola ležkať..pomayl ma chytá nervozita...tak čo si navarila Denis fajné?

denis19
8. dec 2009

dobrý podvečer, tak to tak sleduji, že komunikace vázne!!!!
Romy to toho prádla bylo tolik????
cisielko
nakonec je hovezí vývar a buchty na pare s tvarohem, celkem to ušlo 😀
jen klid vše dobre dopadne, já se na to tešila....

cisielko
8. dec 2009

Denis..ten vývar beriem ale buchty nie ale môj mužo by ťa nedal za nič...snažím sa byť v klude..už nech je zajtra 🙂

denis19
8. dec 2009

no ať je zítra a to kolem jedné, kdy už budeš doma v posteli,co????
já ty buchty také nejak nemusím,ale jednou za čas....ať má radost......
neboj, ješte si takovýchto chvil odžiješ i po ET......

cisielko
8. dec 2009

No dúfam, že už budem, v posteli 🙂 a ty ako, už si ťa našli nejaké tehu nevolnosti?

denis19
8. dec 2009

ne žádné nedorazily a tudíž už asi ani nedorazí, díky bohu 😀
jinak ani nevím, že jsem tehul až na tesné kalhoty 😀

cisielko
8. dec 2009

Už ani nedorazí a to ako vieš? či to len do nejakej doby? tak to si potom šťastný človek 🙂

denis19
8. dec 2009

nevolnosti jsou prý jen v prvním trimestru, tak mne to asi obešlo.....jen se mi zhnusily rajčata a vše mi je slané a to já solila dosti 🙂

cisielko
8. dec 2009

Aha...atk to máš super, takže ty si tehu užívaš už do prvého okamihu..tak to by som to chcela aj ja, lebo niektoré baby to majú brutal, grckanie a podobne..a čo si dnes robila, behala si op obchodoch?

denis19
8. dec 2009

jo užívám, mám známou a ta tri mesíce prozvracela a je na nervy!!!!
dnes jsem lofela jen doma a skočila do potravin, bylo hnusne ☹ ,ale zítra se už musím jít regulérne ven vyprdkat 😀 jinak doma uhniji.
ty jsi už byla dnes doma???? predpokládám.....

cisielko
8. dec 2009

Ja som už dnes odma a je to strašná nuda 😠 ale čo neurobíme pre ten malý zázrak..volala som aj s Kati vyše hodiny tak sme kecali o zajtrašku a prebreali jej strašné scenáre na zajtra 😉 a do práce sa teda ešte nechystáš, či ani nejdeš?

denis19
8. dec 2009

jo chystám od pondelí, už mne to doma nebaví....pokud mne dr pustí,ale nevidím duvod proč.....
a žádné katastrofické scénáre si nevymyšlejte

denis19
8. dec 2009

holky, zítra vás myslím, když tak sem hodte odpoledne počty a držte se!!!! doboru.

tremonti
8. dec 2009

cisielko ,kati drziiiim vam veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi palce,nebojte sa a nevymyslajte katastroficke scenare vsetko bude ok a pojde to ako po masle a potom nohy hore prekrizit a nepustit za nic na svete🙂

sobcek
8. dec 2009

Ahojte.

Afrika no, ja som sa rozhodla tak, ze sa nedam takto pred Vianocami terorizovat a tento tyzden som k nemu nesla,ale rovno som sa objednala do centra a ideme tam uz v piatok.. 🙂 🙂 🙂 Pojdem za nim, az ked mi daju do ruky papierik, kde bude napisane nieco, co budem od neho potrebovat, inak sa tam nemam kvoli comu ukazat, v podstate som zdrava.

wodanka
8. dec 2009

ahojte kočandy..
katiti, cisielko veeeelmi vam drzim zajtra palce, nech to dobre dopadne 🙂 a mozno sa tam aj stretneme, aj my ideme zajtra do Heliku

sobcek, spravny pristup, uvidis, ze teraz sa veci pohnu spravnym smerom

cisielko
8. dec 2009

ďakujem dievčatá aj za Katku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Wodanka...a kedy ideš, rán?

Sobček tak držím aplce v piatok 😀

Tremonti..kde si sa túlala?

Denis..takže už od onedlka do práce..jáj to bude bolieť po takej dlhej dobe..dobrú noc 🙂

wodanka
8. dec 2009

cisielko my ideme na 12.00

cisielko
8. dec 2009

Wodanka..to tam už dúfam nebudem..tak sa zajtra držte 🙂

Lúčim sa, držte sa mi tu 🙂

vevericka80
8. dec 2009

ahojte.....zienky drzim palce na zajtra 😉

afrika
9. dec 2009

ahojte,
sobcek to je dobre 🙂 . aké centrum ste si nakoniec vybrali?
čísielko, katy DRŽTE SA dnes...

prsia ma bolia príšerne ako vždy pred menzesom, aj brucho pobolieva. proste, to sú moje príznaky vždy pred . moc sa bojím..... nemôžem spať, preto tu blúdim, že vám aspoň napíšem aj keď nie je čo. pochybujem, že to môžu byť príznaky na tehu, veď som len 3 deň po ET. to by bolo asi skoro...
majte sa zatiaľ pekne a sladko búvajte
mimo to, včera večer boli asi pol hodinu také krče v celom bruchu-nie len na spodu ale všade...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre